bugün

Ingilizceyi gelistirmeye yardimci harikulade program. Kisa videolarla anlatilmak istenen cumleyi gorsel hafiza yoluyla ogretiyor ve telafuzunuzu gelistirmeye yariyor. Ama sesinizin ne kadar boktan ciktigini size karsilastirmak icin dinletiyor. Insallah ifsa olmayiz swh.
ingilizce öğrenmek için en iyi sistemlerden. Güzel düşünülmüş. Lakin fiyatı bir uygulama için çok tuzlu.
fiyatı en uygun olduğunu düşünüp üye olduğum ingilizce öğrenme sitesi. deneme dersi yapmaya da fırsat veriliyor. en azından denemenizi tavsiye ederim.
ilk önce en faydalı gördüğüm ve üye olma nedenim olan online derslerden bahsedeyim. derslerin tamamı filipinli öğretmenler ile veriliyor. zaten puanlama sistemi de var, yüksek puanlı öğretmenler gerçekten mükemmel ders işliyor. görece düşük puanlı bir öğretmen ile yaptığım derste gerçekten bir miktar telaffuz farkı gördüm ama bana dil eğitimi ile ilgili verdiği tavsiyelerle en yardımcı olan öğretmen oldu. filipinler, amerika yönetiminde kaldıkları dönem sayesinde ingilizce anadili denilebilecek bir ülke. zaten öğretmenler de ekstra iyi konuşanlar oluyor. hepsi çok kibar ve sevecenler. siz takılırsanız da dersi çok güzel yönlendiriyorlar. hiç endişe etmeyin. online görüntülü dersler serbest konuşma veya bir konu üzerine yapılabiliyor. konu üzerine yapılan derslerde bir ders videosu, bir ders metni, öğrenme soruları ve serbest konuşma soruları bulunuyor.
diğer iki özellik ise kelime öğrenme ve video dersler. kelime öğrenme sistemini çok kullanıyorum, kelime tahmin oyunu gibi oluyor. kelimenin baş harfini veriyor ve bir cümle içerisine koyuyor. altta da karışık harfler veriyor, tahmin etmeni bilinç altından çıkarmanı sağlıyor. eğer bilemiyorsan da sonunda kelimeyi söylüyor ve hatta kelimenin geçtiği küçük bir video izletiyor. kelime telaffuz çalışması da oluyor orada da sesli olarak geri dönüşünüzü test ediyor aynı sistemde. video dersler ise bir ingilizce alt yazılı video, sonrasında videodaki kelimelerin öğrenme bölümü, sonrasında ise videoyu tekrar etme yani telaffuz çalıması şeklinde oluyor.
yani temel olarak 3 bölüm var. (video ders, kelime çalışması, özel online ders) kelime çalışması bölümü kayıtlı gidiyor yani bir sonraki çalışmanızda sadece kaçırdığınız kelimeleri çalışabilirsiniz. video dersler ve kelime çalışmalarınız sonucunda seviye tespit özel dersi oluyorsunuz. ( ilerleme barı dolunca, tamamen sizin çalışmanıza bağlı, bende 5 aya denk geliyor ama az çalıştığım söylenebilir )

asıl avantajlı kısmı ise özel ders sayısı. premium 12 aylık üyelikte her ay 25 dakikalık 30 ders yapma (her güne 1 ders) hakkınız oluyor. bu hakkı kelime çalışma veya video ders izleyerek kazanıyoruz. tahmini 1 özel ders hakkını 20 dakika çalışarak kazanabiliriz. bu hizmete ödenen ücret 1 yıllık 1254 tl. muadili sayılabilen cambly ise benzer haftalık ders saatine ayda 1255 tl istiyor şu anda. birazdan vereceğim üyelik linki ile %20 indirim kazanacaksınız ve 1004 tl ödeyeceksiniz yıllık üyeliğe. bu da ayda 84 tl edecek. ücretli ders almak bu sistemde hem çok yük olmaktan çıkıyor hem de ücret ödediğinizde çalışma motivasyonu sağlıyor. buna para verdim, faydalanayım diyorsunuz.

https://tr.englishcentral.com/invite/3bgdxUlKWmb2

özel mesaj ile soru sorabilirsiniz.
üst edit: %20 indirim ile alabilmeniz ve öğrenci bir dostunuza küçük bir faydadnız olması için referans linki aşağıda.
https://tr.englishcentral.com/invite/PTz+JI_uWjG5

yaklaşık 3 aydır kullandığım uygulama. ilk günkü halimle şu anki halim arasinda ciddi fark var. daha önce 3 ay cambly de kullanmıştım ama biraz pahalı gelmişti. cambly de oldukça faydalıydı ama sürekli almak benim gibi maddi şartlarda olan biri için zor ama english central fiyat/performans yönüyle gerçekten tatmin edici ve üyelik bittikçe yenilemek benim gibi bir öğrenci için bile oldukça ekonomik. english central tecrübeme göre daha önce programı kullanmayan kişilere bir özet geçecek olursam eğer speaking seviyenizi geliştirmek ve kelime ezberlemek için oldukça iyi bir program. özellikle speaking için günde 30 dk hocalarla yüz yüze internet üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyoruz ve bu sadece aylık 92 tl(günlük 3 lira gibi bir şey muhtemelen 3 lirayı daha mantıklı harcayabileceginiz başka bir şey dünyada yoktur). speaking dışında kelime öğretici eğitimi ile oldukça iyi bir şekilde kelime öğrenmenize yardımcı oluyor. videolarla listeninginizi geliştirmenize de yardımcı oluyor. 3 tip üyelik çeşidi var. birincisi premium üyelik (benim tavsiye ettiğim üyelik çeşidi bu) 600 puan topladığımız da 30 dk görüntülü konuşma imkanı veriyor bize 600 puanı genellikle otobüste ya da boş bir anımda telefondan kelime öğretici eğitimi ile genellikle topluyorum tabii isterseniz videolu derslerle de toplayabilirsiniz 10-15 dk sürüyor 600 puan toplamak.

%20 indirim ile alabilmeniz için referans linki aşağıda.
https://tr.englishcentral.com/invite/PTz+JI_uWjG5
merak ettiğiniz bir şey olursa bana mesaj atmanız yeterli.
Öncelikle üye olmanız halinde size yüzde yirmi indirim, bana da bir kaç hafta kazandıracak link: https://tr.englishcentral.com/invite/j9fUG35fnZK
ingilizce öğrenmeye yarayan program. Bire bir ders videoları imkanıyla konuşma konusunda sorun yaşayan kişiler için bulunmaz nimet. Kur farkından ötürü geçen yıla oranla fiyatı epey yükseldi ama yıllık üyelik aldığınız takdirde 25 dakikalık bir ders ücreti 15 lira. 15 lira daha kullanışlı bir şey için harcanabilir mi takdir sizin.