bugün

en iyisi değildir ama iphone iyidir..

edit: cilgin androidciler eksiliyor ahahah.
markaların 6 serileridir.

(bkz: samsung s6)

(bkz: iphone 6)
Sony Xperia serisi.
iphone 6...
iphone değil de nedir.

(bkz: iphone 5s)

(bkz: iphone 6)
Xperialardır.
gündüz ve dış mekan çekiminde ıphone 6. tabii sony kalitesinide güme atmamak gerekir.
iphone 6- 6+ tır.iphonun merceklerini canon yapmaktadır ve kristal merceklerdir.samsungunkiler ise camdır ve kendi üretimidir.böyle olduğu için de yatıştırılmaları biraz saçma olur.
en iyi fotoğraf çeken telefon tartışılır. iş telefonda değil çekende.

Not: bakınızdaki resimler gm discovery 2 ile çekilmiştir.

(bkz: klavye temizleyen sinek)
Xperia serisi telefonlardır.
iphone kullanıyorum ve fotoğraf kalitesi iyi, zaten telefondan ne beklenir ki? Ama en iyisi lumia. En dandirik modeli bile prof. kamera gibi.
ya olum vallahi bu ülke çok salaklaştı.

adam iphone pahalı diye kamerasının da daha iyi olduğunu sanıyor.

eminim iphone 6 ile çekilen bir fotoğraf ile lg g3 ile çekilen aynı fotoğrafı karşılaştırdığınızda aradaki farkı görebilirsiniz.

ama tabi sizin telefonunuz genelde sizden daha akıllı olduğu için fark etme işini de telefonunuz yapacaktır.

edit: iphone sığırları rahatsız olmuş. olum telefonunuz daha akıllı değil mi sizden? telefonunuz rahatsız olsun.
xperia z5 gelene kadar z4 tür.
Kesinlikle (bkz: samsung e7)

Edit: kanıt olarak (#28019184)
iphone kamera kalitesini geçemez hiçbiri. sakın bana megapixelden bahsetmeyin.
Asus zenfone 6'dır.
LG ekran çözünürlüğü yüksek olduğu için size öyle geliyor aynı fotoğrafı bilgisayara atın aynı netlik olmayacaktır. Kamera konusunda Sony piyasa devidir kim ne derse desin.
sony nin telefonları her zaman iyi fotoğraf çeker.
Samsung note serisidir.

iPhone da fotoğrafı yakınlaştırdığınız zaman görüntü kalitesi bozulmaktadır bulanıklaşıp karınca karınca olmaktadır.
Markası Sony olan telefondur.
Htc nin üst modelleridir. iphone kullanıcısı olarak söylüyorum gerçektende htc. (Samsung gece çekimleri iğrenç nasıl samsung dersiniz ya)
En yüksek megapikselli kameraya sahip telefondur.
Tartışmasız LG G4'tür. FOtoğrafları efsanedir. Herkese tavsiye edilir.
Ayfon ve elci varken gerisine laf düşmez.
Ben sony kullanıyorum. memnunum. odaklanması renk ayarı gece çekimi çok iyi.