bugün

Almanca telaffuzu ekstozi olan susturucu.
önce 1 tane yersiniz. aradan 1 ay geçer hala kendinize gelememiş olursunuz, şaşırırsınız insanların bunu nasıl her gün her gün yaptığını. sonra zamanla haftada bir, 2 tane yutarsınız. ulan nolcak kontrolümde her şey dersiniz. sonra günde 3-4 tane atmaya başlarsınız. bir gün bulamadığınızda en yakın arkadaşınızla birbirinizden tırnaklamaya çalışırken bulursunuz kendinizi, sinir krizleri başlar. sahte cennete aldanıp kaybedersiniz hayatınızı. benden size tavsiye gençler, hiçbir zaman düşmeyin böyle maddelere. gerçi dinlemeyeceksiniz biliyorum, bana da çok dediler kimseyi siklemedim. ama eğer 4 tane sallamaya başladıysanız geri dönüş artık çok zor haberiniz olsun. ki o günler uzak değil. benim başıma gelmez demeyin.
hatırlayabildiğim deneyimlerimi paylaşmak isterim sizlerle;

ilk kullandığım yeşil ninja kaplumbağa gece vardiyası girişinde arkadaşım gösterdi. bir gün önce hayvan gibi alkol almıştık. o gün müptezel bir arkadaşına denk gelmiş onunla çözmüşler. sabah vardiyamı devreder devretmez yuvarladım. bindik başka bir arkadaşımın arasına kent meydanına çıktık. yanımdaki arkadaşlar daha önce kullanmışlardı. yolda yürürken bir anda kafama bir şey çarpmış gibi oldu ve güneşin altında yürüdüğümüz için boğulacak gibi oldum. kendi kendime küfrederken gölgelik bir çay ocağı bulduk. çayımı içerken aa iyiymiş diye düşündüm. daha sonra nasıl olduysa kendimizi bir anda uludağ zirvede bulduk. yaklaşık 20 dakika. her hangi bir ters durum görmedim gayet hoşuma gitmişti.

daha sonraki 11 bira üzerine 2 tane hap ve burada tekrar yazarak onu hatırlamak istemediğim farklı bir şey daha vardı. hepsini aynı gün içerisinde kullandım. ve sanırım arkasından gelen 3 gün boyunca uyku ve yemek olmadan yaşamımı devam ettirdim.

daha sonra bir arkadaşımın evinde 2 tane süpermen kullandım. ilki çok iyiydi. ama ikinciden sonra aşırı bir yorgunluk ve bıkkınlık geldi. bütün bir gün boyunca sabah saat 10:00'dan itibaren akşam 21:45'e kadar aynı odada geçirdim. arkasından 2 gün yataktan çıkamadım.

daha sonra bir arkadaşım çağırdı tekrar eve 1 tane attım mitsubishi dediler ama üzerinde nedense wolkswagen işareti vardı. kullandığım en farklı haptı sanırım. öğlen 13:30 gibi attığım hap tamı tamına gece 03:00'da düştü hep aynı şekilde seyretti her hangi bir eksilme göstermeksizin ve beni bildiğim hap etkilerinden farklı etkiledi. şöyleki normalde hapı attıktan sonra minimum 30 saat her hangi bir gıda maddesi kullanmayan ben abartısız söylüyorum 2şer porsiyon kuru pilav yedim. ayrı ayrı. çok farklıydı.

aralarda farklı kullanımlarımda muhakkak olmuştur fakat aklımda kalmadığına göre iyi geçmemişler.

kimsenin kullanmasını istemem. ama illaki kullanıcam diyorsanız güvendiğiniz arkadaşlarınız olsun. eğer toplu bir şekilde kullanacaksanız 1 veya 2 tane kullanmayacak adamınız olsun. adam akıllı evinizde oturun dışarılara çıkıp reklam olmayın. reklam olmayı geçtim 2 saat içerisinde 700 tl hiç etmişliğimiz var böyle hallere de düşebilirsiniz.

tanım: yasal olmayan ve içindeki etken maddeye göre uyarıcı veya uyuşturucu etkisi gösterebilen hap.

