bugün

takdir edilesi bir organizasyonla aynı gece birçok kentte pek çok yere yazılmış kaynağı belirsiz slogan.
Bu iyi bir niyetse sonu hüsran; kötü bir niyetse sonu dünyanın sonu olacak istekler silsilesinin en başa çıkılamaz olanı olacaktır... Ama yine de olsun derim ben biz de takılırız arada!
ilk bakışta ülkücü grupların bir işi gibi gözüken fakat ülkücülerle hiç bir alakası olmayan duvar yazısı.
(bkz: o iş olmaz)
(bkz: bir türk dünyaya bedeldir)
faşizmde son nokta. bir nokta önceside solcuların ülkü ocaklarını bombalamasıydı. ben anlamıyorum farklı olanı yok edelim, herkes aynı olsun mantığını. farklılıklarla yaşamayı bilmek gerek.****
faşizmde son nokta! inanarak değil de, ancak dalga geçmek için yazılabileceğine inandığım duvar yazısı. inananlar varsa vay halimize.
(bkz: tum dunya da barış olsun kampanyası)
güzel bir hayal olmakla beraber olumsuz yanlarının da çok tehlikeli olduğu durum.mesela düğünlerin hepsinde tabancayla ateş edilirse dünya üzerinde herhalde günde bir sürü insan kaza kurşununa gider.ya da 2 dakika trafik ışığını beklemeyip öndeki arabaya çarparak soldan dönen araçları da birbirine sokarak zincirleme kazalara sebep olan insanların sayısı 20-30 kat artar.yani türk olmanın güzel yanları bütün dünyayı olumlu değiştirirken türk olursa bütün dünya hayat oldukça tehlikeli bir hale de gelebilir.
(bkz: olmadığı kabahat)
herkesin amerikan olmasındansa herkesin türk olması elbetteki daha iyidir güzel bir dilektir belki de. çünkü türkler dış ve iç baskılar olmadığı zamanlarda hep hoşgörülü bir milletti ve öyle olacaktır da.
dünyanın en gerizekalı sloganları listesine en baştan girebilecek kadar saçma sapan bir önerme...allah akıl fikir versin.
(bkz: damat türk olsun)
(bkz: yaşama sahası)**
tüm türk'lere "nerde o günler" dedirtecek bir hadisedir.
(bkz: olmasın)
başlangıcında ilk 24 yıl çocuk üretimini son safaya getirip, 24 yıl sonunda ülkelerle savaşa başlayıp kazandığımız savaşların kadınlarını kendi saflarımıza katıp erkeklerini kırarak yaklaşık 400 yıl sonra olabilecek durum.*
turancılığın tavan yapmış hali
ıckı masasında kalacak soylemdır. Sızma ile son bulur.

(bkz: icki icmedigi halde mezeyi somuren denyo/@blindguardian)
butun dunya turk olursa sanırım turk olmanın bir anlamı kalmaz ki turklerin ya da her hangi bir ırkın bir anlam ifade etmesi "dıgerlerinin" olmasına baglıdır. karsımıza sadece insan cıkar bu durumda, komik olur, dunya dot olur.
venus musluman olsun
uranus okuyup adam olsun
mars'ta hayat bulunsun
jupiter pazar keyfini sunsun *
gibi temennilerle desteklenebilecek istek
hans, senin adın bundan sonra hasan yavrum, şimdi söylediklerimi tekrar et: "korkmaa, sönmeez bu şafaaak.."
dünyayı bilmiyorum ama böyle giderse (bkz: almanya)'ın nüfusunun yarısını on sene sonra yakalayacağız...
(bkz: yaparız)
(bkz: oldu canım görürsem söylerim) *