bugün

onuncu nesil üstad. yeni doğmuş dede, veya çok yaşlı bebek diye de özetlenebilir. devir kötü kolla arkanı demişler.

26.05 tarihinde, 15 günlük çaylaklık cezası aldınız.

Bu ceza nedeniyle sözlük hesabımı kapatıyorum arkadaşlar. Yeter bu kadar.

iyisiyle kötüsüyle bir dönemi geride bıraktık. Burada amacımız hırsızları, yolsuzları, alçakları ifşa edip halkın doğru bilgilerle donanmasından başka bir şey olmamıştır. Buna mukabil, yaptığım hesaplara göre 7 Haziran'dan sonra bu hesabın sürmesinin de bir manası kalmamıştır.

1- iktidar sürerse; baskılar artacak, sözlük yazarları dahil herkes hükumetin tornasından geçecektir. Bu da, burada yazmamı anlamsız hale getirecektir.

2- iktidar devrilirse, düzen değişecek ve uğruna mücadele etmemi gerektiren şartlar ortadan kalkacaktır. bu durumda da bu hesaba ihtiyaç kalmayacaktır.

bu düşüncelerle başta her siyasi görüşe eşit mesafede durarak tarafsız bir admin olan zall olmak üzere , zorunlu inis , rumeli71 , agresif edward ve snajper yoldaşlarıma, ayrıca zaman zaman muhabbetleriyle aklımda yer eden fistikcisahap , selia , sogukta kalinca usuyen penguen , lookin , ismini vermek istemeyen ceren , asuregibisurat , asosyal muhendis , dipteyim sondayim amk , ceren melis fatma nur , ille de woman olsun , marjinal tosbaga , urangu , olive oyl arkadaşlarıma, girdikleri güzel entry'lerle vaktimi dolu dolu geçirmeme neden oldukları için teşekkür ediyorum.

Ben yine arada bir gelip yazılarınızı okur ve beğendiklerimi artılamaya devam ederim. Muhtemelen ileride başka bir isimle gelip yine yazarım; ya da yazmayabilirim bilemiyorum. Allahualem. Şüphesiz ki allah zalimleri hüsrana uğratacaktır, ve mutlaka sonunda iyiler kazanacaktır.

Ela inne ahsenel kelam ve eblegal nizam. Kelamullahil melikil azizil allam. Kema kalellahü teala fil kelam. Ve iza kuriel kuranu festemiuleh ve ensitu lealleküm turhamun.

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmanirrahim

inned dine indellahil islam.

sadakallahülazim.
iddialı giriş yapan 10. nesil yazardır, bu saatten sonra yobazlar düşünsün, alaman panzeri gibi alayınızı yıkmaya geldi bu adam, gardınızı alınız.
(bkz: sözlüğün en sığ yazarları)
(#22239783) bana godsız denmesinden rahatsız olmuyorum.
barışçıl görünüp kızları etkilemeye yönelik dev adımlar peşindeki isimci vasat troll.
çakma bilisiz.*
sabah itibarıyle beni onore etmiş yazar. sağolsun varolsun.
aşırı makarna tüketimi sonucu beyni iptal olmuşların hedef haline getirmeye çalıştıkları on numara yazar. (bkz: güneş balçıkla sıvanmaz) (bkz: ak atak)
müslüman yazarların biraraya gelmesi oluşumuza yürekten destek vermiş değerli mü'min kardeşimizdir.
(bkz: müslüman yazarların biraraya gelmesi)
kendisini hiç tanımadığım halde bütün entrylerini takip edip bazı gereksiz başlıklar açsa bile harika bir yazar.
klasik bir uludağ sözlük solcusu.
hırsız tayfası tarafından sevilmez.
Dostum susayım konuşmayayım diyorum ama bildiğin cahilsin sen. Bilgin yokken niye bu kadar yorum yapıp kendini millete rezil ediyorsun? Misyoner terimini öğrenmiş, saçma sapan yorum yapıyor.
Moshe de ahmet mehmet değil, mustafa demek. Velet ya. Kaybol git.
(#22418739) böyle seviyesiz entry lere sahip biri olarak kukla nın entry lerini eleştirmeye hakkı olmayan yazar.
Onbeş yaşında yazar. Tevrat oku gel dedik, adam beni ciddiye alıp okumuş.
Ama geldiğinde "yahudi misyonerliği" gibi yeni bi terim bulmuştu hahaha.

Çaylak oldu şimdi. hak ettiğini buldu, teşekkür ederim yöneticilere.
haksız yere çaylak olduğunu savunan yazar. yazdıkları doğruysa kusura bakmayın ama moderasyon boku yemiş durumda sözlükte.
gezide bir köşede denk gelmişizdir belki de yazarı. sapmasın yolundan genç.
gezi ruhunu yaratan silivri çıkarmasında aktif olarak yer almış yazar.
gezide rastladigim 20tl yevmisyesini almış polise taş atıyordu. 100tl verirseniz diğerleri gibi bende ölürüm diyordu.
gezi eylemlerinde aktif görev almamış yazardır. silivri çıkarmasında yer alan vatan severlerin, videoya alındıklarını, amerikan uşaklarınca fişlendiklerini gördüğünden dolayı, bu hainler bizi gezide aktif görürse vurabilirler diye düşünmüş ve gezide sıradan bir eylemci olarak yer almış, ön plana çıkmamış vatan sever yazardır.

silivri duvarı aşılırken ilk geçenlerden olup, kendinden sonra gelen diğerlerini fotoğraflamıştır.

görsel

kalabalık kendisini geçtiğinde, yorulmuş olsa gerek, geri planda kalıp dinlenmeyi tercih etmiş olan bitkin yazar.

görsel

bu esnada, rte nin baş örtülü bacılarını da, diğer vatan severlerle birlikte esir vatan severlere destek için orada olduklarını görüp resmetmeyi başarmış olan fotoğrafçı yazardır.

görsel

gaz kapsülüne parmağını uzatmış ve parmağından yaralanmış gazi yazardır.

görsel
kafayı türbanla bozmuş, eli nasırlı bir genç. maalesef yazar olamamış.
hırsızları, soysuzları, şerefsizleri ve oğullarını koruyan biçare zavallar tarafından sevilmeyen yazar.

allah' tan doğru yolu önce kendiniz için dileyin amk!
iftiracı bir yazar.
--spoiler--
tayyib in son yıllarda kullarına bakmadığının göstergesi olan istatistik.

(bkz: allah ın özellikleri başbakanda var) sa yağmur yağdırsın.
(baris gucu, 16.01.2014 15:00)
--spoiler--
(#22572671) nolu entry ile resmen allah şirk koşmakta olan hadsiz.
domates kafalı, salça beyinli, sulu göz paçalarını bağlaması gerekli olan nesne.
en aptal (bkz: hiç)