bugün

6 veya 7 iyi oyla girilebilen hoş entyler listesi. 6 ve 7 ne garip.
Dün on yedi artı oy almış entryimin kıskanç bir gammaza kurban gittiği ve şutlandığım liste.

otuz yılda bir listeye girecektik, o hain gammazın kıçına kaçsın bu artı oylar.*
gerçekten bir gariptir içlerinden bazıları.
(#21564338) no'lu entrynin yalan ve tutarsız olduğu olduğu çok belliydi-ki (#21576749) no'lu entry de başka bir kanıtı bunun.

neden mantık hatası içermektedir bu?

"tanımadığım bi telefon numarasından az önce 'aşkım sen trip mi atıyon şimdi' diye mesaj geldi. 'allah belanı versin çık hayatımdan' yazdım ben de." demiş arkadaş. eğer tanımadığın bir numaradan geliyorsa o mesaj, yanlışlıkla yollanmıştır. ama hangi canlı, günde 3656454586 kez beraber olduğu ve mesajlaştığı sevgilisi yerine başka birine, hem de rehberinde olmayan birine mesaj atabilir ki? sevgilisinin adı rehberde kayıtlı değil mi onun? yani basitçe sormak gerekirse siz tanıdığınız birine mesaj atarken rehberden seçip göndermiyor musunuz mesajı?

bu kopyala-yapıştır ile oluşturulmuş çalıntı entry'leri sahibine bildirmekten ve onlardan haksız olan benmişim gibi muamemeleye uğramaktan yoruldum. sonra da yazıyoruz "ulu sözlük neden ekşi sözlük olamaz?" diye. al sana kapı bir kanıt daha...
(bkz: mitolojideki kürt tanrıları)
9 adet entry girmiş efendim bu başlıktan.
hiç birini tıklayıp açıp bakma ihtiyacı dahi duymadım.
neden?
kesin sikinismus falan gibi atarlı bir isim yazılmış ve çok beğenilmiştir.
basit yani.
düşünmeye dahi gerek yok.
velhasıl, tek cümlelik entrylerin gırla gittiği entrylerdir efendim tanım olarak.
içerik olarak,
boştur.
yine ve yeniden sözlük yazarlarının itiraflarıyla dolan liste. bir tane itirafın yer almadığı gün olacak mı acaba? ekşi ve itü de böyle şeyler asla olmaz. fark bu işte.
sözlüğün seviyesini, kinini, nefretini ve ne kadar çoluk çocuk olduğunu göstermiştir.

en beğenilen 1. entry; #21687065
2 adet soktuğum listedir. baya zevkli bir şeymiş. gururlandım evet.
ilk üçü uludağ dan şikayetlerinin aldığı entrylerdir. bu mesajı yönetim alır artık amk.
Kendime 26. sırada yer bulabildiğim sıralama.
29 ekim cumhuriyet bayramından daha çok marmaray'ın açılışının gündem de olduğu liste olmuş. düşündürücü.
başlık:
"6 aylık komadan çıkılınca söylenecek ilk sözler"

Entry:
"Kolayı iştiniz mi"

En çok bu hedeyi şukuladım. içmişler mi?
her yer tuğçe dolmuş. 1 haftadır tek gündem tuğçe gendigelen.
sonra kız şimarık diyorsunuz. şimarır tabi. bu ilgi kime olsa şimarır.
ilk 5 entry'nin tamamının paradise05'in nickaltına yazılan entry'ler olduğu liste. Sözlük tarihinde böyle birşey olmamıştır eminim. ilk 3 entry itiraf oldu, ilk 10'da 7 itiraf olduğu zamanlar oldu, komunistimam'in nickaltı kavgaları olduğu zamanlarda ilk 10'da 3 imam 3 rakibi oldu. Ama ilk 5'in tamamının aynı başlıktan olduğu ilk.

Burdan yetkililere sesleniyorum listeye bir başlıktan bir entry girsin. Böylece 00.00'ı bekleyen itirafçılar da azalır hem de diğer başlıklar görülür.
sozlugun ne kadar bos insanlardan olustugunu gosteren entrydir. tanimadiginiz, kezban diye yaftaladiginiz elin kizi ve adami icin ilk 5 begenilecek kadar entry giriyorsunuz. begenilecek diyorum bak. yani okunup oylanmis. e be aminakodum daha gecen gun entry girmeme eylemi yapmadin mi sen? butun sozlugun isi gucu bu olay hakkinda dedikodu yapmakmis meger. ama yazdigi entrylere bakarsin tamamen zit. kizlara 'erkeklerden baska bise konusmuolar yea, bide alisveris' diyerek surekli bok atan herifler 2 kisinin iliski dedikodusunu yapmaktan da geri kalmaz. sizin aminiza koyim. ayriyetten o iki yazarinda aminakoyim.
25 entry içeren listedir.
haklı listedir. ulan hem kendiniz elinizle ayağınızla gidip nick altı giriyorsunuz adamlara hemde kalkıp hebele hübele diyorsunuz.
6. Ve 9. Sıradakiler bana ait olan liste. Son 15 gundur bu istatistikleri her gün yeniliyorum.
(#22182731) numarali entryim ile girmis oldugum istatistiklerdir.
Aaron moshe'nin nick altıma girilen dört entrynin girdiği liste.

Üzerimden prim yapan insanlar var bu sözlükte!!!
Birgün benim entrymin de gireceği liste.
işte o gün insanlık tükenecek!!
benim nick'imin altına girilecek olsa nick altımın acayip sükse yapacağı entry'lerdir.

(bkz: benim de bir piskevitim olsa)
takılmış, kalmıştır.

el atılmalı.
Son zamanlarda trollere tepki için eksi yerine artı oy verilmesi mezvusunun bilinçsizce abartılması üzerine,listeye 3-4 tane trollerin saçma entrysinin girdiği sözlük listesidir.

Bilinçsizce 'eksi istiyorsun ha al sana artı oy yarram' kafası bildiğin listeye girmiş.yapmayın etmeyin.
7 tane itiraf entrysinin olduğu listedir. tek okuduğunuz ve yazdığınız başlık sözlük yazarlarının itirafları başlığı mı merak ediyorum bazen gerçekten.
21.01.2014 tarihi itibari ile bakıldığında körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde bir imaj oluşturmuştur.