bugün

başrollerinde emma stone, amanda bynes ve penn badgley 'in oynadığı romantik komedi. türkiye'de 31 aralık 2010'da vizyona girecek.

http://www.imdb.com/title/tt1282140/
hayatımda seyrettiğim en boktan flmlerden biri oldu gün itibariyle. ne gerek vardı lan, neden çektiniz bu filmi, sorarım size. ama sen rahat ol emma, seni hala seviyorum.
zekice espriler barındıran eğlenceli bir gençlik-komedi filmi. ama daha çok kızlara hitap ediyor gibi.
izlediğinizde emma stone'a abayı yakmanız muhtemel filmdir.
merhametten maraz doğar atasözünün hikmetini bu film vesilesiyle daha bir iyi anlayabilirsiniz ayrıca.
haftanın en iyi aile üyesi espiri oldukça hoşuma gitti, filmin izlenilirliği var,hatta diğer gençlik filmlerine göre bir kaç adım önde diyebiliriz. ayrıca emma stone gerçekten hoş hatun * .
seks sesi yapmalı film.
çok çok gereksiz tamamen zaman kaybı bir film. Hayır bide uykumu kaçırdı aptal film bu saatte uludağ mobil takılıyorum.
eğlenceli bir film ama çok kaliteli birşey beklemeyin. canınız sıkılıyorsa izleyebilirsiniz.
herhalde sex üstüne yapılmış ama hiç sex sahnesi bulunmayan tek filmdir. ayrıca anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az filmidir.
otomatik portakal filminin alex'ini de* okul müdürü olarak gördüğümüz, ne iyi ne kötü, orta halli bir film. pek beğendiğimi söyleyemem açıkçası.
gayet güzel bir filmdir. gençlik-komedi filmlerine göre çok çok iyi bir film.

içinde bilgililer* için güzel ince espriler bulundurur. romanlardan, dizilerden, filmlerden ince göndermeler yapıyor. özellikle demi moore baya güldürdü.

--spoiler--

babanın evlatlık çocuğuna "aslen nerelisin?" diye sorması,
brandon'un zenciyle kaçıp ailesine "ben gidiyorum sürtükler" diye not bırakması
babanın ben bir zamanlar eşcinseldim demesi, annenin ben gençken bir sürü kişiyle yattım demesi.
aile komikti açıkçası.

--spoiler--

gayet de güzel izlenilebilir bir film olmuş. emma stone'un giydiği dar elbiseler hoşuma gitti.
ard arda se7en, memento, the next three days gibi filmleri izlediğim haftada bu filmi de izlemem biraz tuhaf oldu. genel itibariyle sıkıldığınız zaman vakit geçirmek için izlenebilecek fakat fazla bir şey beklenmemesi gereken filmdir.

--spoiler--
babanın evlatlık çocuğuna "aslen nerelisin?" sorusunu sorması gerçekten çok komikti *
annenin de "bacaklarımı bu kadar açabiliyordum" demesi tahrik ediciydi *
--spoiler--
hakkında çıkan bir dedikoduyu lehine çevirirken başına bela alan, aşüfte damgası yiyen bir kızın öyküsünü anlatan film. izlenmeye, eğlenmeye değer. başrolünde dünyalar tatlısı, kızıl güzelim emma stone var. yengeniz olur izlerken dikkat.
mutlu sonla biten bir gençlik filmi. filmin en sevdiğim tarafı, kendi evlatlık çocuklarına yaptıkları şakaları ve kendi kızlarının özel hayatına gösterdikleri saygıyla öne çıkan ebeveynler oldu.
filmin aslında romantik komedi değil de satirik/didaktik olduğunu (inceyi) anlamayan arkadaşların doğal olarak beğenmeyeceği filmdir. toplumdaki tabuları ironiye çevirip sonunda da 'kiminle yattığım kimseyi ilgilendirmiyor' gibi açık bir eleştiriyle bittiği halde beğenilmemesini-anlaşılmamasını da bizdeki düşünce yapısına bağlamaktayım. çünkü çevrenizdeki insanların gece kiminle yattığı tabii ki hepinizi ilgilendiriyor. tabii ki birçoğunuz kızları kaşar ve erkekleri top şeklinde damgalamak için can attığınız için filmdeki eleştiriyi kaldıramıyorsunuz ve beğen'e'miyorsunuz. siz de haklısınız bir yerde, tabii.