bugün

Evden işe dönünce yarının tatil olduğunu bilerek yatakta gerilmek.
Kredinin son taksitini ödediğinde hissettidiğin şeydir.
şarta ve zamana bağlı olarak göreceli ve değişkendir.
"Sevgiyi tanımayanlar ayrılığın acısını da bilmezler, özlemezler ve gurbet hissi duymazlar."
Tutulan çişi yapmaktır.
Değer verdiğiniz insanlar tarafından yargılanmadan olduğunuz gibi dinlenilmek ve anlaşılmaktır. insanlar -özellikle de çocuklar- aile ve arkadaşlarına düşüncelerini ya da sıkıntılarını rahatlıkla açamıyor. Biri sıkıntılı bir süreçten geçiyor ve en yakın gördüğü insana bunları aktarmak istiyor ama karşı taraf "boş ver, takma kafaya bunlar da gelip geçer. Ölüm hariç her şeyin bir çaresi var. Bu muydu senin canını sıkan ve kafanda büyüttüğün şey" diyerek onun sorunlarını küçümseyip geçiştirmeye çalışıyor, evet.
oruçlunun iftar saatidir.
eylemin sonuçlanmasıdır bazen.
askerin tezkeresi... mahkümun tahliyesi...kefeni yırtan'ın şifa bulmasıdır.
bir bebeğin kokusudur... düşerken uzatılan dost elidir, tüm kuvveti size harcanan!
Hani tepemde 40 derece bir sıcaklık vardır güneş seni yakar kavurur ensende boza pişer gibi olur sonra soğuk bir bira içersin ve buz gibi denize girersin ya hah işte o andır. En sehvetli orgazma değişmem.
para harcadığında canın sıkıldığı anda ON kartın kampanyasından gelen o ‘şu kadar indiriminiz kapsamında 100TL’si hesabınıza iade edildi’ mesajıdır.
sevginin karşılık bulmasıdır.
Bir sürü üzüntülere ve zorluklara rağmen ' Başardım ' diyebilmek.

Edit : Başaramadım arkadaşlar. Ancak...
En azından elimden geleni yapabildim diyebilmenin ic rahatlığını yaşıyorum.
Kuşkusuz sevilen ve sevdiğine inanılan kişi tarafından sevilmek birincisidir derler. ikincisi iki tane olarak yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kumar oynarken oluşan aslında güzel hissettirmeyen ama yaşadığını sonuna kadar hissettiren his ve diğeri yüksek doz bir şey. Üçüncüsü bana göre çoğunluğun yeterlilik olarak kullandığı ebilmek'i, muktedir anlamında kullanmak. Bir tane daha eklemek gerekirse bunu sıralama dışında bırakıyorum, zira farkında olmadan gerçekleşiyor ve güzel bir his olduğu sonra fark ediliyor: anlamada ve çözmede, alışıldık-olağanın dışında ne olduğu belirsiz veya ifade edilemeyen yöntemler kullanarak, tuhaf bir biçimde bir şeyi kavramış olma hissi. Rabbim bizi aşılamayacak eşiklerle imtihan etmesin.
Geçmişe dair yaşadığınız güzel bir anın gözünüzün önüne gelmesi ile birlikte oluşan yüzdeki hafif gülümseme. Eşi benzeri yok. Şuan hayatımda olmasalar dahi bana bu gülümsemeyi yaşattıkları için hayatıma girip çıkan herkese teşekkür ediyorum.
Sevilmek.
ona bakmak için kafanı kaldırdığında, onun zaten sana bakıyor oluşu.

Denedim öyle bişey olmuyor işe yaramayan bir zırva entry.

Bana garip garip bakıyorlar bilmiyorum tipimde bir sorun mu var.
Birisinin sizi anlıyor oluşu bunlar içerisinde yer alıyor olabilir.
Ona bakmak için kafanı kaldırdığında, onun zaten sana bakıyor oluşu.
Çocuğunuzun bir başkası tarafından methedilmesi.
onun dizlerinde uyumak ve saçlarımla oynaması.
sevdiği ile sarmaş dolaş uyumasıdır.
Yeni değiştirilmiş yumoşlu çarşaf kokusunda uyumak.
Mavisinden olucak tabi.
Kuşkusuz tecrübe edilmesi zarar verir. Aşılamayacak eşik, kalan her şeye yetersiz etiketi vurur.
Git bir mastürbasyon yap ya, azgın azgın sözlüğe girip erkekleri harama yöneltme.

Birtakım hislerdir.
hayal ettiğin şeylerin gerçeğe dönüştüğünü görmektir.*
görsel
birinden hoşlanmaya başlarsınız, o'ndan tebessüm eşliğinde bi onay hissettiğiniz an paha biçilemez. çünkü artık o an güzel şeylere perde aralanmıştır. en son dile kolay, 3 sene oldu bunu hissetmeyeli.