bugün

(bkz: yalan söylüyorsun)
geriye benim gibi malaklar kaldı kızlar yapçak bişey yok. (bkz: seviselim mi)
Çok yerinde bi tespit
Ne ara kaptınız .
Benim bi yamuğum yok ama bekliyorum doğru zamanı birilerini flört adı altında oyalamak istemiyorum.
sana mı bırakacaktık kızım? dediğimdir.
Öhöm öhöm.
iyice ekşiye çevirdiniz lan burayı.
Niye bir tanesi benim karşıma çıkmaz yareppim. Hep mi piçi denk gelir.
burada neler dönecek şimdi izleyin ..
yavrucum düzgün erkek var ama sizin bu efendi diye tercih etmediğiniz (bkz: sen çok iyi bir insansın) diye reddettiğiniz erkekler düzgün hep. düzgün erkekten kastınız zengin ve en tepedeki erkekse onlar paraya tapan bi kaç aşufte tarafından kapıldı. onlar da zaten haftanın 4 günü 2 şer posta dan ibaret olmak üzere vurduruyorlar. o zengin erkekte bu kaşar kızımızdan sıkılınca sizin düzgün(zengin) diye aradığınız erkek karşınıza çıkıyor, bu sefer de size çakmaya başlıyor sizden de sıkılınca yenisi geliyor. yani bu bi kısır döngü haline geldi bunun sebebi de sizsiniz.
beni tanıdılar siz kaçın.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
Vallahi doğru , son 1 yılda 1 kişiyi gözüm kesti tam benlik dedim yaza sözü varmış . Peki hayat yine sen kazandın.
Düzgün kızları üzdüğü kadar daha çok evlenme çağına gelmiş yılların getirdiği eskimiş kaşarları daha çok üzer efenim bu durum.
Valla arkadaşlar kimse kendini mükemmel sanıp onu bunu beğenmemezlik yapmasın.Hiç düzgün biri çıkmıyorsa karşınıza biraz da sorunu kendinizde arayın.Ben herkesin yaşattığını yaşadığına ve bundan dolayı da karşımıza az çok kendimizin yansıması insanlar çıktığına inanıyorum.Siz nasıl insanlar istiyorsanız,kendiniz de öyle olmaya çalışın.
sevgilisi olan bir alay Maganda ve kültürsüz tipi görünce güldüğüm başlık.

açıkçası haksız bir yorum.

not: kapılmamış bir erkek.
Hepsi kapılmadı durun, bir tanesini burada unutmuşlar.
elalemin elindekinden banane ? Diyenlerin öyle bir derdi yoktur. Nasipse gelir hintten yemenden, nasip değilse ne gelir elden, o zaman da kadir mevlam nasip etsin dengi dengine kimseyi açıkta bırakmasın. Sadece fiziksel dış görünüşe aldanıp kapılıp evlenip ilk beş yıl içinde boşanmaktansa hayırlısı deyip allahtan hayırlısını isteyin. Siz hayırlı olun ki allahtan hayırlısı denk gelsin.
Evli erkeklerde gözü olan hafif hatun bahanesidir. inanmayın.
Kapılmadım yataktayım
Dertlerimle başbaşayım
Kezbanlara kaşarlara
yenilmedim buradayım

Diyerek yalan olduğunu söylediğim beyan.
Şu düzgün erkek kelime öbeğini açarsak çünkü biz hala kapılmadık öyle kuyruk falan da yok peşimiz sıra. Nedir bu düzgün erkek?
hepsi yalan yatakta hepsi ilk postaya kadar düzgün sonra hayvan erkeğiz. Kimsenin de kaptığı felan yök. Erkek hep çükünün peşinde.
Bazı kızlar erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmış, bizde piç gibi ortada kaldık.*
Komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş. Kendini ıskarta gören özgüven yoksunu yada fazla fesat bir birey beyanı. Halbuki alemde cevher eksik olmaz hiçbir zaman. Fakat cevheri kuyumcular bilirler alıcılar değil.
Gay beyanı.
güncel Önemli Başlıklar