bugün

Olmadı, yapamadık kaç defa denedik ama yapamadık, hiçbir şey ilk günkü gibi olmadı mutlu olamadık, tek yaptığın rol yapmaktı, senden asla vazgeçmez dediğim kalbim başkasına tutuldu, tabi sen evlenip koynuna evladını aldıktan sonra...

Kalbimde başkası var diyorum ama aklıma geliyorsun ara sıra...
Buğulu gözlerin ve o beni benden alan sesin tekrar hayat buluyor aklımda, yüreğimde...
Seni düşünmek yanımdakine hakaret gibi geliyor, tam unuttum bitti diyorum bir şey seni hatırlatıyor, gömdüm kalbime diyorum sanki aydan daha beyaz ellerin gelip kalbimden söküp açığa çıkarıyor seni, öylesine acı, öylesine derin bi iz bıraktın hayatımda...

Sen mutlu olsaydın çok farklı olacaktı her şey, ama olmadı...
Parmağındaki yüzük başkasıyla değil benimle olurdu ama istemedin....
Ne diyeyim, sağlıcakla kal yanındakiyle ve evladınla...
özledim. özledim.cok özledim.
zaman sanki cok agir geciyor, senden baska insanlarin sohbeti keyif vermiyor. kurban olim yaz artik ya, cok özledim.
edit: yazdi sirtlan, hep unutunca yazar zaten erkekler * ve su an hic de umrumda birisi degil
Ben senin için koca bir hiç miyim gerçekten? Bir iyi davranıp bir suratına bakmadığın biriyim. Istediğinde iyi davrandigin istemediginde görmediğin biri... Buna izin veren ben miyim bilmiyorum ama ben kendime hiç izin vermedim senden başkasına gitmek için. Sana bakmaktan dönüp kendime bakamadim. Ama senin yüzün hiç bana dönük değildi. Hep bir şeylerle uğraştın peşinden koştun ama ben... Hep güzel yazardin kendini dinletirdin, peki ya bana... Öylesine yarım ağızla verdiğin cevaplardan sevgi belirtisi arayıp mutlu olmak nasıl bir acı asla bilemezsin.
Ailen güzel yetiştirmiş doğadaki her varlığı seviyorsun, saygılısın, yardımseversin. Ama neden benim en ufak uzuntumde yanımda durmadin be adam? Sana ne zaman sancısam döndün arkanı...

Senin tarafından sevilmek istedim sadece. Belki senden istediklerim bencilceydi ama her insan biraz bencildir fakat sen... Senin için ben hariç her şey var hayatında bir ben yokum. Tenhasinda gecenin, avutulmamış ben.
Başka şehirde yaşıyormuşsun. Güzel bir karar. Ben de seni unutmak için başka evrene mi yerleşeyim?
Han kapısı ettin beni. istediğinde geliyorsun istediğinden gidiyorsun. Kapı sana hep açık biliyorsun. Alışmasam dert değil de alışıyorum işte.
butik hesaplarıyla takip etmekten vazgeç kuzum.
Seni benden daha güzel sevecek birisi karşına çıkmayacak. Ve de hak etmiyorsun.

Ne ekersen onu biçersin. Bunun anlamını çok iyi biliyorsun ...
bağlaçtan önce nokta konmaz.
okadar beddua ediyorum ki. Ne bilim bazen hiç aklıma gelmiyorsun . Bazen çok kızıyorum bazen çok özlüyorum . Keşke ölmüş olsaydın bu kalbim şu hissettiği duygudan utanmasaydı . Bu kadar güzel bişey nasıl böyle korkunç olabiliyor. galiba herseyden kaçmak en güzeli. biliyor musun tam 3 ay oldu gururumdan adını bile ağzıma almıyorum.okumanın mümkün olmadığı bir yere yazdığım halde içimi bu kadar acıtması zoruma gidiyor. Ağlamayalı uzun zaman olmuş keşke bu başlığı açmasaydın sayın yazar .
valla ergenken herkes sarhoş olup saçmalayabilir. Evet dediğim şey tekrar aklıma geldi saçlarımı yoldum tekrardan. Bazı şeyleri değiştiremiyorsun senin gibi uzaktaki birinin bana olan bakış açısını hele. senin gibi denk gelme ihtimali az olan kişilerin... Hala stalklıyorum kaç sene geçmiş, kaç kadın geçmiş, tabii ki aşık oldum, sevdim, sevildim. Ama bilmiyorum ben hala seni merak ediyorum o kadar güzel bir kız değilsin objektif olarak bakarsak hatta ben senden üstünüm lakin gözümde dünyalar güzelisin be yahu. Seviyorum seni umarım sosyal medya’da denk geldiğinde mideni bulandırmıyorumdur...
Ulan geçen instagramdan mesaj attık insan bir cevaplardı.
artık bırak atatürkle ilgilenmeyi falan git aç karnını doyur millet para kazanıp birikim yaparken sen açlıktan geberip gideceksin. atatürk sana para veriyor mu yok..
Daha o diyecegim biri yok. Olsun isterim. Her insan sevmeye , sevilmeye ihtiyac duyar ama oyle her onume gelenle ya da manyak gibi bir arayista olup kendimi de uzecek degilim. Ben isime gucume bakarim. Eger yurudugum bu hayat yolculugumda yolumuz kesisen biri olursa , beraber yurumek isteyen biri olursa ne kutlu ikimize.
Adının tam karşılığı; şerefsiz.
Üzülme.

