bugün

Böyle giderse çok geçmeden ticaretine gireceğim madde. Evet. Teşekkürler.
Esenyurt'ta kullanımı çok yaygın olan uyuşturucu veya uyarıcı tam bilmiyorum.
adam yerde yatmıs kolum yok diye haykırıyordu. kolu yerindeydi oysa ki.
son günlerde amerika başta olmak üzere kullanımında artış olan uyuşturucu.
kimyasal yada fizyolojik bağımlılık yapmaz piskolojik bağımlılık yapar.

bu mereti aldığınızda herzaman dinlediğiniz müzik inanılmaz zevk verir yada seks yapığınızda nirvana çıkarsınız. sorun şu ki kişi aynı zevki almak için devamlı bu kimyasalı almak ister ki buda bağımlılık demektir.
ayrıca kimyasalın etkisiyle metabolizmanın kendi ürettiği serotonin, endorfin gibi hormonları yapay olarak ve aşırı salgılandığından bir süre sonra metabolizmanın doğal işleyişini sekteye uğrattığınız için yoksunluğa, depresyona girmemek için bu kimyasalı almanız gereki ki buda bağımlılık demektir.

geçlere not: uyuşturucunun her türlüsünden uzak durun.
Turkiyede bu hapı kullanmak rus ruleti oynamaktam farksizdir
Gene diger uyusturucularsa saflık orani 100 uzerinden 10 lara kadar duserken bu haplarda 3 lere 2 lere kadar inmektedir saf olanini bulmaniz samanlikta igne aramak gibidir caninizi tehlikeye atiyorsunuz bos yere baska bisey degil 10 liraya satiyorlar su lanet seyi bi 100 luk raki olmus 250 lira Allah askina gor iste ne kakaliolar size belki tebeşir tozu belki fare zehiri kac tane arkadasimi ben tasidim hastaneye kac tanesi can verdi bu yolda.. olmeyenler timarhanelere kapatildi akil sagliklari gitti panik atak sizofren olanlar en canlı ornegi benim 5 senedir yasayan bi ot gibiyim senelerdir ne hastaliklarla ugrastim panik ataklar yabancilasmalar delirme korkulari 5 koca sene olmekle yasamak arasindaydim halada ot gibiyim ne yasadimdan anliyor ne hayatan keyif alabiliyorum gunu tamamliyorum sadece yaptim baska bisey yok guzel bi kizla tanissam heycan yok icimde hersey sahte insanlar sahte nerde o eski sagligim nerde simdiki ben onceden 1 cay icer onunla mutlu olurdum suan yasayan bi oluden farksizim kullananlara akil vericek degilim ama hic kullanmamis olupta bunu merak edenler beni ornek alsin o ortamci arkadaslariniza kanmayin kimse ana babaniz degil senin iyilin icin bisey yapmas herkez ortam pesindedir kafa pesindedir kari kiz pesindedir sen sadece bi aracısın islerine geldi kadarsin yoksa bi hicsin bunu unutma
rapçileri uyuşturucuya özendirme suçundan alacaklarına bu başlık altında uyuşturucu öven insanları paketlemesi gerekiyor narkotik şube'nin.

ne kadar gebeşsiniz la. uyuşturucu olm bu. nasıl iyi bir şeymiş gibi övebiliyorsunuz...

ayıp olm. burayı çoluk çocuk okuyor. iyi bir şey sanacaklar.

ibneler.
çeşitli dozlarda bulunup insanı aşırı derecede mutlu yapan, kullanıldıktan sonra -kişinin bünyesine göre- bir süre hiçbir şeye tepki verdirtmeyen suni uyarıcı.
bu tepkisizlik uyarıcı alındıktan sonra mutluluk hormonunun tamamının boşalmasından kaynaklıdır.
doz azlığı genelde mutluluğa, fazlalığı ise halüsinasyon ve algı bozukluğuna sebep olur. vücut farkındalığı ve korunma hissi azalır.
uyarıcı alındıktan sonra yapılan aktivite yoğunluğu kişiyi ölüme götürebilir.
(bkz: zehir)
Deneyimi olanlar özelden yazabilirlerse özel sorularım olacak. Teşekkürler.
Muzik olani tiesto'nun degildir. Kurtulun artik sundan.
johnny vicious feat. lula - ecstasy (take your shirts off)(ufo mix)
dıt dıt dıt dıtdıtdııığğıt dıt dıt dıt dııttıtıığğıı.
yapmayın, yapmayın.. psikolojik bağımlı olursunuz. sonra devam ettikçe kalıcı hasar bırakır sizde. ilk zamanlarda 8-10 tane atın günde tık demez. ama zamanla 2 tane atsanız bile etkilerini görür hale gelirsiniz. ertesi günlerinde kalp çarpıntısı olur, tansiyonunuz yükselir, uyumadan önce sesler duıyarsanınız, tam dalacakken uykuya kulağınız çınlar yerinizden zıplarsınız. sonraki günleriniz eziyet olarak geçer uzun süreli kullanırsanız. yapmayın.
ana etken maddesi mdma'dir ve bulmak için baron olmanıza gerek yoktur.

