bugün

cep telefonu ile entry giren yazar.
son entrysini cep telefonuyla girip, sonradan okuduğunda türkçe karakterlerin 1 ve _ gibi karakterler olarak cisimlendiğini görüp abidik gubidik bir entry girmiş olduğunun farkına varan ve yataktan fırladığı gibi bilgisayarı açıp edit yapan bendeniz.
hoşgelmiş 8. nesil bebişim.
entrylerini keyifle okuduğum,çaylak olduğunu şimdi farkettiğim yazar.
Tanim bulamadigim yazar. (bkz: uykum var sözlük)
(#11104134) ne olduysa dün gece olmuştur. aniden ayağını kaydırmışlardır bu yazarın. kendi de hala olayın sebebini anlamış değildir doğrusu. "nedenimi arıyorum" deyip sormuştur ama cevapsız kalmıştır. sizlere notu: "hesabım çaylak olarak kalmaya devam ederse: * (bkz: hesabım kalsın mahşere elimi yıkar giderim) *"
ben bir söğüt ağacıyım.
itiraflarıyla beni güldürmüş yazardır. ayrıca 8. nesilmiş kendileri.
ismini en başta ece sandığım, ama gerçeği öğrendiğimde haykırarak güldüğüm, * hem sevimli, hem gıcık, hem şeker, hem de tuz olabilmeyi becerebilen ve sınavlardan sadece 5 net çıakrtabilen bir yazar. kısa boylu ve fazla kilolarını asla yadırgamayan, kendisiyle barışık olan birisi, yani ben öyle sanıyorum. ama kesin kısa ve şişman...* * * he bide facede fake adresi var.

ama o benim canım ya. vallahi ölse ruhum duymaz, cenazesini bile bulamam ama dünya şekeri bi insan. onla 2 msjlaşmadan günümü tamamlayamıyorum.

not : facesini istemeyin çirkin olduğundan fake adresini veriyor...
çiçekleri odasına gönderdiğim yazardır. bir de kart iliştirdim çiçeklere.* nesildaşımdır kendisi. ben yokken o varmış buralarda.
(bkz: #12145611)

yazdıklarını okurken gözlerimi yoran yazar. cümleleri daha akıcı olabilir.

not: yapıcı bir eleştiri olarak algılamasını ister, iyi akşamlar dilerim.
yazılarını severek takiplediğim şugar bi yazardır. ifade yetisi şahanedir. o da herkes gibi fakirdir.
donan bir pc ye, dandik bi mikrofona sahip olması bunun en büyük kanıtıdır. her neyse. *,,

bazen o da bendeniz gibi sapıtıyor belki de o yüzden böyle iyi anlaşıyoruz.

ayrıca gitarda calabiliyor, gitar calarken şarkıda söyleyebiliyor. *
ha bir de sınavda gösterdiği performansının akabinde hangi üni'ye düşeceği belli değildir lakin 4 gözle istanbul'a bekliyoruz kendilerini. daha ev tutulcak, ev temizlencek hacı yani.
kendisi entry'sinde okuduğum üzere, şahsım gibi şair ruhlu bir yazardır. hoşgelmiş.
beni uludağ sözlüğe kazandıran yegane kankam olur kendileri arada fikirlerimiz uyuşmasa da olsun la seviyorum seni kankam benim..
anlam yoğunluğunda yaşayan ve anlamlı şeyler yazan yazar... sevdim kendisini...
Şair ruhlu bir nesildaşımmış kendisi. Benim aksime üşenmeden yazdığı şiirlerini okumam bir hayli vaktimi alsada beğendiğim kısımları mevcuttur.
(bkz: aldığı nickten pişman olan yazar/#12554408)
biraz ara verip sözlüğe girmeye fırsat bulduğumda nick altıma yokluğuma dair entry girmiş olduğunu gördüğüm yazardır.duygulandırmıştır.*
(#12752025) çok doğru bir tespit saygı duydum, ayrıca nesildaşım olduğu için gururlandığım yazar.
2 saniye farkla aynı şeyleri yazdığımız yazar. ama raslantının da bu kadarı.
bu benim entry'im: (#12853149)
bu da ecellizz: (#12853137)

yorumu buyrun siz yapın.

edit: yorumu bol bol eksileyerek yapmışsınız. saygılar.
bir yazarla aynı entry'i girebilen yazardır.
başlıkları alt alta okumak bile olsa önemli bir durumdur en nihayetinde ama:

üzülerek söylüyorum, siz kardeşsiniz.
bu nikah kıyılamaz.
kıydım gitti.
2 saniye farkla hemşehri çıktığımız yazar. ama rastlantının bu kadarı.
benim entrym yok ama spartalıyız, hemde içinden.
bu da ecellizz: (#12853433)

yorumu siz yapmayın.
gözleriniz yapsın... * *
ahanda böyle bir tiptir:
görsel
(arkaya oynak bir müzik açın hemen saçmalar). alert alert ee..öhö aslında ciddi bir insandır. paylaşmayı da sever. şuan odasını kiralamış bulunktayım. ama beleşe. * * * *
ayrıca üni.de de kendisini yanlız bırakmıyorum. 2 senedir sınavdı-etütdü yapışık gibiydik, hepten bir yapışık olacağız. onun yüzünden kızlar bana bakmıyor lan!

alert alert.. ee işte malı o kızdan alıyorduk..
(#13014958) allahtan kendisine sabır dilediğim yazar.