bugün

bana güvenebilirsin...seni üzmeyeceğime söz veriyorum. (her konuda)
hayal ediyorum kollarımın arasındasın. seyrediyoruz yıldızları. hayal ediyorum ipek gibi saçlarını, pamuk gibi ellerini, tatlı dudaklarını. hayal ediyorum o güzel gülüşünü, o güzel gözlerini. hayal ediyorum başın omzumda, dalmışsın uykuya. hayal, hayal ediyorum seni. uzaklardasın, biliyorum.
"o" diye nitelendirebilecegim kimsenin olmaması üzücü.
Kocakafalı kedi gibisin. Yanaklarını ısırasım geliyor.
Gel artık ben hala bıraktığın yerdeyken .
bence okuma.
welcome to my world bitch.
Kusura bakma ama iki yüzlü bir orospusun. Sana hiçbir konuda güvenmemem gerekirdi. Yüzüme gülüp arkamdan konuştun. insanların seni doldurmasına izin verdin. istersen alın istersen bırak yine vicdanını rahat ettirsinler. Ama bil ki sandığın gibi masum bir melek değilsin. Arkadaşım da değilsin.
Ömrü hayatın boyunca benim gibi seveni nah bulursun. Sen hep piç erkeklerin cinsel ihtiyacını karşılama aracı olacaksın. Senin değerin bu. Buna layıksın.
tüm arzularımı sana kanalize etmiş olmalıyım ki, diğer tüm uğraşlarım, yokluğunda pek uğraşılası gelmiyor. yapmam gerekenleri yapmam için gerekli motivasyonun kaynağının sen kaynaklı oluşu durumu sağ olsun, fena halde tembelleşmiş bulunmaktayım.
sen lanet bir kadınsın.
Gelde yine bi güzel siktir edeyim seni kahpe.
Düşün ki o bunu okuyo ama o kim ?
senin ben amk. zamanında çok çektirdin.
(bkz: besle kargayı versin dalgayı)
Oku oku oku oku adam ol, gemileri kurtar kaptan ol.
rubaiyat
attila ilhan

zulmetmeyi yeğler o buzlu kadın sevmek yerine
gözlerindeki soğuk elektrik
çakar ufkumuzda şimşek yerine
kanı donmuştur / besbelli kılı kıpırdamaz
koparıp göğsünden yüreğini
uzatsan kan içinde
çiçek yerine.
geç kaldın evlendim ve 5 çocuğum var mutluyuz.
Umrunda değilim biliyorum. Silip attın bir kalemde? Neydi seni içine düşen o anda. Halen aklımdasın, unutmadım ve vazgeçmeyeceğim...
ne olur sanki denk gelsek aynı başlık altında.

öyle biri de yok tabi.
Anahtarlar pencerede, süt kaynıyor tencerede.

bir mesaj
Sevincin yüzü güler ya, umudun çiçeği açar hani. ben de gözlerimi şafağa açarım. sevginin pınarında yıkayıp saçlarımı sana öyle gelirim. Kuşlar uykudayken daha, rüzgarlar uykudayken uyanırım sessizce düşer yola yine sana gelirim, sana o zaman gelirim işte; unutmak için her şeyi öğrenmek için yeni baştan!
Seni sevdim falan geç bunları yalan.
Ben ölmek için gün sayıyorum. Ya sen?
kıskanç ve intikamcı bir duyguydu bu: biraz unutulmaya gelmiyordu. gizlice büyüyor, eskisinden daha şiddetli bir biçimde ortaya çıkıyordu hiç beklemediği bir anda...
hem örtülmesi gereken, hem de örtüldüğü ona hissettirilince kuvvetlenen bir duygu.
Nerdesin çocuk..