bugün

insanlar neden sözünde durmaz ya da bir önyargı meselesi her zaman kafasını kurcalar. iyi insan kavramı neden artık yozlaşmış bir ifadeye dönüştü. Ya da neden kimse kimseye artık güvenemiyor. Hayat her geçen saat daha çok kötüye gidiyor.
Fikirtepe'ye selam.
Benimle konuştun, benimle gülümsedin, benimle iyi kötü çok şey paylaştın. Şimdi bunları bu kadar çabuk unutabiliyor olmandan nefret ediyorum.
rihanna eğer burayı okuyorsan bana meşaz at

çok güzel bir şey söyleyecem sana.
beni bul...
bu saatten sonra okumasına gerek yok.
Sana söylemiştim.
radyo dinlerken rast geldiğim, "sıradaki parça kendini prenses gibi hisseden bütün kadınlara gelsin" diyen adama;

sen eşine az rastlanacak türde bir meriçsin kardeşim. meriçlik meşalesini taşıma azmin takdire şayan, helal olsun.*
Kusura bakma fenerin maçı var lalal lalla.
Elbet seni bir köşede sıkıştıracağım.
Değil misin değil misin yaralayan değil misin
Ağustos ta başıma kar yağdıran sen değil misin...
Denedik, olmadı. Hep ya sen yoksun ya ben. Başka zamana belki...
Artık hayatımda başka biri var.

Seni unutturacak kişi....
Dilim dönse bir kelamım var idi, yüreğime bastın yol ettin beni..
Bir ferdi Tayfur klasiğiyle cevap vermek istiyorum.

Sanma ki yaşıyorum sanma ki ben çok mutluyum
Tek tesellim hayallerim kendi kendimi arıyorum...
Merhaba Tanrım her şeyi görebildiğin, her şeyden haberdar olduğun söyleniyor. Benimse var olup, olmadığın hakkında net bir fikrim yok, şayet varsan bazı konularda bana karşı cömert davranıyorsun eyvallah; lakin unutkan bir insan olduğum halde, unutmam gereken şeyleri, unutmam gerektiğini hatırlayamıyorum. bu durum cidden can sıkıcı bir ara bu konu hakkında konuşmalıyız.
elbet bir gün kavuşacağız bu böyle yarım kalmayacak.
Sen en inatçı umutları bile söndürürsün..

görsel
“Sen benim yarım kalmış cümlelerimsin...”
Hayda rinda rinda rinda rinanay.
Etlerini parça parça koparacağım. Çok eğleneceğiz çok.
Okuyor zaten.

Kafasi kacmis bir insan oldugundan bir kez okumamali. 8 saatte bir okumali.
Neden daha erken ayrılmadık?
Sana imalı veya imasız son kez yazıyorum zira benim aklımdan çıkacaksın artık benim hayatımı mahvetmiş olup şimdi hala eğleniyorum nasıl diyorsun ve nasıl bu kadar umursamaz olabiliyorsun anladım ki sadece ego tatmini imişim senin için. içinde sıfır acıma olduğunu ve benim senin açından "bir vaka" olduğumu biliyorum. benim için artık hayvandan evet hatta bir cisimden daha değersizsin.seni alacak erkek umarım katil olmaz.
Düşündüğünden daha çok şeyin farkındayım.