Ben kendimi tanıyorsam sana geleceğim.
Senden sonra da kadınlar girdi hayatıma. Hatta bir tanesi beni çok sevdi. inanır mısın onca süre birbirimize sesimizi bile yükseltmedik, yani bana hiç sinirlenmedi düşünebiliyor musun? bağırıp çağırıp alıp başını gitmeler yok, bana zarar vereceği hiçbir şey yok, dürüst olmadığı herhangi bir cümle yok.. Ama evet, ben de ona karşı öyleydim. Bu işlerin karşılıklı olacağını öğreneli epey bir zaman oldu tabi. Sonra ne oldu biliyor musun?

Bir sabah bana arkamdan sarıldı, burnunu enseme dayadı saçlarımın arasına.. Derin derin kokladı. Sabah 7'ydi, 7. Beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Sanki çok kutsal bir şeymiş gibi, o hareketi sadece sen yapabilirmişsin gibi. Hintlilerin ineği kutsal bilmesi gibi. Aynı o kafada.. Sabahın o saatinde yerimi, yönümü bilmeden çıktım gittim evden. Sonrası boş.

Zoruma giden neydi bilmiyorum. böyle bir güzelliğin içinde seni hatırlıyor oluşum mu yoksa senin bunu şu an başkalarıyla yapıyor oluşun mu? işin garip yanı kafamda kurduğum o sahnede,sen anı yaşarken yani başkasıyla, çok mutlusun. Belki aşık değil, belki tutkulu değil, ama mutlu. O kadar beynime işlemiş ki "mutluyum, huzurluyum" deyişin. Ne düşünüyorsun bilmiyorum, ben sana olan aşkımdan çoktan vazgeçtim. Sonrasında duyduklarımdan yani.. Ama bu aşkı seviyorum. Umarım anlıyorsundur ve umarım bana karşı merhametsiz davranmaya devam etmezsin. En azından kalbinde. Zaten yakın zamanda kendimi böyle ifade etmeyi bırakacağım. Kimsenin düşmanı değilim. Senin zaten değilim. Gözüm de yok, zararım da dokunmaz.O yüzden bırak beni, birhan'ın dediği gibi;

"söz söylensin, dip zedelensin istemem
hatıra koleksiyoncusuyum hem yerim dar"
Seni ilk tanıdığımda, çok da önemsemedim varlığını. Belki bu yüzden kaçan kovalanır mantığından beni ilk tanıdığına kendini o kadar masum, o kadar seven, o kadar ilgili, sevgi dolu biri gibi gösterdin. Zamanla, ben senin sevgilin olunca, artık hayatında var olunca yavaş yavaş uzaklaştın benden. Kayboldun. Ama, seni uyarmıştım. Gidemem sanma, giderim demiştim. Ne kadar varsam hayatında, o kadar varsın dedim. Anlamadın. Sabrettim. Düzelirsin diye bekledim. Yapamadım. Sonunda, seni terk ettim.

Ben zaten yoktum ki. O kadar görmüyordun ki beni. Neden seni terk edince birden varlığımı hatırlıyorsun? inanır mıyım sanıyorsun sana? Nerden bilcem yeniden beni görmezden geleceğin zamanı? Döner miyim sanıyorsun sana? Aynı acıları yeniden yaşar mıyım sanıyorsun?

Senden sonra, başka biri girdi hayatıma. Çok sevdi beni. Neye uğradığımı şaşırdım. Sevgiden boğuldum. Bir süre unuttum seni, sonra ne yapıyorum ben dedim. Birden sen olduğumu, sana dönüştüğümü fark ettim. Ona senin bana davrandığın gibi davranıyordum, görmüyordum, hayatımda mıydı, değil miydi çok da önemli değildi. Fazla değil, iki hafta sürdü ilişkim. Ama ben, senin bana yaptığın haksızlığı ona yapmadım. Sevemeyeceğimi anladığım insanın kalbini ileride daha da fazla kırmaya hakkım yoktu. Bıraktım.

Ama sanırım seni özledim. Dizlerime yatışını, başını göğsüme koyman, ellerimi sıkı sıkı sarmanı, saçlarımı sevmeni, özledim. Ama değer misin, bilmiyorum. Aslında özlemeye de değmezsin. Düşünmeye de. Hala öfkeliyim sana.

Nefret varsa, hala unutamadın demektir. Nefret varsa, hala sevgi de var demektir. Umarım bir gün senden nefret etmem. Umarım bir gün kaybolursun hayatımdan. Seninleyken benim sende kaybolduğum gibi...
Keşke sana olan saygımı kaybetmeseydim.
Kaybettirmeseydin.
aynı başlık az önce başka bir sözlükte açılmış .ya arkadaş sıkılmıyormu bu insanlar aynı başlıkları 40 tane yerde açmaktan.
Gereksiz laf anlatmaya çalışmayın bence kimseye. Kimse sizden değerli değil.
görsel
Çok güzel bir gülümsemen var. bence sende samsunlusun benim gibi.
Ağustos’un ortasında, hava 40 derece iken ve hiç ihtimal yokken yağan yağmur sonrası kokan toprak kadar güzelsin.
Sen benim
Yarım kalan cümlelerimsin
Hiç söyleyemediğim
Söylemediğim o sözlerim
Sen benim
Hiç ısınmayan ellerimsin
Hiç unutamayan
Unutmayan o kalbim
Sen benim
Eksik kalan yerimsin
Kapattığım pencereler
Güneşlere çektiğim o perdelerim