bugün

kelimelerle tanımlanamayan, her türlü kavram ve şekilden çok çok uzak olan histir. kavramlaştırıldığı ve şekilleştirildiği zaman, kelimelerle anlatmaya çalışıldığında kaybolan histir.
Şu ana kadar 'teyze' olmak dünyanın en güzel hissi benim için.
Uyandığında yanında onu görüp uyanana kadar onu izlemek hissidir.
çok duygusal bir insan değilim, hayatımın hiç bir evresinde de olmadım, sanırım bu karakterimde yok. hayatım boyunca de çok ağladığım veya duygularımı ifade edemediğim anlar olmadı.

ancak oğlumuzun doğumuna girdiğimde ve onun ilk ağlamasını duyduğum andaki duygularımın ifadesini hiç bir kitapta ve yazarda şu ana kadar bulamadım. o an hissettiklerimi tanımlamam imkansız.

hala daha düşündüğümde beni çok etkiler ve bu anı yaşadığıma şükretmeme sebep olur. bu yaşımdan sonra, bana daha iyi bir his yatacak olayla ve durumla karşılaşırsam mutlaka paylaşırım...

görsel
sıçmak.

verdiği rahatlık paha biçilmez. evet.
çekilen cefadan sonra gelen sefadır.
tatmadım, bilemem ki.
Henüz yaşanmayan his. Kesinlikle bu. Yani kimsenin yaşayamadığı his demiyorum. Kendimizin yaşayamadığı, başkasının yaşadığı his. Tabii bu hissin güzel olma nedeni henüz yaşamamış olmandır. Yaşayınca göreceksin ki bombok bi hismiş. Zaten bizi yaşatan şey de hep bi fazlasını istemek değil mi?

Aslında düşündüm de hiçbir beklentinin olmaması olabilir. Kaybedecek bir şeyin olmayacak. Özgürsün işte oh. Öyle diyorum ama sahip oldukalarımı kaybetmeyi hiç istemiyorum tabii ki.

En güzel his bulunmaz hint kumaşı gibi heralde.

Kafalar bayağı karışık sanki ya? Yatsak da uyusak mı acaba?
başladığını bitirebilmek.
hiç şüphesiz işemek olan histir.
Pizzanın geldiğini haber veren o kapı zilidir.
Otogara giriş anı.
birinden hoşlanmaya başlarsınız, o'ndan tebessüm eşliğinde bi onay hissettiğiniz an paha biçilemez. çünkü artık o an güzel şeylere perde aralanmıştır. en son dile kolay, 3 sene oldu bunu hissetmeyeli.
görsel
hayal ettiğin şeylerin gerçeğe dönüştüğünü görmektir.*
Git bir mastürbasyon yap ya, azgın azgın sözlüğe girip erkekleri harama yöneltme.

Birtakım hislerdir.
Kuşkusuz tecrübe edilmesi zarar verir. Aşılamayacak eşik, kalan her şeye yetersiz etiketi vurur.
Yeni değiştirilmiş yumoşlu çarşaf kokusunda uyumak.
Mavisinden olucak tabi.
sevdiği ile sarmaş dolaş uyumasıdır.
onun dizlerinde uyumak ve saçlarımla oynaması.
Çocuğunuzun bir başkası tarafından methedilmesi.
Ona bakmak için kafanı kaldırdığında, onun zaten sana bakıyor oluşu.
Birisinin sizi anlıyor oluşu bunlar içerisinde yer alıyor olabilir.
ona bakmak için kafanı kaldırdığında, onun zaten sana bakıyor oluşu.

Denedim öyle bişey olmuyor işe yaramayan bir zırva entry.

Bana garip garip bakıyorlar bilmiyorum tipimde bir sorun mu var.
Sevilmek.