bugün

sike sürülecek aklı olmayan insan evlatlarının eylemidir. deveye topuklu ayakkabı giydirip, hendeklerden hendek beğenmesini söylemek gibi acımasız bir eylemdir aynı zamanda.
(bkz: beni anlayabiliyor musun sözlük)
teorikte mümkündür.
pratikte saçınızda bolca mikroorganizma bulunmasının size bir sorun oluşturmayacaksa pratikte de mümkündür.
seks objesi olarak kullanıldığı akla gelirse sanki fön çekmek daha mülayim kaçıyor. iyimser miyim amk ?
1 kaç hafta önce tesadüfen kanal 7'de program yapan çakma doktor öz'ü izledim ve orada çok enteresan bir şekilde kullanılıyordu ceyranlı süpürge. sedyeye yatırılan hastanın beline elektirikli süpürgeyle bilimsel bir şekilde masaj yapılıyordu(alternatif tıp).

ülkemizin insanları yani bizler asla ve asla bir nesneyi sadece bir iş için kullanmayız. pense ile fındık kırar elektirikli süpürgeyle mastürbasyon yapar, damacanaya tecavüz ederiz, hatta elektirikli süpürgenin motorunu söker onu vantilatör yaparız bütün bunların ışığında doğal olarak fön de çekilebilir biraz zorlarsak gelin başı bile yapabiliriz.
enteresan bir milletiz vesselam. ütüyle saçı düzleştirmeyi duydum ama elektrik süpürgesiyle biraz zor gibi geliyor. zira, fön makinası, sıcak hava vererek, fön çekilmesini sağlıyor, hatta güzel yurdumda, saç kurutma makinası sırf bu yüzden, mangal tutuşturma aleti olarak bile kullanılıyor. ancak. elektrik süpürgesi, hava vermek yerine, havayı içine çektiğ*inden imkansız gibi görünen durum.