bugün

Türkiye yi temsil edecek modemiş bu hatun değil türkiyeyi mahallesini temsil etse 3ncü olur ya neyin kafasını yaşıyorlar acaba.

görsel
Londra'da yaşayan bir türk model. ülkemizi temsil edecekmişi ya şu an ağlıyorum biliyor musun. model mi arka sokakların tekin çoban'ı mı belli değil.

görsel
görsel
(bkz: doktor bu ne)

Yani fiziği falan güzel, eyv mlum sorular falan tamam da iş temsil noktasına gelince bunla gidersen olmz güzel kardeşim, olmaz.
modelliğe etiyopya kontenjanından mı girmiş yav anlamadım. hayır alım varsa başvurayım kesin kabul edilirim gibi geliyor.
Fetöcü olabilir. Bu torpili anca o yapar.
miss turkey'deki turkey'in ingilizce karsiligi baz alinarak aday gosterilmis bayan.

bir de boyle deneyelim...
bunu seçen jüri kör oldu diye capsler yapılabilecek türden bir arkadaş. bunu kim seçmiş lan? ülkede bunun gibi milyonlarca kız var nasıl bir torpil bu. evet.
Ilk defa gördüğüm hatundur. Bak hatun dedim alışkanlık işte.
Ben erkek halimle bu kızdan daha güzelim amk. insanlarla dalga geçiyorlar resmen. Tamam allah yaratmış kesinlikle tipini yargılamıyorum ama güzellik yarışmasında bu kızı birinci seçenlerin gözlerini sikim.
Birinci seçildiği yarışmadaki diğer kızları hayal etmek istemediğim model. Ne modelsin aplacım sen.
belkide çirkinlik yarışmasına katılmıştır da biz yanlış biliyoruzdur.
görsel

burda bok atanlar şu kızla gözgöze gelse ayakta boşalırlar kesin. taş gibi kızdır. bizi en iyi şekilde temsil edecektir. evet.
Üzüldüm. Ama beni bizi temsil edecek algısı var. Beni temsil etmesin bu. Eğer okuyorsa da kendi utanıp bıraksın.

Belki hayali de bu ama hayallerinin peşinden bu seferlik koşma. Lütfen.
Nicholas cage ne hallere dusmus lan.
eli s.kinde gezen ergenlerin begenmedigi kiz. yeni otuzbir cekip gelmisler kadini kotuluyorlar. az rahat olun gencler, heyecana gerek yok.
görsel

sebebi anlaşıldı. olum hepsi aynı. vücut içinse de kalça yok kaynak google görsel.

neyse bırak bacım bu işleri. lütfen
etsiz çiğ köfte, waffle ve fondü ile beslenen kadın kökenli bireylerin beğenemediği bir hanım kızımız.

madem bu kızdan güzelsiniz, model olaydınız da ananıza babanıza üç kuruş katkınız olaydı faydasız karılar !
güzellik yarışmalarının güzelliğe bakmadığının,kalıplaşmış göze güzel gelmeyen vucüt ölçülerine yarışmacıların kendilerine eziyet vererek ulaşmasını hedefleyen bir program olduğunun kanıtı.bu kendisine güzel demediğim anlamına gelmesin.
azerbaycanlilar bile twitterda bizle dalga gecer olmus, bu kadar bariz sekilde de torpil yapilmazki be kardesim, ayiptir.
bizi temsil edecek bacımız.

şunu sormak zorunda hissediyorum ama;

türkiye de daha güzel kadınlar var mı?
-evet
türkiye de daha güzel modeller var mı?
-evet

o zaman neden ??
bence insan kendini bilmeli ve kendine ulaşamayacağı bir hedef koymamalı. sonra yemediğin laf kalmaz insanlardan ki bu uluslarası bir platform ama siz de kıza hakarete varacak kadar ağır şeyler söylemeyin o da sonuçta insan evladı ve şuraya girip yazılanları okusa, ağamaktan bir hal olur, evet katılması talihsiz alınan bir karar ama her insanın gururu olduğu gibi o kızın da gururu var, gururuyla oynamayın kızın.
dünyanın haberi olmayan abazanların uzanamadığı ciğere mundar diyen kedi taklidi yaptıkları kız.

daha hangi yarışma ondan bihaber ama hede hödö yapıyor. best model of turkey güzellik yarışması değildir. sadece güzelliğe bakılmaz yani. bunun yanında model olmak için gerekli fiziksel özelliklere bakılır.

jüriler aptal bir siz akıllısınız aq.
kendisi tam bir (bkz: güzel kızların yanındaki çirkin kız)dır. eminim ki yanındaki güzel kızlar şu an ağlıyordur.
yurtdışında artık küçük tatlı kusurları olan karizmatik güzeller seçildiğinden(mesela olivia palermo boyu kısa , dişleri ayrık ,azra akın gibi büyük ağızlı, iri burunlu,beren saat gibi doğal kalın kaşlı ) bizimkiler de imrenmiş ve biz neden yapmıyoruz demişler. ama dozu fazla kaçmış bunun kusurlarının. üstelik karizma da değil bu yüzden okan bayülgen'e peruk takıp göndersek en azından kendine baktırır.