bugün

Şehrin 4'te 3'ü zifiri karanlık.
Öğretmene söylediğin güzel bir yalandır ve işin kötüsü gerçekten kesildiyse bile hocanın sana attığı kötü bakışlardır.
trye dij gujler saldiriy.
Sövmekten bitap düşüren durumdur.
yıl 2019 baküde hala her hafta yaşanan olay.
mesai saatlerinde : nefes alma sebebi
eve gidince : nefret edilesi hadise
büyük ama çok büyük küfür sebeplerinin en başında gelir.
Doğalgazı da beraberinde kestiği için kışın kabus gibi olan durumdur. Resmen donuyorum.

Edit: bunu eksileyen kişi sanırım benden nefret ediyor don da geber falan mı dedi naptı eksilerken. Güldüm. Saygılar.

(bkz: neden eksilendiği anlaşılmayan entryler)
küçükken en sevdiğim anlardandır. aksiyon bulamıyorduk o zamanlar.
Yıl olmuş 2017 hala mı dedirtir.

Avrupa ülkelerinde böyle şeyler olmuyor azizim*
Afedersiniz ama yalanlarınızı sikerim orospu çocukları. Hava şartları nedeniyle sebeke hatasıymış. Lan şerefsizler istanbul bundan beter havaları gördü. Sadece yağmur var rüzgar bile yok. Yaģmurda öyle mersindeki gibi şiddetli deģil. Belli ki başka bir orospu çocuklugu var isin içinde. Bize bunlari 3 gundur yasatanları, bu yasatanlari basimiza getirenlerin ta amina koyayım. Cildirttiniz amk cocuklari.
içim ürperiyor ya evde yoksan!
şu devirde şu yılda olmaması gerekendir alışmışız biz tabii kesilmelere belediyeler anca bina dikip kaldırım yapmakla meşgul olsun su gider elektrik gider nasıl poktan bir iştir bu.
Tam ders çalışmaya karar verdim. Bilincimi ve ortamımı buna göre hazırladım. Elektrikler gitti.
Tam entry girerken gitmişse gelmişine geçmişine sövdüren kesintidir.
Sinir bozan birşey.
hep de duştayken kesilmesidir. korkutur. bir de çıplak çıplak dışarı çıkarır.
dışa dönük olan gözlerini kapatıp, içe bakış gözünü açmana vesile olur.

uyanık olman uyuyor olman anlamına gelir çoğu kez, bunu anlarsın o zaman.
onu bunu bırakta susuzluk çok kötü.
Eğer bilgisayarda iş başındaysanız delirtir, çıldırtır, kafayı yedirtir. Uğraştığınız şey kaydolmaz. Elektrikler geldiğinde bulamazsınız. Baştan başlamak zorunda kalırsınız kim bilir kaç saatlik işe. Acı verir.
Şu an olmuştur. Size de oldu mu?
Beşiktaş'ta bu gün 12 saatten fazla sürendir.
geceleri başıma gelecek en güzel şeylerden biridir. yıldızlar artık rahatlıkla gözlenebilir. tavsiye ederim göğe bakın.
Gecenin bu vaktinde kesilmişse ve siz hala uyanıksanız ve ders çalışmanız gerekiyorsa sövmenize sebebiyet verir.
yanınızda deli bir arkadaşınız varsa ve telefonunun ışığını suratına tutup manyak manyak yüz ifadeleri takınıyorsa ya gülmekten ya korkudan -her türlü- altınıza etmeye sebep olacak durum. bu gece uyku yok bana. yani pek de komik gelmedi. *