bugün

dünyayı ele geçirmek üzere olan rockefeller, rotchild ve illuminati oluşumuna karşı aranan, ortadoğu'daki savaşların son bulmasını isteyen, dünyayı bu illetlerden kurtaracak, aşağıdaki şartlara haiz kişidir.

1- müslüman olmak.
2- ehli sünnet itikatında olmak. (30.05.2015 tarihinde kaldırıldı.)
3- akp'li veya cemaatçi olmamak. (edit: cemaatçi olmama şartı 28.04.2015 tarihinde kaldırıldı)
4- arrivals videosunu izlemiş olmak, ya da başvuru tarihi itibariyle izlemiş olmak. (edit: bu şart 28.04.2015 tarihinde kaldırıldı)
5- namaz kılıyor olmak. (edit: 28.04.2015 tarihinde yapılan ekleme: 5 vakit değil. kazalar olabilir)
6- bayanların tesettürlü olması. (30.05.2015 tarihinde kaldırıldı. kimsenin hayatına herkes karışamaz)

başvuru için tarafıma pm gönderilmesi yeterlidir. eski entry'leriniz incelenerek dünya görüşünüz ve hayata bakışınız deşifre edilecek, daha sonra uygun kişi olup olmadığınız tarafınıza tebliğ edilecektir. başvurularınız kesinlikle gizli tutulacaktır.

gereken anahtar mevcuttur, baris gucu yalan konuşmaz.

not: konunun önemine binayen bu konuda format şartının uygulanmamasını rica ederim.

edit: son başvuru 31.04.2015
(bkz: açılın ben müslümanım).

bazılarını rahatsız etmiş müslümandır.
maaş+ssk+prim.
bir ilan.

yukarıdaki şartlara haiz. başvuru süresi 2 haftadır.

kesinlikle fiziki bir eğitim durumu söz konusu değildir. kesinlikle fiziki bir hareket de söz konusu değildir. çalışma tamamen sanal elementler üzerinden yürütülecektir. (başka)

başvuru ve değerlendirme aşaması: 2.4.2015 - 30.4.2015 (son başvuru tarihi).

değerlendirme aşaması: (başvuru süresi aşıldığından dolayı değerlendirme süresiyle birleştirilmiştir)

eğitim aşaması: 1 mayıs 2015-14 mayıs 2015.

eylem aşaması: 15 mayıs 2015-31 mayıs 2015.

eğer bu sürelerde bu eylemler gerçekleşmezse haziran seçiminden sonra şeytanın hakimiyeti başlayacak, ardından durumu kurtarmak imkansız hale gelecektir. bir diğer deyişle; tek dil, tek din, tek devlet modeline geçilecek; bundan kısa bir süre sonra ibranice konuşamayan ve yahudi veya mason olmayan herkes öldürülecektir. bir diğer deyişle, yakın zamanda hepimiz öleceğiz. sanırım bu daha açık oldu.

sonra bakıyorsunuz her tarafta sözde mehdiler türüyor, ama ellerine mehdi olma imkanı verildiğinde herkes yana çekiliyor.

evet. bu iş bu kadar basit işte. siz ne sanıyordunuz? başı boş bırakıldığınızı filan mı? çaresizseniz, çare sizsiniz.
başvuru için son 03 gün olan ilan.

edit:
1- arrivalsı izlemiş olma şartı kaldırılmıştır.
2- cemaatçi olmamak şartı kaldırılmıştır. (cemaatçi olabilir)

edit: 5 vakit namaz kılma şartı kaldırılmıştır.

mehdi adayında damping mk. bu hafta bu işi bitireceğiz allah'ın izniyle.
başvuru için son gün ve son gece olan ilan.

not:
1- ehli sünnet itikatında olma şartı kaldırılmıştır: anlaşılmamış olabilir.
2- bayanların tesettürlü olma şartı kaldırılmıştır.

kampanyada damping yapılmıştır.
bir dünya lideri vardı niteliklere uygun, ne oldu hala kurtarmadı mı diye sorgulatan ilandır.
Gerek ve yeter şartları sağlayan bir başvuru olmadığından dolayı yayından kaldırılan ilandır. geçmiş olsun.
2016'da da şurada aradık, yine bulamadık. (#31993000) peki sonra ne oldu. aynen de söz verdiğimiz gibi kendimiz sazı elimize almış bulunuyoruz.

dünyanın düz olmaması ve dönmemesi, atom silahlarının bulunmaması, global güçlerin hegemonyalarını sürdürmek için bu yalanları yayması konularını açığa çıkarmak bunun için yeterli miymiş, evet. peki bu kadar zor muymuş değilmiş. peki ben 2015 ve 2016'da bunu biliyor muydum, elbette hayır. ama mesele o değil. anahtarın kullanılıp kapının açılması.

daha gerek kalmadı. rockefeller gitti. yakında illuminati tümden çökecek. yalanlarının ortaya çıkmasıyla birlikte sistem yukarıdan aşağı doğru çöküyor ama sizler bunu göremiyorsunuz. olsun gene de insansın.

https://www.youtube.com/watch?v=WWRMT4MwpqQ