bugün

ulan neyse ne olay beni alakadar etmez ama, ruhi çenetten ne istedin?

abi dünyanın en iyi dolandırıcısı olsam bile ruhi çenet gibi bir adama kıyamam lan, ağzı var dili yok. arkadaşlarının arkasından kim dolandırma planları yapıyorsa kahrolsun.
mahremiyet ve saygıyı öğrenememiş, takipçilerinin hepsi ergenlerden oluşan aşureye ekmek banan bir orospu çocuğudur...

Edit: oo ekinin fanları eksilesin hemen yoksa sizde Mi aşureye ekmek banıyorsunuz?
Zaten sevmezdim yavsagi ya benim sevmedigim adam pijtir iste.
para icin annesini bile pazarlar deyiminin insanda hayat bulmus canli yasam formu.
ayriyeten video başlıklarına bakınca türk insanının ilgi alanını görebilirsiniz ve bu yaşam formu bunu dibine kadar kullanıyor takdir etmek lazım.
ama soyle bi durum var izlenmelerin en az 4te biri " like disslike yerini açtitsa disslike atayim diye giriyor veya yorumlari acmismi bi söver çıkarım diye ama nafile.
Bakın gerçekten ciddiyim Ekin Soyak kim lan.
yüzyılın kekosu.

milleti nasıl kandırdığı ortaya çıkmış iyi de olmuş. bazı kızlar ağlıyordu "ekiğaaaaan" diye. şimdi fena mala döndüler.

zaten hiç sevmiyordum, bizımla değilsin.
Karaktersiz olması değil de aylık geliri şaşırttı beni. Kendi tabiriyle 250 bin enayi üzerinden iyi para kaldırmış lan oha.
sikik ergenlerin takip ettigi pic kurusu.
Zamanında gayet iyiydi fakat para kazanmaya başlayınca sanırsam bir yerleri kalktı. Para karaktersiz insanları değiştiriyor işte.
az önce bir videosuna denk geldiğim bir yutup şebeği.

olum izleyemedim lan. çok itici.
Aynı mahallede oturduğumuz vlogger. Vloglarda Her gün bizim evinden önünden geçse de reelde yakalayamadım hiç.
Şakird olmuş yutubır.

https://youtu.be/ZATDr2rBYjo

Oh ne güzel amk be. Ülkede yavşamadığın kız kalmasın yapmadığın pislik girmediğin iğrençlik kalmasın sonra allah büyüktür diyip tövbe et.

Bunu da 8-15 yaş arası fan boylarına yutturursun artık.

Kardeş biz bunun en büyüğünü devlet büyüklerimizden görüyoruz zaten. Bir de böyle gereksiz primci veletler yaptığında iyice uzileri alıp milleti tarayasım geliyor.

Tez zamanda ölürsünüz umarım.
Yetenek Sizsiniz denilen programa çıkıp kendi reklamını yapmaya çalışan bebenin teki çektiği şaka videolarınin çoğu fake hakkında entry bile girmeye değmez ya neyse.
tam bi piç kurusu.
naletdayn işlerden para kazanıyor.
ucuz fahişenin erkek versiyonu.