Not: Bursa'da toz mdma var diyorlar denk gelmedim gelirsem onuda anlatırım.
kullanılması psikolojik ve fizyolojik pek çok zarar veren maddedir.

akıllı olun gençler, yol adli tıpa çıkıyor, otopsi masasında bitiyor.

bir de bunla övünen mallar var.

not: ilerde çoluk çocuğunuzun kullanması durumunda geç kalmamak için -umarım kimseninki kullanmaz- önceki entryleri okumanızı tavsiye ederim.
Sarı maske bu haplardan birisidir.
Hayatı olduğundan çok daha hızlı yaşamanıza sebep olacak güzel madde.
Hayatimi siken hap.
çakmak gazını 10-20 saniye ağzınıza sıkarsanız 5 dakikalığına aynı etkiyi görebileceğiniz hebele.
Mitsubishi, meryem ana, blackberry, luis vuitton, elmas, ferrari, israil yıldızı gibi çeşit çeşit türleri olan nane.
elmas ve superman ismini alan türleri diğerlerinden daha farklı olan madde.

Entry girerken yaşananlar (Elmas):

- Atalı yaklaşık 30 dakika oldu. Göz kapaklarına tatlı bir ağırlık çöküşü başladı. Bu psikolojik olabilir. 00:35
- Ben bu esnada barbekü soslu mısır ve su & soda karışımı içiyorum. 00:39
- Bunu dışarıda atsaydım, daha farklı şeyler hissedebilirdim. Bunu size daha sonra anlatabilirim.
- Biraz leblebi ile mideyi sakinleştiriyorum. 00:42
- Bu arada sohbet edelim. ilk göz ağrım mavi mercedes isminde bir hap idi. Bünye, mekan ve zamana göre farklı etkileri yaşandığını biliyorum. Bende olan etkisi şöyleydi;

attıktan yaklaşık 45 dakika içinde soft bir patlama yaşadım. Koşu yolunda yürüyordum. Birden neden yürüdüğümü sorgulayarak durdum ve bu patladığım andı. Bir boşluğa sürüklendim. Koşu yolunda sağımda kalan banka oturup tam 3 saat boyunca etrafı inceledim. Düşüşler düşüşler. 00:45

- Neyse ben hala patlayamadım.
- Bu arada bu tür hapların genelde drajeleri çok fazla önemsenmiyor. Ağza atıldığında fazla bekletilmeden yutulmalı. Aksi durumda acımsı tatlar, kötü kokular alınabilir. Drajeler bence biraz kalın olmalı, bu saatli bomba etkisi yaratabilir. Bazı haplarda bildiğin astar gibi oluyor. Yutar yutmaz hissedebiliyorsun patlamayı. 00:48

- Uzanırken patlamayı beklemeyin, göğüs kafesinde rahatsız edebilecek kıvamda hafif baskı oluşabiliyor. 00:50
- Patlama anını birazdan size ifade etmeye çalışacağım. 00:51
- Şu an etrafıma baktığımda algılarımın biraz yavaş olduğunu düşünüyorum. Ancak göz ile olan isabetlerim fena değil. 00:52
- dişlerimin titremesi çok hafif başladı. Evet. 00:53
- mide enzim yapmaya başladı. 00:53
- diş titremesini kesmek için sakız denemeyin, farkında olmadan gece boyunca sakız çiğnediğinizde 3-4 gün çeneniz ağrır.
- beklemedeyim. 00:55
- Biraz su içiyorum. 00:56
- Leblebi patlamayı geciktirmiş olabilir. 00:57
- Başımda bir rahatlama hissi var. 00:57
- Biraz müzik dinlemem gerekiyor galiba.
- Dişlerimle tuhaf bir ritim tutmaya başladım. 00:58
- Şu an tarifsiz bir enerji geldi. 00:58
- AronChupa - I'm an Albatraoz

