bugün

ha höö den başka bişey duymadığım rapci bozuntusu.
geçen gün bir söyleşi programında rastgeldiğim, sürekli "ehe eyy ehe eyy" diyerek ajda pekkan'ın söylediği bir şarkının içine eden kişi. fakat sonradan farkettim ki yapmaya çalıştıkları şey bir tür düetmiş.
parası sayesinde bir yerlerde olan. parası olmasa, bırakın albümü olmasını; kimse dahi yüzüne dönüp bakmaz.
diss *hakkındaki yorumu ile takdirimi kazanan kişi. ayrıca yeni albümünde de beğeni toplayan şarkılar yapmış. *
konserlerde 'make some noise' diye bağıran rapper (daha cool oldu repçiye göre)

yorumsuz!

ne yorumsuzu lan! al yorum:

özenti, zengin bebesi.

- c'mon, ha ha heeyy in da club. haağğğ baba n'aber?
- iyiyim ege, amerikalıların bir sözü var bildin mi?
- baba, ayıpsın bilmem mi. hangisi o hağğğğğ?
- fuck you!
- haaağğğ (kalın motor sesi gibi repçi sesi)... baba süpersin yaaa, şimdi make some noise!

ege beni benden aldın, emekli olup ege'ye yerleşecem.
son ışın karaca albümünde, 5 dakika adlı şarkının girişinde hayatını anlatan kişi.
klipleri iğrenç ötesi olan rapçi popçu karışımı insan.
çok sıcak kanlı bir insandır. öyle sanıldığı gibi burnu havalarda biri değildir.şarkılarıda iyidir. batı müziğini türkleştirmeden gerektiği gibi ifa etmektedir.
ayrıca tikav vakfı ile ortak bir projede bulunuyor. çok yakında da bu projenin klibi ekranlarda dönecek.
izmirlidir ve en önemlisi karşıyakalıdır o yüzden kandır candır her ne kadarda şahsımın tarzından çok ama çok uzakta olsada..
gençlere firsat eşitliği projesi başlığı altında,tikav(türkiye insan kaynaklari vakfi)için yaptigi dikkat çekici calisma "son bir şans"gercekten de dinlemeye deger.klibinide paylasiyim da tam olsun;
http://www.facebook.com/v...v=425323893956&ref=mf
facebook'ta paylaştıgı podcast yayınları dinlemeye deger.harikulade bir ses sahip..
izmirlidir, karataş lisesi mezunudur. lisede okurken bile birçok güzel amatör şarkıya imzasını atmıştır. yerel radyolarda djlik yapmıştır. temeli sağlamdır. yakışıklı, efendi, mütevazi, samimi ve arkadaş canlısıdır. ve samuel jackson hayranıdır. güldüğü zaman kendinizden geçersiniz. eylül adında bir kardeşi vardır dünya güzelidir. bir zamanlar iyi arkadaştır.
türkiyede ''törkiş rep'' yaptığını sanan mallardan ayrı bir tür olarak yabancılara benzemeye çalışan,amerikan krosu taklidi yapan yurdum gencidir.türkiyede bu işi iyi yapanlara örnek olarak;

(bkz: beta)-berk bayındır

(bkz: pit10)-server uraz(sörvır değil server*)

gösterileblir düşüncesindeyim..
Mtv made turkiye versionunda ilk konuk ege çubukçu'ydu.ege çubukçu'nun sesi muhtesem be abi.linki de paylasiyim tam olsun;
http://www.dailymotion.co...made-turkiye-1bolum_music
yaz gelmesini çok ilginç bulan rapçimiz.
nimet çubukçu başlığından iki üç yazarımızın buraya bakınızı verilen şarkıcı.*
son single çalışması ile (Sex On Da Beat)kendini aştığını,türkiye'de en iyisi olduğunu gösterdi.
1-2 1-2 link veriyorum;
http://vimeo.com/17979114
aynı şarkıyı ısıtıp ısıtıp 2 yaz bize yaz geldi yaz geldi diye önümüze koyan insandır .
Ben neden isyan şarkıları yapmıyorum.cümlesi kuran Ege Çubukçu bu cümlesini zaten ''isyan Etsem' şarkısında çok ta güzel anlatmış.
en bilinen şarkıları;
(bkz: yaz geldi)
(bkz: hey dj)
(bkz: bir gün)
Bu adamı ilk kez 2004 yılındaki izmir fuarı'nda Avon kozmetik ürünü tanıtımında shaggy'nin hey sexy lady sarkisini söylerken gördüm. o zamanlar pek tabiki meşhur değildi, fakat ses tonunu shaggy'e mükemmele yakın derecede benzetebildiğini farkettim. Gırtlağı on numara bu bir gerçek.
belli bir yere gelmiş fakat, bir fuat ergin, ceza, allame, red, da poet değildir.
en son ''parti istanbul'' adlı virüsünü piyasaya salmıştır gerçekten overground hiphop'a uygun şekilde giden çubukçu güzel işler yapıyor.
kayboldu ya la bu.
Böyle karizmatik bir ses her baba yiğitte bulunmamaktadır. Sevilesi yaratık yahu.