bugün

onuncu nesil silik.
inci sözlükten karpuzu rasim nickli yazarın anlattığına göre kendisi geçen perşembe günü vefat etmiş.

eğer doğruysa başımız sağolsun, ruhu şad olsun, allah rahmet eylesin kardeşimize.

yalansa yanlış alarm kusura bakmayın.
onuncu nesil silik yazar.
pankreas ameliyatına gireceğim entrysinden sonra noldu acaba diye merak ettiğim yazar, umarım doğru değildir vefat ettiği...
(bkz: taharet musluğu)
(#21517257) acaba ne yazsam da anama bacıma sövseler diyerek başlık sıçan bir garip şey.
(bkz: kurucusu kısır bir soysuz olan ülke/#21517257)
kemalizmi her fırsatta eleştiren bana bile kendisine sövdürmeyi başarmış, tek amacı dikkat çekmek olan, şey.
(#21550599)kızkardeşi ile ilgili anılarını sözlükte paylaşan yazar. bize ne?
Tek elle entry giren abazan troll yazar.
böylelere 10 tane başlık açtırıyorlar sonra sözlük kalitesi diye ağlıyorlar. trollüğünde şerefi var amk bunda ne arar? silin şunu amk. evet.
saçmalasa da güldüren yazar.

--spoiler--
o saatten sonra kalkan sik nasıl insin
--spoiler--
hiç bir zaman elektrik direğine çıkan maymun değildir. en azından kül olmamıştır.
Kendi nickaltına entry giren, sözlük formatını geçtim görgü kurallarından bihaber olan 10. Nesil yazarımsı.
Nerde o eski uludağ sözlük...
(bkz: çok efkarlıyım sözlük)
sözlükten silinmemesini istediğim yazardır.
''silin beni'' diye ağlayan zavallı. sol frame'in içine etmeye başladı. biri silsin lan şunu cidden.
biri şu orospu çocuğunu silsin.. sol tarafın içine etti ılık..
silinmek için ya da gündem yaratmak adına saçmalayan yazar kardeşimizdir. az sabretsin doktorlar yolda ağrısı sızısı kalmayacak diye düşündüğüm kişidir.
Sozlugu sikip atan delikanli abazan.

Hayir, troll olmayi bile beceremeyip beni silin diye agliyorsa isi daha cok zor. Yasi da kucuk zaar.
silinmek için götünü yırtan yazar.
akşam akşam ağır -kahkaha attırmıştır. attırmıştır derken o anlamda değil yani.

adam beni silin diye götünü yırtıyor kimse adamı siklemiyor amk. işte tipik uludağ moderasyonu. net.
silinmesi gereken yazar, yazar bile değil yaz.
Nihayet huzura kavuştu.*
eziğin teki. ya da ilgi istiyor.
oh be! dediğim silik. ona mesaj attığım anda silindi.
biri şu topu kessin.