yine de uzak durulması gereken sınıftadır, verdiği hissiyatın peşinde koşup yıkılan bir sürü hayat var ve durum kendinizi ne kadar bildiğinizi zannettiğinizle ilintili değil ne yazık ki.

bir bakmışsınız hiç yapamayacağınızı düşündüğünüz şeyler rutininiz olmuş, bir bakmışsınız zaman geçmiş ve kaybolmuşsunuz.

aman diyim..
Koşarak kaçın. Ortamında bile bulunmayın. ilk kullanımlar çok keyifli sonrası depresyon dolu. Büyük pişmanlıktır. istersen git başla.
Ecstasy değil, MDMA'dır.

(bkz: MDMA)
Yaratıcılık aranan uyuşturuculardan değildir. Uyuşturucu dediğin kafa açar. Lsd boşuna mı silikon vadisin ilham olmuş.
Gerek yok gerek.
ilk defa en yakın arkadaşımla yaptım o önceden deneyimliydi tabi bende meraklı heyecanlı falanım neyse biz bir arkadaşla orta Bi yerde buluşup aldık şekeri gittik bizim eve haziran ayındayız hava nasıl sıcak bir de üstüne kapı pencere ne varda kapattık battaniye getir dedi getirdim sonra bir şekersiz Kahve yaptık yarı yarıya bardaklara koyduk birer sofa açtık birer paket sakız aldık bu sırada müzikler icin telefonu tv ye bagladı neyse biz attık şekeri üstüne içtik 2 yudum kahve üstüne soda sarıldık battaniyeye bekliyoruz. Lan Bi baktım benim bacak titriyor avuçlarımdan su gibi ter akıyor Lan bana Bi sey oluyor dedim iyiyisin iyiyisin sen çok iyisin su an dedi allaaaah beni bir konuşma tuttu sus bak kafası gelmiyor diyor sus sen su an yasıyorsun bana gelmiyor diyip duruyor susamıyorum kesinlikle susamıyorum müzikler beynimde yankılanıyor gözlerimin önünde daireler iç içe giriyor sen benim en yakım arkadaşımsın canımsın bilmem neler havada uçuşuyor kafamı acıyorsun sus diyip duruyor o neyse o anlar mükemmelsin ama dünya yansın umrunda degil sonra birden sakinleşiyorsun sesler gidiyor renkli daireler gidiyor konuşasın kalmıyor konuşana tahammülün kalmıyor sadece yatıyorsun dinlenmek istiyorsun ama bir terlemişsin sanırsın basından aşağı bir kova su dökmüşler. Sabahına gece dinlediğin müzikleri duyduğun an moda girmek istiyorsun aynı kafayı isteyip duruyorsun böyle o müzikleri duyman bile yeterli tabi sabah ki çene ve baş ağrısı kaçınılmaz bir son. Sonrasında terlemek bile sana o anları hatırlatıyor aklına düştü mü duramıyorsun. Duramadım. 10 gün sonra 2. Yi attık. Hayatımın size yemin ediyorum en kötü gecesiydi. Bir arkadaşın evinde attık evi bok götürüyor bir 2. Si o konuşmak istiyor ısıklar acık kalsın istiyor biz ışığa tahammül edemiyoruz neyse olmicak böyle dedik taktı herkes kulaklığını. Kulaklık düğümlenmiş kulaklığı açamıyorum çift görüyorum sanki kayıyor dokunuyorum kablolara sanki parmak uçlarım uyusuk gibi. Neyse sonunda taktım. Size yemin ediyorum o gece dedim ki bir daha asla. Başlarda iyiydi sonra hayatımdaki tüm sorunlar gözümün önüne geldi hepsi ama hepsi daha büyük sorunlara dönüştü kafamda bir ara kalbimin atışı o kadar yükseldi ki şimdi yerinden çıkacak herhalde dedim. Sürekli annem gözümün önüne geldi sürekli sıkıntılarımı hatırladım. Sonra düşüşlere geçince halise düştüm. O zaman erkek arkadaşımla ayrılmıştık pek iyi olmadığım dönemlerdi çocugu karşımda görüyorum konusuyor benimle sonra ev başla bir eve dönüşüyor sonra tekrar annemi görüyorum tekrar sevgilimi. Bakın tekrar söylüyorum tiksindiğim gece o gecedir. O gecenin sabahına 6 saatlik yola çıktım 1 saat uykuyla yolda önüme otobanda insanlar atlıyor gibi görüyorum sabahına bile etkisinden kurtulamadım. Su an bunalrı yazarken bile kalbimin ritmi hızlandı ve artık korku basıyor strese sokuyor bunun konusunu konuşmak lafını duymak. Bu hapların sonrasında yaşadığın o boşluk hissi o hissizlik o bombok halin yaşayacağın 3 saat saçma sapan kendinde olmadığın mutluluğa değmez. Ne deneyin ne sevin. Hiçbir şekilde iyi tarafı yok.
alkol zaten bu hap işinin başlangıcı.
eroin içen kokain içen hap atan adamın erkekliği gider kadından beter olur bilginize. maksimum sigara için başka bir şey içmeyin.
bu aralar piyasada 15-20 liraya alıcı bulan keyif verici uyuşturucu madde. sezonun açılmasıyla birlikte çeşme, alaçatı gibi yerlerde ise 150-200 liradan satılmaktadır.

