bugün

uyumak. saatlerce döne döne uyuyabiliyorum.
otobüste 2 saat aralıksız ayakta durabiliyorum.
insanlara çok kısa sürede güven verebiliyorum.
çok düşündüm ama aklıma gelmedi, ya hiç yok yada aralarından seçemedim.
hem sağ hem sol elimle yazabiliyorum neredeyse eşit bir şekilde. bir de her yerde uyuyabilirim galiba. resim çizmek. piyano çalmaya çalışmak -henüz çalabilmek evresine gelemedim.
aralıksız 3 gün yataktan çıkmayabilirim.
Enlere inanmam.
hata vermeyen kod yazamamak.
Sağ elimi çok güzel kullanabiliyorum.
Aglayan birini teselli etmek konusunda tam bir öküzüm. O kadar öküzüm ki, yetenek sayılır.
milimetrik gemi yüklemek.
Çok pis dert dinlerim. Öyle ki artık kendime keşke kendim gibi biri bulsam da içimi döksem diyorum.
eğitimini almadığım halde tüm elektrikli ev aletlerini su tesisatı arızalarını tamir edebiliyorum çok şükür .

eğitimini alanlardan hatta ustalarından daha iyi tamir ediyorum hemde .

bide övünüyorlar ben 40 yılımı verdim diye . 40 yılını verdin ama taktığın musluk sızdırıyor nasıl olucak ?

müşteri musluğa bakar senin 40 yılını kim ne yapsın müptezel .
yazmışım ama yine yazayım.
insanlara çok çabuk güven verebiliyorum.
çok çabuk samimi olabiliyorum ve aynı hızla istediğim kişiden uzaklaşabiliyorum.
Sağ ayak başparmaklarımı birbirinden bağımsız hareket ettirebiliyorum.
insanlari kandirmak.

inanmayan olmadi daha. Evet.
gözlem ve analiz yapma, dikkat etme. ben dikkat etme amacıyla bakmadığımda bile gözüm bilinçaltıma bir şeyler kaydediyor. mesela biri ile konuşarak ve konuştuğumuz şeye konsantre olarak yürürken, konuşma bittiğinde demin geçtiğimiz yerde normal olmayan bir şey vardı diyorum, geri döndüğümde mutlaka bir şey vardır; yaralı kedi, cüzdan veya saklanmış/normalde farkedilmeyen biri. olayları bi şekilde gelişecekleri yöne doğru analiz ediyorum. bir sürelik veriler sonucunda örneğin önümüzdeki hafta kahvaltı ile ilgili problemler başlayacak veya plajda şöyle bir sıkıntı oluşmak üzere diye minik ipuçlarının ortak noktalarını bulup gideceği yönü buluyorum. bu planlamadan, yazıp çizmeden kendiliğinden gelişiyor. yetenek mi bilmiyorum, başka da bir yeteneğim yok. cidden, başka hiç bir konuda iyi değilim.
Yetenek ben degilim, yetenek sizsiniz!!
kaybetmek.
Müzik kulağı. Sesim pek güzel olmamasına rağmen iyi kullanır, orgda daracık daracık sokakları nota bilmeden çalarım.
Kaldırımda çizgilere basmadan yürüyebiliyorum.
resim çiziyorum.

daha çok karakalem. evet
görsel
Çalışmak.
Kendimi bildim bileli çalışıyorum. Şimdi yüksek lisans tezi yazıyorum, sonra doktora yapacağım.
Çalışmak benim için bir kaçış, kurtuluş.

Çalışkan bey seven kıslar eqlesin.
Resim çizmek.