bugün

hoş gelmiş altıncı nesil çiçeği burnunda yazar.

(bkz: Teachers leave them kids alone)

(#5170069)
rakamları seven, altıncı nesil yazar. daha yeni.
görüşlerini özgürce savunmaktan vaz geçmemesini dilediğim, sözlüğe yeni bir soluk getirmiş yazardır.

bir de hoşgelmiştir.
ayreon'un 01011001 albümünü çağrıştıran yazar nicki. *
güzel yazmış, doğru bir noktaya dikkat çekmiş yazar.
(bkz: kadınların seyredilmekten hoşlanması/#5204002)
internetten indirilen prison break bölümü gibi bir nicke sahip yazar.
nicki yüzünden odtü lü oldugunu düşündüğüm yeni sözlük yazarı.
eski bir odtülüymüş gibime gelen yeni nesil sözlük yazarı. hoşgelmiş sefa gelmiş diyelim kendisine.
son girdiği entryler
1. tanrı nın varlığının kanıtları/#5893681
2. tanrı nın varlığının kanıtları/#5893678
3. tanrı nın varlığının kanıtları/#5893673
4. tanrı nın varlığının kanıtları/#5893657
richard dawkins'in tanrı yanılgısı adlı kitabındaki komik kanıtları sözlüğe giren yazar.
tanrıyla uğraşan nesildaş yazar.*
yorum yeteneği müthiş yazar. (#8711262) ve (#8711176) entryleri ile yarım yarım yardırmıştır tüm sözlüğü. takipçiciyim bundan böyle. iyi sözlükler.
--spoiler--

hangisi ama. sırtı dönük olan mı yüzü dönük olan mı?
http://www.nobrain.dk

--spoiler--

dede fetişisti yazar. *
(bkz: abi deli galiba)

ülkücülere takmış kişilik, bence ülkücülerden daha faşisttir kendisi.

kendisine vikipedi'den çok daha güvenilir kaynaklar olduğunu, zazaların kürt olma ihtimalinin sıfır olduğunu söylüyorum.
pekekeli biri işte, önemsiz.
(#9058352) entrysi ile sözlük formatından ve insaniyetten bihaber yazarlarımıza pek güzel cevap vermiş yazar. tekerleme* ve kelime* dağarcığımıza da eşsiz katkılar sunmakta kendisi.

(bkz: seni sevdim sütoğlan)
mr nobody ile aynı kişi sanırım. o da etraftan dolanmalara bayılıyor.

saçmalığın dibine vuran yazar. ne kafalı olduğunu söylersem entry silinir muhtemelen geçiyorum orayı o yüzden.

lazlar, çerkesler, abazalar vs hepsi de özerklik, kendi dilinde eğitim vs isteklerde bulunuyor zaten evet. hayallarde yaşıyor arkadaş galiba.
tahminimce liseli olması sebebiyle, kendisi ile farklı görüşte olan yazarları kabaca itham edebilen yazardır. kabadır.
ne anarşistler gördüm zaten hiç yoktular. anarşizm bir kişilik bozukluğu değildir ve kabalığı gerektirmemekle birlikte nickinin sıfır ve bir sayısı eşit olan yazarımıza farklı görüşlerde de olsa başarılar dilerim. en yakın arkadaşının da the bountyhunter olduğunu bu vesile ile öğrenmiş olduk.

edit: bi tane bir fazlaymış.
islam peygamberinde bipolar bozukluk olduğunun düşünüldüğünü yazmış kişi. Neye, hangi eğitime dayanarak yazdığı belli degil. Sonik yazardır. Ne sonik olduğunu anladınız.
gece gece beyin fırtınaları yaşıdığımız, matematiğe olan ilgisiyle gurur duyduğum yazardır.
(#13846322) 'entry si ile gece gece gülmeme sebebiyet vererek baş ağrımı ikiye katlamış yazar.
tuttum bu adamı.