bugün

4 sene önce bir hesabım yazar olmuştu ancak o hesabı ismi nedeni ile kullanmaktan vazgeçtim ve yeni hesap açtım. Şu anda ki hesabım 2023 haziranından beri ilk 3binde. olucaz bu sene bakalım.
18 binde olduğum sıralamadır. yks sınavı mı bu amk dedirten olaydır.
algoritması bir değişik olan sıradır. entry girmeyince sıralamada yükseliyorsun, entry girince sıralamada düşüyorsun. en az 3 yıllık bir bekleyiş ile yazar olacağım sanırım..
4 kere çıktığım sıradır, ama benim zamanımda bu kadar beklemiyorduk tabi.
ekşi denen lağım çukuru, devamlı kamu düzenini bozan bir sözlüktür değmez, hemde hiç değmez.
9000 den inmemize izin vermiyor efenim.
17.500 kişi kalmış. bir umudum var.
hala 20.000 kişi var önümde. sanırsın ölü ozanlar derneği'ne seçiyorlar hia.
450 lira'yı bastırdım yazarlık satın aldım. Ne sırası?
Bitmek bilmeyen sıradır. Alışıldık sıraların tersine bazen ileri bazen geri gidilir. Dijital ortamda bile kaynak yapanlar var.
gelmedi o.
2 yıldır onay bekliyorum bakalım kısmet.
Kabul edilmek için Bir sonraki yüzyılı beklemeniz gereken sıra. O zamanı, kendi forumunuzu açarak geçirmeniz daha faydalı olur.
ekşi sözlüğü "nirvana" olarak görenler var sanırım.
puhahahaha
görsel
4800 lerde olduğum sıradır. Artık zamanı gelsede kurtulsak şu Uludağ sözlükten.
eski türk filmlerindeki gibi burada da kuyruktaki sırasını satanlar var mıdır?
tanıdık bulursanız açtığınız yeni hesabı bile yazar yapmanız mümkün. devlet dairesi mantığı ile işliyor.
2 aktif, 8k, 3.5k, 24k.
Ekşi sözlüğü unutalı yıllar oldu. Hesabı dondurmuştum, şifresini bile unuttum.
benim 27 bin. geçen sene bir hesabım da böyleydi ama girememiştim. ocak ayından beri "kakal" hesabım bulunmakta. isterseniz takip edebilirsiniz.
1 senedir üyeyim az önce bakayım dedim 38400. sıradayım. Nahlet olsun.
cikis yapip 1 ay boyunca girmeyince baya dusuyor siralama, hilesi budur bunun tsk.
başka yerde girdiği kuyruklara laf etmeyen sesi soluğu çıkmayan tiplerin mevzu ekşi oluca esas duruşta beklediği sıradır. orada yazar olursan ne olacak ak statü mü atlayacaksın veya kancık pardon kanzuk denen ibişten madaalya mı alacaksınız he.. 8 yıldır hesabım 4000 girim var bana bi faydasını görmedim sadece çaylak olursam yazdığım yer oda üç beş giri olur.
On binin altına düştük. Bakalım yazar olunca zeki Müren bizi görecek mi?