bugün

elinde su şişesi taşıyan kadınlar,erkekler,amcalar,dedeler,teyzeler kadar normal kızlardır. çok fazla su içmesi gerekiyodur, sağlık problemleri vardır ya da hiçbir şeyi yoktur. elindeki su şişesi, karşı tarafa bir zarar vermediği için, şişeyi taşıması da bir sakınca teşkil etmez efendim..
susamış kızlardır.
antrenmandan gelen kızlardır.
öss ye girecek kızlardır. *
gelecekte cildi kırışmayacak, her an susuyabilitesi olan kızlardır.
sık sık susayan kızdır.

(bkz: sulak kız)
hepimizin su ictigini varsayarsak rutin bir faaliyeti yapmaya hazır kızlardır.*
susamış akabinde su satın almış. veya susama ihtimaline karşın su satın almış.bu yüzden de elinde su şişesiyle dolaşan kızdır.
(bkz: su içiyorum çok tikiyim)
buhranlı günler geçiren insanların fena halde canını sıkacak olan kızlardır.
(bkz: montla sıç)
su içmeyi seven kızdır. taşımayanlar kötü görünüyor diye taşımıyordur belki. bu daha mı iyi. en azından özgüveni var kızın. içer lan istediği yerde.
çantasında yer kalmamış ama susadığı için yoldan su almış kızdır mesela.
susamış kızlardır. *
elinde su şişesi ile dolaşan erkekler gibi sadece su içen insanlardır.
bazılarının beynini boşuna taşımasından çok daha az zararı olan kızlardır. insanların hür iradesiyle yapabileceklerine kimsenin yorum yapma hakkı yoktur.
starbucks'dan bir şey taşırsın özenti olursun.
converse ayakkabı giyersin özenti olursun.
elinde su şişesi ile gezersin birilerine batar.
türban'la gezersin şeriatçı olursun.
mini etek ile gezersin ateist olursun.

ne yapsın lan bu millet ? yok öyle olma yok böyle olma.
yok öyle olursan siktir git bu memleketten yok şöyle olursan siktir git bu memleketten.

asıl siz bi siktirin gidin lan.
Bana getiriyorsa tatlıdır.
epey alkol tüketmiş kızın yaptığı eylem de olabilir.
vücut susuz kaldığında yağlar parçalanmaya başlar. ancak yağların parçalanması iyi gibi görünse bile yağlardan elde edilen enerji yüksek olmasına karşın parçalamak içinde kullanılan enerji fazladır. yani vücutta yeteri kadar enerji depo edilmediyse bir kısır döngü baş gösterir.
vücudumuzda (başlığı açan arkadaşın vicudunu dahil etmiyorum) bu riski ortadan kaldırmak için osmotik basıncımı yükselterek bizim suya olan ilgimizi artırır.
bu elinde su şişesiyle dolaşan kızlarda aslında osmotik basıncın kölesi müptelası olmuş insanlardır. hayatta kalmak için naparsın...

bu arada vücudumuzun (yaşa bağlı olarak değişebilir) %70i sudan yani H2O dan oluşmuştur. (başlığı açan arkadaşın vicudunu dahil etmiyorum gene)
çok su içmesini gerektiren zayıflama haplarından kullanan kızlardır.
susamış kızlardır. susarsınız gider su alırsınız. E tamam suyu içtikte şişeyi ne yapacağız? mecburen elimizde taşıyacağız.

başlığı görünce şaka herhalde dedim. ne var bunda? nesine takıldınız anlayamadım.

plastik bir su şişesi, susamak dışında neden elde taşınsın ki?

evet meyveli soda ile de geziyorum elimde. plastik su şişem ve meyveli sodamla gerçekten pek havalıyım. *
su diyetinde olan kızlardır.
sağlıklı yaşayan kızlar..
bunlar ramazanda da yaz günü çıplak bir şekilde dolaşıp üstü buğulanmış şişeden buz gibi suyu kafalarına diken kızlardır. ulan biz de insanız be.
(bkz: hey güzel Allah ım su içmek de suç oldu)
sağlıklı yaşamayı ilke edinmiş, cinsiyetçi yaklaşılmaz ise kız değil, bireydirler.
hepsi bu.