bugün

dengeli bir şekilde çevirmek gerekir, aksi taktirde banyo yapmanıza sebeptir.
yurtdışında göremediğinizde bir türk olarak afallatır insanı.
(bkz: su tazyigi ile bok temizleme)
(bkz: bide)
(bkz: yurtdısındaki taharet muslugu sorunsalı)
bu yastan sonra sabunlu bebe bezlerine tamah etmemize sebep olmuş allahın belası ayrıntı. insan kabullenemiyor hakkaten, mantıklı bir açıklama bulamıyor, neden bir medeniyet böyle bir gereksinimi defterden silmiştir. tüm avrupalılara sesleniyorum. kıçlarınız yara olurda bidaha sıçamazsınız inşalah!! oh bee..
Klozetin sadece sağ tarafına konmak zorunda olan nesnedir.
bataryası klozetin soluna konduğunda zor anlar yaşanmasına neden olan temizlik aracıdır. elzemdir.
gayr-ı müslim ülkelerde bulunmayan musluk. (vardır tabi de çok az lakinben 90 günde bir kere bile görmedim)
mekanizmayı degilde hedefi oynatarak oynanan bir cesit hedef oyunu.
bir nevi kendini parmaklamana yardimcı olan türk icadı.*
klozete oturunca insanın götüne batan musluktur.
klozete oturduğunda ve götüne batmadığında rahatsız olduğun musluktur, zira yurt dışındaysan götü boklu ordusuna katılmak durumundasındır, ya da her kakadan sonra banyo yaparsın.
Yurtdışından gelince ilk koştuğum şeydir hey yavrum yallah tazyik.

edit:niye yazmışım lan ben bunu.ben yurtdışına gidiyorum sık sık biliyomusun.gel malibuya bir ara konuşalım seninle
yurt dışına gidildiğinde ne güzel bi icat olduğu anlaşılan musluktur...**
şöyle bir şey; karşınızda sanbi taharet musluğu:
http://www.youtube.com/watch?v=Qcp4Sm-bEj4 *
kirli popoların yegane ihtiyacıdır.
(bkz: taharet musluğundan kana kana su içmek)
aslında gelişmişlikleri ile övünen avrupalı ülkelerin başta örnek almaları gereken şeydir. (bkz: ne kadar pis insanlardır şu avrupalılar)
avrupa'da - en azından almanya'da- kullanılmayan şey. o kadar harcanan tuvalet kağıdına yazık yahu..
bir ara japonya ya duşlu wc diyerek satılan taharet musluklu klozetlerin gösterdiği başarı japonya da büyük ilgi görmüş ve bunu akıl eden türk ihya olmuştur.
ilk defa neufert'in yapı tasarımı kitabında herhangi bir izine rastlamayıp, olmadığını farkettiğim, lan tasarıma nasıl koyucaz şimdi? lan nerde bunların taharet muslukları alala diyerekten kendimi yırttığım... cevabı sözlükten aldığım hadise...

yurtdışı mı gördük sanki ağa... ne bilelim... *
pis bakımsız tuvaletlerde paslandığını hatta üzerine sıçıldığıda görülmüştür.
Ilk kez Türkiye ye geldiğimde gördüğüm ve işte medeniyet budur dediğim hijyenik bir buluş.
kıbrıs'ta rastlamanız mümkün olmayan musluk çeşidi.