bugün

Ben demiştim aslında ben düşünmüştüm benim akkıma geldi de.. ile başlayan cümlelerdir.
iş işten geçtikten sonra demiştim düşünmüştüm desen ne olacak sanki.
Sen daha ........ yapamıyorsun.
Aynen öyle. Ama yayvan yayvan söylenirse.
geçmişle ilgili değişmeyecek olaylar hakkında söylenen anlamsız ve saçma sapan laflar. olmasaydın olmazdık, olmasaydın da olurduk gibi.
Beni yanlış anlama da...

Kesin sonu kötü kaçın oradan. Kavga bile çıkabilir. En sinir olduğum kelime budur.
Sevmediğim bir insanın söylediği çoğu laf. Fakat onun haricinde kelimelerle düşmanlığım yok.
Ama o Allah dostu.
Anime(ç)i
benim kalbim temiz...
bilmiyorum.

belirsizlikten nefret ederim.

Gelecek misin diyorum bilmiyorum, gelmeyecek misin diyorum bilmiyorum e dalyarak böyle mi cevaplanır bu.
-ne yaparsan yap
-ben sana demiştim
-hm
-aynen.
Yanlış anlama da diye başlayan cümleler. Ya yanlış anlamamı istemiyorsan söyleme. Yanlış anlayabileceğim bir şeyse eğer yanlış anlama diye başlama. Bu kadar basit.
cana geleceğine mala gelsin(bu cümle hiçbir zaman iyi bi zamanda söylenmedi).
aman boşver.
ulan göt senin en sikko dertlerini saatler boyu dinleyip,nasıl yarana derman olurum diye halden hale giren ben,bir de en ufak bi dertleşme ihtiyacıma "aman boşver" diye karşılık veren sen.
"Ekmek yeme, çok su iç. Eve yürüyerek git bak nasıl kilo vereceksin"

He çok biliyorsunuz hepiniz zahide yetiş izleye izleye diyetisyen kesildiniz başımıza.
peki. bu kadar itici olabilir mi bir kelime.
Hayırlısı.
Patronumun "zarar ediyorum" lafına delirmemek mümkün değil.

Ulan vicdansız sürekli büyütüyorsun fabrikayı, zarar eden adam zararım daha çok artsın diye mi büyür?

"Hali hazırda zarar ederken bir kac makina daha alayım, şu arsaya da bir bina yapayım. Ama zarar ediyorum."

Ağzının üstüne üstüne vuracaksın sümsüğü.
"Ne diyeyim" " sen bilirsin" Ve keske ile baslayan bütün laflar.
sinirlenince “ağzına it sıça” der babaannem.

sen babaannesin bu ne hiddet ne celal.
Cansın...hü hüüü daha gırla var.
Bağyan. Kanka. Aşkitoşkoom.
"sen konuşabiliyo muydun?" belki de sadece seninle konuşmak istemiyordum gerizekalı.
"Gel bakıyim abinin yanına" birde böyle kalabalık bir ortamda söylenmişse vay söyleyenin haline.
“Aynen kardeşim kesin öyledir “ dediği an sinirlenirim.