bugün

he iyi bari türkiye yeşilmiş denmemesini umduğum haritadır. her tecavüz bize ve sevdiklerimize atılan bir adımdır.
müslüman ülkelerin ön sıralarda olması aslında bu ülkelerde yaşayanların müslüman olmadığının kanıtı olabilir.
görsel
Tahminimce Türkiye'nin Dünya'da liderliğe oynadığı nadir alanlardan biri.
tecavüzün kılık kıyafetle alakalı olmadığını gösteren bir haritadır. türkiyeyi sarsan özgecan aslan cinayetinin ardından yayınlanmıştır. haritaya baktığımızda mısır, afganistan, arabistan gibi muhafazakar islami yapının yaygın olduğu ülkelerle hindistanın tecavüz olaylarının en yaygın ülkeler olduğunu görüyoruz. afrika kıtasındaki müslüman olmayan ülkeler de bu gruba dahildir. bu tip olayların böyle ülkelerde yaygın olmasının en büyük nedeni eğitim seviyesinin düşük olması, toplumsal baskının aşırı derecede yüksek olması ve kadınları koruyan yasaların olmamasıdır. haritada kırmızıyla gösterilen ülkelerin bir bölümünde kadınların cinselliğini yok eden kadın sünneti yaygındır. haritada bordoyla gösterilen mısırda kadınların % 97sinin sünnet edildiği ve kadınların % 99unun cinsel tacize uğradığı bilinmektedir. mısırda ve mısır gibi birçok ülkede kadınların çoğu cinselliğini yaşayamamaktadır ve ciddi sağlık sorunlarıyla uğraşmaktadır sünnet edildikleri için. mısırda kadınların çoğu cinselliğini yaşayamadığı, yeterince eğitim alamadıkları, sosyal alanda ön planda olmadıkları, ağır toplumsal baskıyla karşılaştıkları ve yasal hakların tamamına sahip olamadıkları için mısırlı erkeklerin çoğu cinsel yönden aç ve azgın heriflerdir. bu yüzden bu ülkede türkiye, lübnan, ukrayna, rusya, italya gibi farklı ülkelerden bu ülkeye giden kadınların da bu ülkedeki açgözlü azgın heriflerin kurbanı olma ihtimali en az % 95 civarındadır. internette mısır gezisiyle ilgili yazı yayınlayan adamın biri, kahirede birçok herifin kız arkadaşına yiyecekmiş gibi baktığını, taciz ettiğini; bu yüzden neredeyse azgın heriflerle kavga etmekten son anda kurtulduğunu anlattı; adam ile kız arkadaşı mısır gezisinde bunları yaşamış. daha önce amerikalı bir kadın gazeteci ile hollandalı bir kadın gazetecinin cadde ortasında toplu tecavüze uğradıkları ortaya çıkmıştı. mısırın ve mısır gibi ülkelerin haritada bordoyla gösterilmesi beni şaşırtmadı.
bu da din dağılımı; görsel

ben bişey demiyorum.
Norveç ve isveç' le tecavüz oranlarımız aynı, yaşasın salakları da var tabii.
Kaç kadın tecavüze uğradığını söyleyebiliyor ki?
Maşallah islam devrimi ülkesi iran bu alanda da bir devrim yapmış.*
şaşırtıcı olmayan haritadır.
görsel

arapların dikkat çekilesi halde olduğudur. türbanlılar daha çok tecavüze mi uğruyor ne??
(bkz: kıçtan harita uydurma yarışması)

finlandiya ve japonya'yı yemyeşil çizeni tebrik etmek lazım.
bunu dahi savunan yobazların da varlığını kanıtlayan haritadır.

(bkz: gerçek islam bu değil)

artık başka savunma yöntemleri bulun kuzum. o gerçeği yansıtmıyor, bu gerçeği yansıtmıyor. gerçeği yansıtan ne?
almanyadan daha güvenli bir ülkede yaşadığımızı gösteren harita. bi siktiriniz gidiniz efendim.
bazen bir inci caps anlatır her şeyi.

http://img207.imageshack.us/img207/3926/40133946.jpg
amerika dünyada tecavüz eden ülkelerin başında gelirken sütten çıkmış ak kaşık gibi gosterilmesi biraz abes kacmis. simdi sen söyle bakayım ateist kardeş yedinmi yoksa bu haritayi?. müslüman ülke haricinde başka bi devlet olmamasida enteresan olmuş.
(bkz: çamur at izi kalsın)

alin bakalim ateist yazarlar size gerçek liste. e artik kendi cizdiginiz bu haritayida kivirip ne yapacağınızı söylememe gerek yok.
dünya tecavüz ligi hayli ilginçtir, burada avrupa ülkeleri resmen ambargo uygulamış.

1 yeni zealand: 1.3%
2 avusturya: 1.2%
3 finlandiya: 1.1%
3 isveç: 1.1%
4 avustralya: 1%
5 ingiltere: 0.9%
6 hollanda: 0.8%
7 kanada: 0.8%
9 slovenya: 0.8%
9 fransa: 0.7%
10 italya: 0.6%
11 isviçre: 0.6%
12 danimarka: 0.4%
13 abd: 0.4%
14 belçika: 0.3%
15 polonya: 0.2%
16 portekiz: 0.2%

türkiye ilk 40'ın içerisinde yer almıyor. avrupada tecavüz mağdurlarının ilk sırasında ise kadın doktorlar ve labaratuvar çalışanları yer alıyor.

ne medeniyet ama.

kaynak: united nations interregional crime and justice research institute
iran'ı görünce atefah saaleh'i hatırlatan haritadır.
bu durumda türkiye yaşanılacak bir ülke gibi görünmüyor.
hatun kaldirmanin zor oldugu ulkelerde tecavuz oraninin arttigini gosteren ic karartici harita. ic acici versiyonu icin buyrun size (bkz: hatun kaldirma haritasi):

http://www.watdaffak.com/...k-erkekler-icin-dort.html
2011 yılında çıkan bir harita.

düşünün ki daha mahkemelerin, tecavüzcüyü mağdur bulmadığı yıllar.
görsel

kırmızıların toplandıkları bölgelerin ortak özelliklerini çıkartın bakayım.