bugün

hakkının yenildiğini düşündüğüm, türkiyenin en güzel kadınlarından biri.
görsel
görsel
ilk defa çenesiz kadın görüyorum.
anime kahramanı gibi güzel olmasına rağmen kendini eşekçilere beğendiremeyen model zat.

vallaxi artık ülkücü terörist ağca'ya hak veriyorum.

görsel
iş görür diye tabir edilen nesne.
sesini beğendim. Modellik işine hiç girmese daha iyiymiş. Gerçi fiziği falan iyi ama yüzü çocuksu.
Şarkıcılıkta demet akalın,tuğba ekinci gibilerinden çok daha iyiymiş.
Birinin ayak başparmağına kız çizip kendisinden daha güzel olduğu miss turkey elemanı. Şarkı da söylese, amuda da kalksa kız çirkin.
şu an televizyonda, ve şarkı söylüyor. ben beğendim, fena değil.
Gulerken o kapçık ağzını aralayıp dişlerini göstermese sıkıntı ortadan kalkar diye düşünüyorum.
eleştirilere açığım derken bile dış görünüşüne eleştiride bulunanlara "dış görünüş önemli değil" güzellemesi yapan profesyonel şarkıcı, manken kişisi-miş öyle diyor açıklamasında. neye güleceğimizi, şaşırdık bilemedik.
Yüzü olmasa çok güzel kız aslında.
buram buram torpil kokuyor başka bir şey değil. iç güzelliğine göre bakıp seçildiyse de eyvallah.
Esra Erol gibi tiplerin zengin ve ünlü olduğu bir ülkede kendisinin manken olarak bizi temsil etmesi normal. Güzel bulmayabilirsiniz ama hakaret etmeye gerek yok. Çirkin diye dalga geçenlerin kızları da çirkin olabilir, aman dikkat.
Tanım: manken ve şarkıcı olan normal bir kız.
Hani görsellik vardir birde görselligin icinde sempatik bir ruh , bu hanim kizimizda var bi sempatiklik . Dusunsenize cok guzel ahu endam bir kiz cikacak ama huyu suyu kezban !! Daha mi iyi olurdu tabii hayir , madem secilmis saygi duyup basarilar dilemek kaliyor , sonucta kezbanligin uzerine 1 kilo makyajla güzel olunmuyor .
geyiği çok uzadı. torpilli belli ki.
tip ve vücut güzelliği olmayan kişi.
Ruh güzelliği varsa onu da bilemeyiz.
Bu kişi güzel ise o zaman bizim güzel bildiğimiz kızlar ne acaba ?
Ülkenin standartları ne hale gelmiş amk.
http://alkislarlayasiyoru...n-yorumlara-cevap-vermesi

Kendisi bize cevap vermiş.

Kızım dış görünüşe bakılması beni üzdü ne demek ? Güzellik yarışmasına gidiyorsun, açıp içine bakacak değiliz ya ?
işte bunlar hep fetö dedirtir. dünya hileyi fetö'den öğrendi be.. şaka maka ama...
türkiye'de ne kadar işsiz güçsüz insan olduğunun farkına varmamızı sağladığı için kendisine teşekkür ederim.

ulan altı üstü siktiriboktan bir güzellik yarışması. böyle konulara harcadığımız enerjiyi özel tüketim vergisi, adil kullanım kotası vb. gibi adaletsizliklere harcasak şu an daha yaşanılır bir ülke de yaşıyor olurduk.
Sokaktaki 5 kızın 3 kesinlikle daha güzeldir. Her yere torpil sızmış gibi görünüyor . Yazık.
mayo giymiş ciguli gibi. allah bilir kimden torpilli...
Kırmızı ojelerim ve kıvırcık saçlarımla ben gitsem daha iyiydi.
Modelmiş.
Aklıma kötü kötü şeyler geliyor sözlük
Neden o???
Akla natalieflyyni getiren model.