bugün

türkiye piyasasında en çok mutluluk veren,uyuşturan,bünyede koy götüne hissiyatı yaratan antidepresanlardır.

merak edilendir.
(bkz: uyku)
prozac. Allah kimseye kullandırtmasın.
(bkz: sevişmek)
(bkz: menemen)
insan beyni. insanın kendi beyninden daha iyi bi antidepresan yok sevgili sözlükÇüler. Bi doktor olarak da bunun üzerine hipokrat yeminimi basarım.
(bkz: rexapin)
(bkz: risperdol)
(bkz: misol)
prozac. Deyim yerindeyse helva gibi oluyorsun veya bulabiliyorsan diazem çak bünyeye. Yerden bir karış havada hissine kapılırsın.
şaraptır şarap. yazdaysan Jack amcana hadi yavrum.
(bkz: xanax)
prozac yazan yazarlara ilgiyle izliyorum. prozac cipralex gibi mutluluk hapıdır. askere gitmeden önce kullandım. askeriyenin eczanesinesinde bulunmadığı için muadili olan fulsac kullandım. doktor silahlı nöbet tutmam da bir sakıncası bile olmadığını söyledi o derece yani. insanı mal eden anlamında gerçek bir antidepresan arıyorsanız
(bkz: xanax)
(bkz: rivotril)
(bkz: atarax)
remeron çevreye duyarsızlaştırır harika iştah açar.ilaç kullanmak istemeyenler aşık olsun.
(bkz: sarı kantaron)
(bkz: sigara)
(bkz: prozac)
(bkz: seks)
(bkz: xanax), (bkz: cipram), (bkz: remeron), (bkz: prozac) gibi uzayan antidepresan ilaclardir. Daha hafif ama kendini hissettiren (bkz: atarax), (bkz: selectra) gibi serotonin inhibitorleri de antidepresan sayilabilir. Fakat hicbiri anestezi kafasini yasatamaz. Ameliyata son 10 sn kala yedinmi anesteziyi; o masa lambalari disko aydinlatmasi olur, doktorlar harlem shakeden girer gangnam styledan cikar, ameliyat hemsiresi lima olur sana yavsar falan. Oyle boyle bi' kafa degil azizim.
Sequa,cedrina vs. bana gore ketiapin iceren antidepresanlardir.
thc.

kapitalist şekerciler yedirmez, orası ayrı konu.
şarap, müzik, kitaptır. yada bazen resim yapmak, örgü örmek, enstrüman çalmaktır. bazende yürüyüş yapmak, yazmak veya yemek yapmaktır.

kimyasaldan uzak durun, durmayanları vurun.
imza: günlük secitasını almadan rahat yaşayamayan yazar..
(bkz: Prozac)

Üstüne tanımam.
Prozac değildir.
allah zikri.üzerine tanımam.yan tesiride yok.