bugün

kendini dünyanın merkezi sanan insanları bozmak için verilen tavsiyelerdir.
Egonun, sahibini olduğundan daha çirkin gösterdiğini söyleyebilirsiniz.
-lanet olsun coni bana bu işleri bırakacağını söylemiştin, söz vermiştin seni aşşağlık herif.

tavsiyelerdir.
başarılarınız ve yaptıklarınız yeterlidir zaten. veya seviştiğiniz hatunlar, bulunduğunuz ortamlar, sahip olduğunuz varlıklar.

aaa kendimi tarif ettim lan istemeden.
genelde egon güzelmiş kaça aldın diyorum anlamıyor, sonra "şu toprak altında ustada bir çırakta" diyorum, haaaa diyor. sen egolu olmada haklısın aynen devam et diyorum. olmayanı kasıyor çünkü
Dikine giderek onu delirtmek işe yarar. Veya açıklarını yüzüne vurarak küçümsemek.
Size kişiliğiniz hakkında bir şey söylemişse, sadece suratına bakıp gülümseyin. Hatta siz de kendinizle dalga geçin. Yüzündeki ifadeyi görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Yokmuş gibi davranın dürtüleri onu küçük düşürecektir.
Lafı cuk oturtmaktır.
Bence bir daha konuşmayın. En büyük cevap budur.
Buzdolabına koymayın, sıcakta bekleyince bozulurlar.
Hıı sen çok egoistsin bi kere hiç arkadaşın olmaz ilerde senin deyin.
söylediği her şey için "sebep? " sorusunu yöneltilir. açiklama yapmaya çalıştıkça egosunun yavaş yavaş sönecegini ve afallayacağını göreceksiniz.
daha egolu olmak gerekir.
Egolu insanı bozmak zaten senin egonun isteğidir.

Yahut da işin ahlaki boyutunu ele almak . Ama acaba gerçekten ahlaki bir eylem mi yoksa yukarıdaki sebep için mi ?
Buzdolabına koyma.
egosuz insan mı var amk?

ha diyorsanız ki, "yanlış konuştuğu halde doğru konuştuğunu zanneden kişiyi bozmak için tavsiyeler" o zaman bozmaya gerek yok, oturup anlatın kabul etmiyorsa uğraşmayın kendi haline bırakın olsun bitsin.

nedir bu bozma merakı?
Hiç bir şeylerini kabul vermemektir bence.
görsel
egolu insan --------> i melih gökçek.
(bkz: fışkiyeyi kırmak)
Egolu insanı bozmak isteyen insan egolu insandır.
Yüzünüzle pis bir gülüş gerçekleştirin d.şak geçercesine.
Hemen boZuluyorlar kıyamam.
Takmayın. Konuşsun konuşsun dursun.
egosunun dozajı gereğinden fazla yüksek, kibirli, burnu havada gezen piç kurularını kötü hissettirecek tavsiyelerdir.

yokmuş gibi davranın. bir diyolog kurmaya çalıştığında, sakinliğinizi ve sessizliğinizi bozmadan, geçiştirmeye dayalı cevaplar verin ve onları siklemediğinizi anlasın.

ego yığını bir insanı kötü hissettirmek için onun yok olduğunu vurgulamaktan daha etkili bir yöntem yoktur.
Ne derse desin yani, anladım gibi sözlerle geçiştirin. Biz süre sonra sizin dalga geçtiğinizi, takmadığınızı anlayacak ve bozulacaktır.
sorduğu sorulara göz devirmek, cevap vermemek, gülümsemek vb. olabilir aslında genel olarak onu umursamamak.

bir takım tavsiyelerdir.