https://www.youtube.com/watch?v=Bznxx12Ptl0

00:59

- Başımda enseden sekmeler başladı dostum. * 01:00
- Gözlerimde titremeler başlıyor. 01:00
- Sesi sonuna kadar açtım. 01:01
- ekrana odaklandığımda görüş alanımdaki tüm nesneler karanlığa bürünüyor. 01:01
- iyi patladığımı düşünüyorum. Soft bir patlayıştı. Leblebi iyi oluyor.
- Parça hemen bitti sanki. 01:02
- Sanki nasıl desem, baktığım yerler sanki baktığım gibi değil. ifade etmeye çalışıyorum. Kusura bakmayın. 01:02
- Zaman çok çabuk geçiyor dostum. 01:02
- Tavsiye etmiyorum tabii.
- içim içime sığmıyor. Çok fazla enerji var...
- Sakin... Sakin...
- Odadaki duvarlar şişmeye başladı. 01:03
- Kalbim normal atıyor. 01:04
- Nabzımı kontrol etmeliyim.
- Siz bu arada bunu dinleyin: Lariss - Dale Papi - https://www.youtube.com/watch?v=xLk9j4bfsis
- Nabzım 5 saniyede 6 kere atıyor. 01:05
- Hesabını siz yapın dostum.
- Ay dale dale papi <3
- Çok güzel bir kadın olduğunu düşünüyorum Lariss'in. 01:06
- Bu kafa yaklaşık 4 saat sürüyor bende, devamı uykusuzluk oluyor. Orasını anlatamam ona göre. 01:06
- Şu an çok cesaret yüklüyüm. Müthiş bir enerji var. Gözlerimde donukluk var. Titremeler var.
- Bir şeye odaklandığımda çok aşırı titremeden dolayı görme bozukluğu var. 01:07
- Evet arkadaşlar günde 1000 - 2000 tl arası para yiyorum. Ben bunu kullandığım için pişman mıyım değilim. Çünkü az kullanıyorum. Fazla kullanmam ben. 181 boy, 76 kilo tığ gibi delikanlıyım. 01:08
- Çok fazla para kazandığımdan oluyor bunlar genç arkadaşlarım. 01:09
- Dans edesim geldi. Üst kısımlarda biraz saçmaladım. Kusura bakmayın onlar için. Etkisini aktarmaya çalışıyorum. 01:09
- Aman tanrım çok hızlı yazıyorum ben ya. 01:09
- Oha bunu hiç denememiştim. 01:10
- Yuh bu kimyagerler var ya. Acayip adamlar ya. Helal olsun. Yarın bir kimyager arkadaş bulmam lazım kendime.
- Aramızda kimyager varsa bana ulaşırsa çok memnun olurum. Para bile veririm valla. Oha.
- INNA feat. Yandel - In Your Eyes bunu dinle dostum. https://www.youtube.com/watch?v=Od-6uzcLGqw
- Harika!
- inna güzel kadın ama çingene beyler. 01:11
- Dingidingidingigininin.
- Dans ediyorum şu an. 01:11
- Çok hızlıyım ama ha. Fena hızlıyım yani. Şu an benden cesuru yok, hızlısı hiç yok. Acayibim ha. anlatabiliyor muyum.
- Oh yazılar giriyor birbirine şu an arkadaşlar. 01:12
- Hiçbir şeyden korkmuyorum şu anda.
- Korkusuzum şu an. Şu dakikaları yazmayı kesiyorum ya. Sıkıntılı oluyor. Saate bakmak istemiyorum. Direk kafasını aktarmak istiyorum. Siz anlayın ki, yazdıklarım an be an size aktarılan duygular. Tamam mı dostlarım.
- Şarkı değiştiriyorum şimdi bekleyin. Duygusal geldi bu, duygusala bağlatıyor bazen.
- Çok özel bir parça çocukluğumun parçası. Ben bebeyken abiler ablalar çok dinlerdi. işte o parça.

