bugün

gülmekten kıçım yırtılıyordu. son yıllardaki türk komedi filmlerinin çok üzerine çıkmış bir komedi filmi. oyunculuk, kurgu, senoryo... alayı harika olmuş. verdiğim paranın bir kuruşuna acımadım. yapanlara helal olsun.
Millet yarıla yarıla gülerken ben zerre kadar gülmedim. Filmin sonunda onlarda mı sorun var yoksa bende mi diye sordum kendime. Sonuç olarak gülenlerdeymiş.

Edit: eksileyen arkadaşlar size ne filmin başrol oyuncuları siz misiniz ?
ahmet kuralin sempatisinin yardirdigi bir filmdir.
ahmet kural'ı al gerisini çöpe at bir film.
izlemicem izlemicem dedim gittim ama beni yanıltmadı abartıldığı kadar birşey yok.
- ne kesiyonuz bu bayram?
- karı, kız.
net'e düşse de yesek.
4 5 yerde guldum. zor gulen biriyim. fakat sonu cok sikindirik bitti belirtmeden edemicem.
Çok ümitli izledim ama gülemedim. 3-4 sahne dışında komik değildi. inşallah karseş payı'nda da sıçmazlar.

(bkz: param boşa gitmesin diye güldüm)
düğünlere yeni bir oyun havası kazandırdığı için müteşekkiriz. her yerde dımdımlı türkü çalıyor.
Film kadar izlenen entarisi dım dım yar şarkısı.
7 yıllık nikahlı karımı arkadaşımın evine attım... Nasıl gülünmez bu filme. Çok eğlenceli çok eğlendim.
Hala vizyonda olan film.
film boyunca güldük, eğlendik, yeri geldi kahkaha attık. güzel filmdir, komedidir pek birşey beklememek lazım gülüp çıkın, sonuçta hayatın şifrelerini sunacak bir film değildir. esprilerle değilde akış ve dinamizm ile güldüren filmdir. cem yılmaz filmlerindeki incelik ve akılda kalıcılık yoktur.
6 milyon 200 bin seyirciyi aşmış film.

fetih i de geçer bunlar.
fragmanini izlerken toplam gulme sayisi, filmini izlerkenki toplam gulme sayisindan buyuktur.
hasılat rekoru kıran film.
dikkat ettiniz mi hasılat rekoru kırmış ilk 10 filmin, 10'u da bomboş filmlerdir.
murat cemcir in ciddi ciddi dedemin uzun saçlı haline benzediği komedi filmi.
2-3 sahne dışında dışında gülmediğim film, gittiğime pişman mıyım hayır, bundan sonraki filmler için kulağıma küpe olur düşüncesindeyim.
yeşilçam da hasılat rekortmeni olmuş film. 9 hafta da 62 milyon 717 bin 589 lirayapmış.

sonuna kadar hak ettiler helal olsun.
adamlar zeki, reklamlar reklamlar.

http://www.acunn.com/gale...ini-gormedi/10527/sayfa/4
onu bunu bilmemde eleştirildiğinde çatanadak eksinin basıldığı film. iyiki vasat dedik amk. bu kadro bundan kat kat üstün projeler yaptılar. bu uludağ sözlükte hatta toplumda nedir genel bir beğeni toplamış ürünün beğenilmeme halini yadırgama anlamış değilim. ne diyelim sana puanım 10 kanka mı diyelim?
mesela hangi replik "yrrak var gürkan yer misin" kadar manidardı. hele o uçma sahneleri filan. kusurabakmayın da gerçekçilikten uzaklaşan her haliyat komediden biraz çıkıyor. zira hangover serisinde bile uçan görmedik. kusurabakmayında eh işte derken sıçmışlar dedim. e ne diyeydik film endüstrisi muhtarları? peki sizin eşeğiniz erkek olsun orrayt! harika filmdi!
Şu düğün kısmı biraz fazla sıkmış olsa bile genel olarak şahsımca iyi sayılabilecek film.
kahkaha attırmamıştır, ama gülümsetmiştir çoğu sahne de hedesi.
tüpçü ahmet'in filmi. mimikleriyle konuşuyor. bizim insanımızı anlatmış yer yer. güzel film. birkaç saat de olsa insanı keyiflendiriyorlar. daha iyilerini bekliyoruz.
Hala imternete dusmemis olan filmdir. dustuyse Allah rizasi icin biri link atsin mesaj kutuma (bkz: swh)
ahmet kural ın döktürdüğü filmdir.