bugün

görsel

dalgalan ey mavi beyaz!
tam primlik başlık he. :D
görsel
turkum diye demiyorum degil, aksine gururla turkum diye diyorum, turk bayragidir.
Oda sorumu ya. Delimisin. Yaaa şapşik.
görsel

Küba dağlarında tütünler açar
Yaşa comandante che guevara yaşa
Adın yazılacak havana'ya.
şüphesiz ki !

görsel
kesinlikle türk bayrağıdır. milliyetçilik olarak söylemiyorum gerçekten. milliyetçi olmayan bir gözle bakmam gerekse bile yine en güzel bayrak bizde hakikaten. ay ve yıldız bir araya gelmiş ve al rengi oluşmuş. daha ne olsun. diğer ülkelerinin çoğunluğuna bakın paint'te renklerle boya çizgisi çizilmiş üzerine arma konulmuş gibi. özellikle geçen yaz euro 2016'da maç öncesi seremonilerde dikkat etmiştim. en güzel bayrak bizde abi. değerini bilelim.
görsel
Benim için budur, çok ponçik lan. *
görsel
Asalete gel.
görsel
Tartismayalim istersen.
Turk bayragi. Tartismasiz.

Basima bir sey gelmeyecekse ben Meksika bayragini da begeniyorum.

http://www.facts-about-me...m/images/mexico-flag1.jpg
yani bayrakların güzelliği konusunda bir yarışma düzenlendi de benim mi haberim yok. yeni çıkma devletler dışında bütün devletlerin bayraklarının bir hikayesi bir mazisi vardır. saygı duyulmalıdır. ayrım yapmak saçmalık. milliyetçi arkadaşlar niye türk bayrağını yazmadı felan diye yazının içini arıyorlardır şimdi bekletmeyelim türk bayrağı efendim. gazi mustafa kemal ve arkadaşlarının bize sağladığı bu özgür ve cennet gibi vatanda türk bayrağı altında yaşamayı seviyorum.
Trollük ile şerefsizlik arasında ince bir çizgi olduğunu bilmeyen yazarları barındıran başlık.

Türk bayrağının evlatları o saydıklarını monte eder bir gün sana, dikkat et.