bugün

o uzun birkaç dakikada, kanımın damarlarında ilerleyip kalplerinden geçtiğini onlar da hissettiler mi acaba?
2. Argo gecenin karanlığında yoluna devam etti.
"işte o anandı".
onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine.
Ben şiirin sonunu , babamı kaybettiğim günün gecesinde yazdım.
ve joffrey piçi öldü.
çünkü yüzyıllık yalnızlığa mahkum edilen soyların, yeryüzünde ikinci bir deney fırsatları olamazdı.
afiyetle yiyiniz. *
Seni seviyorsam bundan sanane.
necatiyle neriman fütursuzca yalaşırken birden kapı tıkırtısı duyulmuştu , bu gelen nerimanın ablası yani necatinin eşi firuzeydi üstünde ince daltel bir gecelikle yavaşça odaya sokuldu.
biraz daha yürümek istemiştim ama üşendim. ona onu bir daha görmek istemediğimi söylemiştim oysa ki. az önce olmuştu tüm bu olanlar. biraz daha konuşmak istemiş ama ona da üşenmiştim.
biz bu kitapları terapimizi tamamlamak için kullanırız. terapiyle birlikte kullanılmaları durumunda, bazı kitaplar son derecede faydalı olabilmektedirler. bir resim binlerce kelime değerinde olsa da hiçbir kitap binlerce seans değerinde değildir ama bazısı işi hızlandırabilir.
kadın konuşunca erkek sussun. erkek konuşunca da kadın sussun. sessizlik konussun. böylece adalardan bir yar gelsin bizlere. aman allah gözlere bak gözlere. anlayanlar anlamayanlara anlatsın. vergiler ödensin, çimenlere basılmasın. hepinize ossss!
gökkubbe yayınları 2010.
Çünkü zaman bir saniye öncesini bile unutulmaya mahkummuş gibi geçmiş ilan ederek akmaya devam ediyor.
karanlığın içinde aydınlığı bulduğunu sanmak ama asıl karanlığa daha çok girdiğinin farkında olmamak.
daha bitirmedim abi bakamam.
son bir hamleye daha gücü yetmedi.
görsel Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu - Sürgünden Soykırıma Ermeni iddiaları syf. 111.
Demek ki yazar, en baştan, kendi kendisine aykırı düşmüş kişidir. (bkz: hani)
bir erkek, "ızdırap çekiyorum, sen de beni seviyor musun?" diye ağlıyor, bir kadın da buna "sus sus ben de ızdırap çekiyorum" diye cevap veriyordu.
-ruh adam

+gidiyor musun Tolgonay?
+evet, gidiyorum, eğer yaşarsam yine geleceğim. haydi şimdi kal sağlıcakla güzel toprağım. yine görüşürüz.
-toprak ana

ruh adam ve toprak ana üst üste duruyorlardı, eşit uzaklıktaydılar.
hepinizi sikeyim.
"vay canına, bulaşıkları yıkamak için can atacaksınız."
da vinci'yi bırakın kendi şifrenize bakın.
Guney afrika hala ozgurlugunden yoksundu ama cagin en onemli simgelerinden birisi haline gelmis mandela sonunda ozgurdu ve bunda kismen, muzisyenlerinde payi vardi.