bugün

güzel bi temadır.
emek harcanmış güzel bir temadır.
uludaş sözlük temasıdır, hastasıyım*. sol frame de ''bok gibi olmuş ki bu başlıklar'' , entrylerin arka planında da mutheşem repliği ''enee'' bulunuyor*.

(bkz: tam isabet sayın seyirciler herkese 0 bana 100 puan)

ayrıca yazar kişisiymiş. hoş gelmiş.

koşturalım bakalım sözlükte.
uğur gürsoyun yaratığı muhteşem karakter olan fırat'ın konuşmalarının sonunda kullandığı kelime.
fırat'ın favori sözü. ağzıma takılıp kaldı. eneee.
birçok temanın aksine lowercase olarak tasarlanmamış bir tema. *
yazılan tüm BÜYÜK HARFLERin BÜYÜK göründüğü, seçtiğimde "acaba zall yeni mi ekledi" sorusunu sormama neden olan tema.
an itibariyle kısa devre yapan sözlük teması. aklar çöktü saçlarına.
(#10624418)

son cümleyle kopardı.
kullanmakta olduğum tema.

ama an itibariyle renkler dururken fırat karikaları kayboldu, çocuğumu kaybetmiş gibi oldum, diyorum bişi eksik bişi eksik, fırat yok olmuş.

bulun lan onu bulun getirin bana, sorunu bulana artı oy bedafa, help me.
troll olmaya çalışan yazarımsı.
güzel nick. sevdim.
Çok fazla kulladığım ana kelimesinin daha inceltilmiş halidir.
(#10948306)troll özentisi hat safhada olan yazar. tavsiyem (bkz: trollere tavsiyeler) gidip okuması.
(bkz: beslenir ki bu)
eneee bu entrylerle birincilik teli benim olur ki.
(bkz: ağzında mı öpmüş)
mynet'in mysite denilen dandik oluşumu nedeniyle yiten theme.

themenin grafiklerini mynet'e koyduydum silmiş mynet. başka bi yerde yok grafikler.

suç benim mi ha benim mi? evet benim. sözlüğün hostuna atmadım grafikleri zamanında. banane la, benim themem olum. ister koyarım ister koymam. ben de koyjam ha. neyse, bitmiş bu theme. sahibiyim ben. sahibi geldi. dağılın şimdi.

ne pis bi adam oldum lan.
(#10990636)

sözlük formatını öğrenmesi gereken yazar.
fıratlar gittikten sonra alışılamayıp, garipsenip, dışlanan tema.
adam fırat yaa..
-bilgisayarım , belgelerim . çöp kutusu ... enee bilgisayarı pis bunun çöp kutusu var burda eneeee...
ölmemiş theme. grafikler geri geldi.

daha da olsa uğraşmam.
tüm entry'lerini sildirip taze bir başlangıç yapmış yazardır, yeniden aranızda.
an itibariyle kullandığım tema. bayıldım doğrusu. (bkz: almanyaymış burası meğersem)
Temasına bayıldığım. Yenir ki bu. Hem belki sayesinde kaybettiğim büyük harf algımı geri kazanabilirim.
Teşekkürler liber libera.