bugün

türkiyenin en iyi djlerinden olup, kendisini perşembe geceleri trt radyoda manzaralar isimli programda bulabilirsiniz.
sanırım radyo odtü'yü olduğu yere getiren en önemli insanlardan birisi. müthiş bir yetenek.
izmir'lidir. odtü iktisat mezunudur. şirinlik muskasıdır.
şahsi şov'u ile yeteneklerini bir kez de gözler önüne sermiştir. kahkahaları eksik etmemiştir.
bu aralar ikinci beyin ameliyatından çıkmış ve sağlığına kavuşmasına ramak kalmış ege bey'e buradan geçmiş olsun dileklerimi iletir, kendisini sadece radyodan takip edenlere bir de yazılarını tavsiye ederim;
http://www.egekayacan.com
radyo odtu de hafta içi her sabah -teşrif edebilirlerse- saat 7 ile 10 arası yayın yapan modern sabahlar programının 3 silahşöründen biri.

ayrıca, arada sırada stand up tadında, damsız girilmeyen if performance hall da da gösteri yapar*.
sabahları radyo odtü de, akşamları trt ankara radyosun da program yapan siyah kuşak radyocu.
(bkz: esatlı ege)
yetenekli insan ege kayacan, radyoculuktan sonra televizyon programına başlamıştır. bloomberg tv'de stand up comedy show adlı programda boy gösteren komedyenlerden farkını ortaya koymuştur. hoşgelmiş ekranlara... bugün (cuma) saat 21.30 da izleyebilirsiniz.
bloomberg ht'de stand up comedy isimli program genel olarak vasat olsa da bu arkadaş hayli sivriliyor konuşmasıyla, anlattıklarıyla.anlattıklarına çok gülüyorum ben.hele bir pamuk prenses&cüceler olayına girdi ki geçen, evlere şenlik.
harika bir komedyen, özellikle pompala panda şarkısıyla bizi gülmekten yerlere yatırmış, ekşicileri sandalyelerinden düşürmüştür.
aşırı derecede slaven bilic'e benzeyen adam. belki de bana öyle geliyordur.
Ege kayacan bir ustadır ve birebir tanışmışlığım vardır. Boyu çok uzun bide.
Kendisi çok sağlam bir komedyen olup,şahsi şovları izlenmeye değerdir.
Buyrunuz: (bkz: http://www.izlesene.com/v...-kayacan-sahsi-sov/926919)
espri tarzına ve yaratıcılığına bayıldığım muhteşem bir radyocudur. geçenlerde bir yayında yanlışlıkla rte'ye kukla demesiyle beni benden almıştır. Sonrasında yayında oluşan sessizlik ve lafı toparlama çapaları da çok güzeldi.