bugün

yeter amk ya topaldan ya joseften vazgeç.
O kim ? Tanımıyorum
E bana türkü söyleyip, saçlarımı okşayarak, omzunda uyuttuğun güne dönemiyor muyuz?
O diye nitelendirebilecegim insan bile yok amk.
22 kasımda tutmuştum o güzel ellerini. göğsünde huzurluydum. en mutlu günümdü benim. keşke o günde kalsaydım.
Sevgili rüyama giren bey. Rüyalar aleminden çıkıp yamacıma gelirsiniz inşallah.

Öptüm çok. Kib bb.
En az benim kadar konuşmak istiyorsun ama sonra benim gibi hatırlıyorsun.
Ayrılan taraf bendim. Ne kadar zoruna gitse de.
Ben seni ona hediye ettim elini bırakarak. Onun bana gelip teşekkür etmesi lazım.
o zaman hiç yazmıyım.
Kimsenin bilmediği hayallerimin içindesin, Ne ben gelebilirim sana, Ne de seni çağırabilirim yanıma, imkansızların içindeki umutlardayız birlikte, Nefes kadar yakınken nasıl da kavuşamıyorum sana, Ellerin ellerimde ama bana ait değiller, Gözlerin gözlerimde ama başkasını arıyorlar, Yinede memnunum, Yinede umutluyum, Nasılsa içimde varsın, Sen bilmesen de sen hep benimsin.
ANANI SiKEYiM.
"düşün uzay çağında bir ayağımız...
düşün olasılık, atom fiziği
ve bizi biz eden amansız sevda"
umarım mutlusundur ayrıldığımız bir işe yaramıştır.Başka da diyecek bir sözüm yok.
Buralardan Gitme Buralar gitsin sen gitme
Buralardan gitme buralar gitsin sen gitme
Gitmek çözecekse biri gidecekse buralar gitsin
Sen gitme.
Feridun Düzağaç.
belki buralardasın belki okursun.
Gene nerelerdesin sen kuzum.
zalımın kızı bak ben utangaç biriyim sana pek açılamadım. 4 sene de 3 defa çıkma teklifi etme girişimim oldu ama yok. tanrı seni sevmeyenle yaşatsın ben seninle ölmeye razıydım.
Seviyorum lan seni.
Anne köstebek pasta yapar mısın?
Seninle yıllarımı geçirdim. Sen beni sevmedikçe ben ikimiz için daha iyisini yapmak istedim. Çabaladim, uğraştım... Olmadı yine ben kirildim. Yine ben kaybettim. Yolun açık olsun. Sana kahve gözlüm derdim artik o kahve buz gibi oldu. Ne sıcaklığı hissediliyor ne güzel kokusu.
başkasına dokunduğun ellerine dokunabilecek kadar seni seviyor muyum?

bunun cevabını ben veremiyorum, keşke sen söylesen; "tabii ki seviyorsun saçmalama" desen. ben de inansam, ben senin söyleyeceğin her şeye inanırım çünkü.
Şu başlığa yazılanları okudukça üzülüyorum.

Niye üzdünüz be bu güzel insanları?
Forum cümlesi gibi başlık.

Pembiş tokalı ,liseli kızları tespit ediyoruz beyler gelin.
Seni seviyorum.
Senden hiç nefret edemeyeceğim.
hani derler ya ''ben sensiz yaşayamam'' diye,
işte ben onlardan değilim.
ben sensiz de yaşarım,
ama seninle bir başka yaşarım der geri kalan hayatında mutluluklar dilerim.