Ace of Base - All That She Wants - https://www.youtube.com/watch?v=d73tiBBzvFM

- Çok karizma ha, 97 model kartallar. Hatunlar vs. O zamanlar hatunlar muhafazakardı. Yeni yeni açıldılar. ihihi.
- Şimdi bu şarkıyı söyleyen hatun pazar çantası gibi olmuştur la. Ama güzelmiş yani. Ölüyü diriltir.
- Çocukluğumda çok hırsızdım beyler. Marketler, bakkallar benden sorulurdu. Çok fena çalardım ha. Sosis, salam, sigara bile çalardım la. Grubun lideriydik tabi, çalmak zorundayız donnie... Ah lanet olası herif.
- Kafam şu anda çok iyi yani bunu anlatmak isterdim ama. Yani halıya bakıyorum. Halıdaki motifler oynuyor yavaş yavaş slow motion. Anlarsın.
- Esniyorum. Çünkü uykusuzluk vardı. Geçen hafta 1 gün uyumadım.
- Bu arada hayırlı bayramlar kardeşlerim hepinize. Çok tatlı çocuklarsınız. Hepiniz. işinizde gücünüzde. Okullarınızı okuyun kıymetini bilin.
- Geçen ne oldu biliyor musunuz? Oturuyorum bi yerde. Tek tabancayım ha. Gülcü geldi, elinde sepet güller, takım elbiseli bir adam. Ortam kalabalık. Dedi ki sevdiklerinize güller saçın. Onlar buna layık. Falan fıstık. Ben de yüksek sesle dedim ki; Abim, güzel abim, bak masam boş. Değer mi be dedim? Alayım yine senin hatrın için ama deedim. Değmez abi dedim. Kimseye değmez dedim. Anladın mı? Bunu dedim yani. Adam baktı yüzüme. Haklısında ekmek parası dedi. Kaç lira gül dedim. 5 tl dedi. Oha dedim. Gasp lan bu dedim. Ama dedim. Gel. Al şu 200 ü. Gülleri bana ver dedim. Verdi adam. Bunu niye anlatıyorsam size.
- işte tuhaf hayaller kurduruyor. Yalanlar anlattırıyor. Çok yalan söyletiyor bu hap arkadaşlar.
- Bir sigara yakıyorum bir dakika.
- Evet şimdi yeni bir şey keşfettim. Sigara yakarken göz yakın mesafede temas halindeyken. Titreme artıyor. Yani bunu gözcü arkadaşlar açıklayabilir size. Metrop mikrop vs. Anlarsınız işte.
- Catwork remix engineer'dan bir parça açtım arkadaşlar. Bu adam müthiş remix, mix yapıyor. Bu işi biliyor.

Turkish beach - yeaaahh

https://www.youtube.com/watch?v=EZ0pdCb-T2s

- Helal olsun bu çocuğa ya. Süper parça. Harika yapmış öptüm bunu ben.
- Evde çok soft kafası var arkadaşlar. Dışarıda saçmalarsınız söyleyeyim şimdiden. Yanınızda arkadaşlarınız olsun. KArakterinize bağlı gerçi.
- evde çok soft bu. Mavi mercedes gibi biraz.
- Acayip dans edesim var beyler. Ama bir dk. Şu an dişlerim titrememesi için kontrollü bir şekilde çenemi birleştiriyorum. Gözler fena titiroyor şu an.
- Evet çok farkı. acayip titriyor.
- dışardan bakışlarınız çok rahatsız edici olur. haberiniz olsun. yanınızda kafası düzgün normal insan olmadan denemeyin. yımrığııı yersiniz ha.
- Odadaki ışığım beyazdır normalde. Çalışma falan yaptığım için gün ışığı tercih ettim. Ama şu an ne olduysa sapsarı ortam.
- Sapsarı şekerim.
- çok önemli bişey diyeceğim. kafanızdaki çok önemli hususlar var ya. onların hepsi arka plana çok önemsizmiş gibi geçiyor. ön planda sadece kafa yaşıyorsunuz. sadece bu kafayı of. süper rahatlama hissi. oh.
- oh yeahh Turkish holiday paradise Alanya!
- Güm güm atıyor.
- Hatun iyiymiş beyler.
- işte böyle arkadaşlar buna bi son verelim yazışmaya. işte bu kadar kafa böyle devam ediyor. Farklı şeyler de olabilir. işte denemeyin ama. Lütfen.
güm güm güm diye patlar.
Kullananlar arasında mutluluk hapı olarak tanınır. Bir müddet kullanma gafletine düştüm lise zamanlarımda. 2 sene kadar kullandıktan sonra beynimi yemeye başladığımı fark ettim. Adı geçen maddenin mutluluğunu tarif etmeyi çok isterdim ama özendirmeye kaçtığı için bunu yapmayacağım. Hani genelde bu maddeyi kullanan kişiler bir defa dene sonra daha kullanma muhabbeti yaparlar fakat bu maddeyi bir kere kullanan insan artık normal şeylerden haz almaz.
Etkilerine değinecek olursak;
*Alındıktan 20-60 dakika içinde (kişinin metabolizmasına göre değişir veya açlık tokluk durumuna göre) etkisini gösterir.
*Etkisi ilk alınırken halsizlik görülür yaklaşık 5-10 dakika içinde tam vurur ve bitmeyecekmiş gibi hissedilen enerji patlaması baş gösterir.
*Mutluluk verir. Öyle bir mutluluktur ki bu, hiçbirşeyden alamazsınız bu mutluluğu.
*Aşırı terleme yapar fakat hafif serin yerde bile duramazsınız üstünüzü sıkı giyinmelisiniz.
*Sürekli kullanımda tolerans gelişir, bu tolerans gelişmesi olayı ayda bir yada iki ayda bir kullananlar için geçerli değildir.
*Susama hissedersiniz ama bir yudumda doyarsınız suya.
*Hiçbir şey yemek istemezsiniz.
*Yanınızda can düşmanınız bile olsa ona can kardeş muamelesi yaparsınız.
*Müzik size hiç olmadığı kadar anlamlı gelir.
*Eğer ortamda şebelek biri varsa genel olarak bunlar aşırı mutluluğu kaldıramaz ve sürekli size salça olurlar.(Kulaklığınızı çıkarırlar vs)
*Muhabbeti çok güzeldir fakat normal hayatta söylemek istemediğiniz şeyleri paylaşırsınız yanınızdakilerle. Sorun yok, onlar bunları hatırlayamayacak rahat olabilirsiniz.

