bugün

Sözlük gibi sözlük.
O da bozdu sonradan ama ne yapalım dünya o eski dünya değil.
kanzuk'un yaptığı son hamle ile biten sözlük. ayrımcılığa karşı açılan başlığın sahibi de pkk sempatizanı biri. ekşi sözlüğü eğer dediği gibi yaparsa sözlük cidden boka batacak ki batıyor. kanzuk'u eksiliyoruz başlığı açıldı, başlığı açan kanzuk'a hakaret etmedi sadece isyan etti diye hesabı silindi. EKŞi sözlük artık özgür bir platform değildir.
adam hem migrostan alışveriş yapıyor hemde pahalı diye ağlıyor aq.
bir zamanlar bu siteden gündem takip edilir, yorumlara değer verilirdi.

az önce baktım "survivor 2020 ünlüler-gönüllüler" başlığına 998 sayfa entry girilmiş..
Cianın elinde bir oluşum. Zenciye zenci deyince çaylak yapıyorlar. Daha yazılmaz orda söyleyeyim.
Madalyonun öteki tarafı.

Madalyon = (bkz: Türkiye)
(bkz: o eski halinden eser yok şimdi)
Bu ara huylandım da geri döndüm kürkçü dükkanına.
Kullanmayanların hesabına talip olduğum site. Bol bol okur üflerim size işleriniz rast gider.
yeni sistemle beraber feminazilerin, hayvantaparların, lgbtlerin, veganların, cihangir solcularının, kürtçülerin mutlak egemenliği altına giren sözlüktür. artık bitmiştir.
yıllardır aktrollere, pkkli itlere izin verenler şimdi akp güçsüzleşince troll düşmanı kesildiler. boşuna muhalefete şirin gözükmeye çalışmasınlar muhalefette aptal değilse keserler biletini iktidara gelince.
aptal yuvasıdır.

3 yıl bekledikten sonra siz de ekşi yazarı olup her siki eleştirme timlerinde yerinizi alabilirsiniz.
ben orada yazarım. burada da yazarım. ekşiye burayı sorsan sikini sıvazlayanın girdiği yer der.
Bu kafayla giderse dombili patronu tarafından facebook amca teyze paylaşımları yapılan bir platforma dönüştürülecek yerdir.
buraya elini kolunu sallayan giriyor da sanki ekşiye almak için ağırlıklı koşu mu yaptırıyorlar? 2.5 yıl sonra sıradan alınıyorsun işte.

bir de ekşide bir siki beğenmeme timi var. yazarların yüzde 90'ı daha doğrusu. asıl sorunu da bu zaten. çok okundukları için sürekli algı yönetiminin içindeymiş gibi hissediyorsun. halbuki ulum öyle mi? okuyan olmadığından benim gibi iki üç cia ajanı dışında dış müdahale yok.

ekşi şeylere içerikleri giden belli başlı yazarlar çok iyiler ama haklarını yemeyelim.
ak troll cehennemine dönmüş platformdur.

bir çok ak troll'ün 4-5 yedek hesabı vardır. üstelik bu bilinmesine rağmen müdahale edilmez.
ak trolller vatana millete hakaret eder, müdahale edilmez.
ak troller atatürk'e, muhaliflere kin kusa, hedef gösterirler müdahale edilmez!!.

ama muhalif bir yazar en ufak bir şey yazsın, anında uçururlar. muhalifler en ufak bir eleştiri yapsın anında yaptırım uygularlar.

uzun lafın kısası; akp'nin yönetimi altında olan, idare ettiği, kontrol ettiği platformdur.

alternatif olmadığı içinde çoğu kişi istemese de girer. uludağ sözlük keşke kendini biraz geliştirse ve yapılansa da, ak troll ve akp hegomanyasına teslim olan bu platformdan insanları kurtarsa.
30.000. Sıradayım onay listesinde. Her gün girip bir iki kelime bişey yazıyorum. Kaç yıla yazar olurum tahmini?
Ekşi sözlük hesabı satanların hesaplarına talibim.
Ben beş bininci sıraya düşmüşken hesabı kapattım (ağzımdan yanlış birşey çıkar diye korktum nalumunuz cinlerle savaşım) orayada mit yazıyor ben diyeyim devamlı asker polis övüyorlar.
Kendini bir s'ikin başı gibi gören a'mcık kanzuk'un son aldığı karardan sonra tereddüt etmeden hesabımı sildiğim yerdir. Burada yazarım yine o koca g'ötlüye gebe kalmam.
Samimiyetsiz, fularlı çakma enteller, saçma sapan ilgi orospularıyla dolu.

Yazar yapsalar köpek gibi yazarım orası ayrı konu.
Yahudi dönmesi olan sedat kapanoğlu tarafından kurulmuş ve cia/mossad tarafından türk gençliğini ahlaksızlığa yönlendirmek için fonlanmaktadır. Yöneticileri fethullah gülen gibi amerikaya kaçmıştır. Şuanki dombili ceosu içindeki islam düşmanlığını birkaç gün önce alenen kusmuş ve ekşi sözlükte müslümanların kolay kolay barinamayacagini açıklamıştır. Buna rağmen bu bok çukuruna kilit vurmayan ak partinin müslümanım demeye ayasofyayı açacaz falan demeye yüzü yoktur.
7 yıldır hesabımın olduğu son 4 yıldır bir tane giri girmediğim terör ve terörist yazarları bünyesinde bulunduran sözlüktür. 2023 az kaldı rte bunların alayına ağır ayar verecek hepsini söt dökmüş kediye çevirecektir. evet..
Eskiden de bok çukuru idi ama arada kaliteli yazarlar çıkıyordu. Şimdi tam anlamı ile kanalizasyona döndü.
Operasyonla ilgili kötü ve artniyetli yorum yapan 3 yazarı hem Cimere hem egmye şikayet ettiğim yer. Birçok kötü yorum vardı da 3ü çok sinir bozucuydu dayanamadım.