bugün

birkaç yıl önce sabatümer'in programına çıktığında eşiniz hangi mankenleri beğeniyor diye sormuşlardı da, bu ablamız o kimseyi beğenmez beni bile nasıl beğendi bilmiyorum demişti. cidden çok fena eziklendiğini hissettim. en önemli sebep bu sanırım. ayrıca boşandıktan sonra aynı evde yaşadıklarını söylemişti. bu ancak ilişkiyi keyfim isterse ye bağlamaktır ve bunun adı açık ilişkidir. muhtemelen uzun süredir koca kişisi bunu yaşıyordu ebru da dedi ki, ben de yaşayayım.

işin çok acı yanı attan inip eşeğe binme durumudur ki, sinan akçıl hakkaten nedir. erol köse çok uzun zaman önce hilal cebeci ile ilişkisi olduğunu söylemişti ki, bunun üzerine çok şey gelmiyor aklıma, kapıma ipe ipe geleceksin doğuş haberim yokken çekmişler

bir de sinan akçıl fan club hadisesi var ki, bu adam ne diye bunlara bu kadar güveniyor çözemedim gitti. fc nedir abicim? neyin ispatıdır. ayrıca sen gerçekten o sayıyı çok mu büyük sanıyorsun?
Güzelliğini, spor ile birleştirip satan, Türkiye'nin Jan Selter'idir kendisi.
platesin patatesini çıkartmış kadın.şu sıralar ekranlarda değil sanırım özledik be azizim.
''nefes al, vuerr'' sözleri ile akılda kalacaktır.
nefes al füüüüüüüüüüüüuuuuuuuu nefes verrrr füüüüuuuuuuuuuuuu replikleriyle hatırlayacağım kadındır *
Sinan Akçıl'ı kaptı kaçtı.
Estetikle bile anca bu kadar olmuştur.
ölünce iki tahtanın çakılması ile oluşabilecek 5 cm enli bir tabuta sığabilecek kadındır. o ne lan öle aç bırakılmış gibi.
kocası iflas etmiş, adamın hayatının en zor günleri, bir kadın düşünün çocuğu/çocukları var ve böyle zor bir zamanda genç sevgilisiyle roma tatilinde.

sinan bey kendisinden "kutsal kadın" diye bahsediyor. ne'si kutsal yahu? bildiğin zalımın kızı bu.

çokta kibar, hanım hanımcık bir kızdır dondurmayı şöyle yemekte kendisi; http://makyajsizhali.com/...li-Makyajsiz-Hali-008.jpg
Adini ne zaman duysam "harunla plates yapamiyoruZ, ne zaman platese baslasak sonu gelmiyor sevisiyoruz." Cumlesi aklima gelen kadin.
Hafizamdaki tek yeri bu, baska da bir numarasi yok.
pilates ile uğraşması esasen takdir edilmesi gereken kadın.

kendisi çoğu meslektaşı gibi zengin işadamı ile evlendi ondan çocuk yaptı ve hayatını garanti altına aldı. daha da açık olursak turnayı gözünden vurdu.

bununla beraber 'ohh turnayı gözünden vurduk yan gel yat' demedi pilates üzerine bir dünya program yaptı ve yan ürün çıkarttı.
pilatesi türkiye'ye tanıtan hatun.
Eski halinden eser yok şimdi sözlerini yaptırdığı botokslarla hakeden kadın.
Acaba yatakta esnekmidir diye düşündüğüm kadın.
2 çocuk annesi iken sahip olduğu fizikle helal olsun dediğim insandır.

görsel
kocasından boşanıp sinan akçılla çıkara çoğu kadından küfür yemiştir.
neden sinan akçıl canısı diye sormak istediğimdir.
erkek adam rolex takarmış. öyle diyor kendileri.

http://www.posta.com.tr/m...ar--.htm?ArticleID=237842
ideal erkek nasıl olmalı? sorusuna şu şekilde cevap veren oluşum;

Erkek dediğin slimfit (dar kesim) gömlek giyer, Maserati’ye biner, Rolex takar. Her türlü müziği dinler ayrıca dinletir. Kendisini sürekli hafızada tutmak için kalıcı, zarif hediyeler alır!

şimdi ne denir buna siz karar verin.
paran kadar adamsın demek istiyor kendileri.

aslında ne biliyor musunuz tüm türk kızlarının kafasında olan hayat amacı bu. ama hiçbiri çıkıp adam gibi söyleyemiyor. hep inkar ediyorlar.

ben bu kadına asla kızmıyorum. bravo lan. herkesin aklında olan ama kimsenin söyleyemediğini söylediği için bravo.
erkek arkadaşını zorlayacak açıklamalarda bulunmuştur. röportajdan sektirip adrese teslim etmiştir.

bilmiyordum yeni öğrendim sinan'da maserati varmış vay amk.
Sonradan görmenin mükemmel evrimleşmiş hali.
über Kezban. master Kezban gibi lakaplara münhasır isim.
kevaşe denilen lafın vücut bulmuş hali.
Ebru Şallı'da tam zengin koca arayıp bedeniyle prim yapan lise 4.sınıf kız tribi var.