bugün

Beynine G3 mermisi girmeye bir santim kalmış olanı. .
Halkının geleceği için en az 8 çocuk yapan kürttür, evet demografi önemli.
içinde bulunduğu ülkeye bağlı olan kürttür.
ölü kürttür arkadaşlar evet haklısınız.. allah sizleri affetsin.. ıslah etsin..
Siyasetle iliskisi olmayan kendi halinde yasayan kürttür. Tek derdi gecinmektir kimseye karismaz etmez.
Edit: en iyi turk de ayni bu ozelliklee sahiptir
Ölü felsefesiyle gidilirse bir çok şekilde söylenebilir. Gasilhanedeki, morgdaki, tabuttaki falan filan.

Ancak her kürdün kötü kürt olmadığını ve iyi olanlarıyla barış içinde, millet ayrımı yapmaksızın yaşamamız gerektiğini bilmeliyiz.
Hiçbir zaman en iyi Türk ölü Türk'tür diyen bir Kürt görmedim duymadım. Ancak Kürtlerin ölmesini isteyen ve hatta buna fazlasıyla sevinen yüzlerce binlerce yazıya şahit oldum. Sonrada Kürtler bizi sevmiyor vs. Diyecek söz yok. Sen bir ırkı bu kadar küçültüp yerin dibine sok, sonrada o ırkın gençleri dağa çıkınca hemen suçla "aa cahil bunlar, dağa çıkmışlar, vatana millete zarar verecekler bla bla.."

Be yavşak, sen Batı'da sıcacık evinde kahveni içip internette orda burda fink atmayı bırakıp ona buna saydırmayı bırakıp şu insanlara yardım edip bilinçlenmelerini sağlasan, okumaları için destek olsan bu insanlarda bu kadar kolay kandırılıp dağa çıkmazlar. Ayrıca bu insanları kandırmak için özel bir ajan olmaya gerek yok sadece internete girip şu sizin yazıklarınızı okuyup kendilerinden ne kadar nefret ettiğinizi görmeleri yeterli olacaktır sizden nefret etmek için.

Önemli olan öngörülü olup özeleştiri yapabilmek. Gerektiğinde kendi bulunduğun tarafında yanlış yaptığını anlayabilmek.
Kalın bir aleti olan kürttür en iyisi türk kızları iyi bilir.
Tartışmasız idam edileni.

Terörist olanları.
Bu ülkenin vatandaşı ise,Ayyıldızlı bayrağını çok seven kürttür.Ayrıca iyi değil en kral kürttür de.

görsel
en iyi kürt halkının geleceğini omuzlarında hisseden kürttür; bu yüzden çalışmak, aydın biri olmak zorunda olduğunu bilen kürttür.
Yapacağınız ırkçılığın amk dediğim kürttür...sanki tüm kürtler terörist ulan.
Hdp'ye oy vermeyen pkkyı desteklemeyen.
En iyi kürtü sorgulayan sorudur. Mantıksız değildir.
En iyi kürt yaşadığı vatana ihanet etmeyen, ırkçılık yapmayan ve medeniyetten nasibini almış bütün kürtler en iyi kürttür.
Bu özellikler en iyi türk, laz ve diğerleri için de geçerlidir.
Her kürt pkklı değildir.
kükürttür.
vereceksin gazı bunlara abi, atacaksın atom bombasını aq.

ölü kürttür.
Müslüman ve vatansever olan.
dere kenarında oturandır.

görsel
kürt kobain diye biliyorum ben ama?
ekmeğinin peşinde, kimseye düşmanlığı olmayan kürttür. Gerçi tüm toplumlar için böyle.
görsel
(bkz: kükürt) tabi ki.
Terörist onlmayan kürt, Türkiye'yi seven kürt.
Müslüman kürt. Başım gözüm üstünedir.
Hepimizin bildiği ama yazmaya çekindiği kürttür. Göte göt demek suçtur bu ülkede.