bugün

En güzel yerlerde, en doğru insanlarla yollarımızın kesişmesi ve her zaman en iyisinin değil, en hayırlısının olması dileğiyle.
bu tartısmalar iyi ki baslamıstır, rejim eskimişse yenisinin anatomisi durmadan düşünerek belirlenecektir.

alternatif aydın: kültür ve siyaset üzerine yazılar 1

enis batur.
--spoiler--
kalbim onu soruyor
gözlerim onu arıyor
kollarım onu bulsa da kucaklasam ve kucaklasam
öpsem yüzünü ve gözünü
hayatıma mal olsa da
--spoiler--

faust...
" Sonra yüklerini omuzladılar , onları emyn muil'in kurşuni dağlarından aşırıp gölgeler ülkesine indirecek bir patika arayarak yola koyuldular"

(bkz: yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği)
Test 79 1-E.
Yüksek özgüvenli çocuklar yetiştirin.
bana sigarayı alıştıran adam duran dayı... hey gidi koca çınar yaprağın solmasın...
we are never alone but heros are all alone.
ve ben çekip giderim, bir nehir akıp gider.
"32 bit tamsayılar kullanan bir bilgisayar için -1 tamsayısının ikiye tümleyenini gösteriniz."
(bkz: c ve c++ - harvey m deitel paul j deitel)
mousepad olarak kullanıyorum.
star işletmesi satıcı hakan taş lehine ve fatma gül üzerine 3.8.20x1 tarihinde ödenmek üzere 10.000 tl değerinde poliçe keşide etmiş ve muhattap fatma gül' e kabule göndermiştir.
"bir erkeğin hayatın güzel olduğuna inanmasını sağlıyacak bir gülümsemeydi bu." -gözlerini sımsıkı kapat
yüzümü kamçılayan rüzgara karşı, dudaklarımda pençer vadisi kadar geniş bir tebessüm, koştum.. koştum
bu noktaya daha önceki kamu kesiminin borçlanma imkanları tartışılırken değinilmişti.

kamu maliyesi kitabından ne bekleyebilirsiniz ki ?
ve ölür... *