Sözün özü kardeşim kullanmayın bunu. En iyi ihtimalle bunama yaşarsınız, dün ne yediğinizi hatırlamassınız. Kullanan kişilerin %75inde kalp ritim bozukluğu görülüyor. Bu oranı kendi tanıdıklarıma istinaden verdim. Eğer illa kafanızı dağıtmak istiyorsanız viski, redbull için bunun gibi kafa yaşayamazsınız belki ama en azından buna yakın bişeyler olabilir.

UYUŞTURUCU ZARARLIDIR, KULLANMAYIN, KULLANDIRTMAYIN.
yuksek etkili bir idoser dozudur.
Son zamanlarda asidik bazlısı piyasaya sürülmüş olup, gençleri lsd batağına çekmek isteyenlerin son tuzağıdır. Kullanmayın, kullandırtmayın, kullanandan uzak durun.
Çakmak gazıyla 5 dakikalığına aynı kafayı yaşayabileceginiz şey. Şey.
arkadaşlar evinizden mi alalım siz mi takibe takılırsınız?
bakıyorum yine bağcılar style 15 liraya ex alıp düşüşüne ağlayan varoş keşler doldurmuş burayı.

pahalı bi hobi bu arkadaşım. cebin, kafan, sağlığın müsaade etmiyorsa kullanma. Merdiven altı üretimleri yutup yutup sonra gelip ağlama pis düştüm diye. 50 lira ver, üç yutcağına bir yut ve de düşüşünde sende iki tane batman kanadı çıkartmaya yetecek kokainin yoksa hiç uçma zaten.
çok güzel bir maddedir. herkese tavsiye ederim swh.

edit: şakaydı. bulaşmayın.
normalde de çok mutlu değilseniz ertesi gün öyle anam anam etkilemeyen uyarıcı haptır.
kullandıktan yarım saat sonra etkisini bir anda gösterebilir. yavaş yavaş da gösterebilir o yüzden genelde kafasını beklerken boş boş oturulur. ancak türkiye sınırları içerisinde yasalar gereği bu hapı kullanırsanız, bulundurursanız ve özendirirseniz cezası vardır. kaldı ki kimsenin çıkıp zararsız diyeceğini zannetmiyorum bu illetin.
özellikle bir uyarıda bulunayım. kesinlikle ama kesinlike enerji içeceği ile falan içmeye kalkmayın. alkol belki tolore edilebilir de burn, redbull gibi içecekler kesinlikle tolore edilmiyor. haberiniz olsun. bok yoluna gidebilirsiniz.
CANIM CEKTI SIMDI. ALAYINZI BIMERE SIKAYET EDECEM AMK.
tıp literatüründe daha sevimlisi olmayan.
bizim megadeth'in şarkısı.

severiz, özeniriz, yasal değil diye uzak dururuz!!!!
sahte mutluluk, sahte hayaller ve sahte düşünceler.
Diğerleri dopamini hedef alırken bu endorfin sistemini hedef alır. Daha tehlikelidir. Diğerlerinden koşarak kaçın, bunu görürseniz arabayla.
Kullananlardan gördüğüme göre pişmanlar velev ki ortalıkla ballandıra ballandıra anlatıyorlar. Gündem özentiliğinden başka bir şey değil arkadaşlar başlamayın, başlatmayın!