bu bokun da sonu yoktur. başta yarım atarsın, sonra 1 tane atarsın. sonra gecede 2'ye çıkar. 2 bakmışsın 3 olmuş. günde 4-5 taneye kadar yolu var. at bir tane, çak sodayı hesabı. bir süre sonra yaşam tarzı olmaya başlar ki bu kullanmadığınız zaman diliminde hayattan hiçbir şekilde zevk alamamanıza yol açar.

ayrıca bunların 5 yıldızlı olanları vardır. normaline göre fiyatı daha pahalıdır ama satanlar tarafından çoğu kez normal diye 5 yıldızlısının yanlışlıkla verildiği buna bulaşanlar tarafından paylaşılmaktadır. bağışıklığı olmayan bünyeler için 5 yıldızlı olanı 3-4 gün boyunca kafa yapabildiği için kullanıcıyı 'delirme sendromuna' sokar.

her türlü uyuşturucu madde gibi bu da yasaktır ve kullanılmamalıdır.

edit: olm buraya bilgi içerikli entry girdim niye hapçı muamelesi yapıyorsunuz amk? ayrıca ben prensip olarak kimyasala karşıyım, gönül koyarım bak hepinize.
Bazıları hızlandırır bazıları halis gördürür düşüşleri berbattir hayyattan sogutur yakın zamanlarda kullaninca eski mutlulugu vermez daha çok seker atman gerekir yani deymez alkol içmek daha mantıklı bide şeker attiginda herkese illaki etiket olursun yani seni görenler her türlü anlar bisey kullandigini saftin kayar çünkü terlersin obursugun hasta olursun 2 disim.kasilmaktan kırıldı 4 yil aralikli kullandim atmadim zamanlar patlamalik sarki duyunca patlamis gibi oluyorum suan 10 tane atsamda ilk.kafalari yakalayamam çok boktan bi madde yaaa.
-Apçı mısınız acaba
-ne apı veya ne apı töbe
-gözbebeklerin neden küçülmüş o vakit
-karıştırma bişey içiyoz
-neaa
-içiyoz karıştırma beh
-anadım temam iç iç o zıkkımı yakalan da gör ebeni perspektif açıdan.
Gözleriniz bağımsızlığını ilan ediyor. 2 saatliğine mutluluk veriyor orası ayrı.
eskisi gibi olmayan etkin (bkz: uyuşturucu) maddedir ham maddesi (bkz: mdma)'dır çok güzel zamanlar ve tecrübeler yaşattı lakin eskisi gibi değildir artık, uzak durulmalıdır tek seferde bağımlılığı yoktur ama psikolojik olarak bağımlı yapan dahada doğrusu yaşattığı mutluluğa bağımlı olursunuz,
ileri düzeyde intihara ve psikolojik rahatsızlıklara sebep olur, en güzeli votka.