bugün

22 aralıkta bütün dünyada kutlanan şey. artık ne gibi etkinlikler yapılır bilemem. hayır hep derler bu günlere ticari firmalar tarafından çıkarılmıştır diye ama bunu hangi sektör çıkardı merak edilesidir. çok abartılmamak üzere kutlanması tavsiye edilir.
amerika'lı iki adet beyinsiz olduğunu düşündüğüm ihtiyarın ortaya attığı şu sıralar hayata geçirmeyi düşündükleri fikirdir, dünya ile dalga geçer gibi orgazm olun demek şuursuzluğun hangi noktasına gelindiğini göstermektedir bizlere, obezite'nin salgın gibi büyüdüğü amerika'da orgazm değil de kıtlık olan ülkelere yardım kampanyasının birilerinin aklına gelmesi zaten beklenemez şuur'u olmayan insanlardan.
sigara sanayinin çıkardığını tahmin ettiğim gün.
http://www.hurriyet.com.t...2&srid=3431&oid=1
şeyimin kahyası mısın denmelidir bugünü ortaya atan hamşotlara.
açılış konuşmasında "herkesi bir dakika orgazm olmaya davet ediyorum" tarzı bir ibare olması muhtemel gündür.
(bkz: pozisyon bayramı)
(bkz: israil gene mi bombaladı)
Günü kutlamak amacıyla otuzbir çekeceğim kutlu olası gündür. n'apalım partner bulamıyorum.
peçete, selpak gibi ürünlerin üretici firmaları tarafından ortaya atılan absürd gün. kondom firmaları da desteklemektedir.
Erkekler için yüksek attırma ve uzun attırma yarışmalarının düzenlendiği gündür.
Ayrıca ;

(bkz: deliye hergün bayram)
(bkz: masturbatöre hergün bayram)
(bkz: 31 çeken her ayın son günü)
(bkz: her yılın 69 günü)
(bkz: bahar şenlikleri)
gerceği rio karnavalı dünyadaki 1 senelik prezarvatif tüketiminin bir hafta da toptan olarak yapıldığı karnaval.
kutlama meçhul sevgili anıtına çelenk koyma ile başlayacaktır. tüm ölmüş aşıklar için 1 dakikalık saygı duruşunun ardından cumhurbaşkanı başbakan ve meclis başkanının orgazmın önemini belirttiği tebrik mesajları okunacak, vali ve garnizon komutanı halkı selamlayarak bu anlamlı günü kutlayacaklardır. akşam orgazm günü resepsiyonunda askerler laik sevişme mesajları verirken doğum kontrolü karşıtı bazı vekillerin davete icabet etmediği görülecektir.
haydar dümenin doğum günüdür aynı zamanda.*
-aynı anda orgazm olunca dünyanın ekolojik dengesinde değişiklik olacak mı?
-biz de orgazm olmuş sayılacak mıyız?
-çin i bu işe karıştırmasak olmaz mı?
-erken gelenlere ceza verilecek mi?
-haydar dümen burda neci?
-kuşum aydın hangi tarafta?
-mekanı haşmet basarsa diye önlem alındı mı?

sorularını aklıma getiren gün.
-sedat dünya orgazm günüymüş bugün bak bir kere de gelmeden beni beklesen
+sus la karı öööeaahhh aaaoohh *
-hayır bugünün hatrına bari bende
+geliyooom nejlaaaa ööööööeeeeeeehhhh
-allah belanı versin sedat
(bkz: 22 aralık dünya orgazm günü) eveeeeet. beklenen gün geldi çattı. ahahahaa!

daha önceden de sözlüğe konu olan haberi direkt kopişliyorum:

"Barış için orgazm olun!.." Amerikalı iki barış gönüllüsü Donna Sheehan (76) ve Paul Reffell (55) savaşları durdurmak için bir adım atmaya karar verdi. ikili, "Dünya orgazm günü" ilan ettikleri 22 Aralık'ta herkesin evde kalıp seks yapmasını istedi. Reffell, "Orgazmla birlikte insan büyük bir barış ve huzur duygusu yaşar. Tıpkı meditasyon gibi" dedi. "Baring Witness" (Yüzsüz Tanık) adlı bir barış grubu oluşturan ikili, seksüel enerjilerini doğru şekilde harcamayan kişilerin daha çok savaş yanlısı olduğunu söyleyerek, insanlardan enerjiyi doğru harcamalarını istedi. Protestolarını sanal ortama taşıyan ve globalorgasm.org isimli bir internet sitesi kuran Reffell, "insanlardan bir günlüğüne füzelerini kenara koymalarını istiyoruz" diye konuştu.

teneşirin paklamadığı bu çifte ne demeli? "herkes evde kalsın seks yapsın." ollldu annem! pişmaniye g.tlüler siziii!
klitoral değil de, tam olması durumunda belki de en uzun gün olacaktır.
(bkz: dünya masturbasyon günü)
(bkz: ee bugün hediye olarak ne alcam lan)*
http://www.globalorgasm.org *
Donna Sheehan (76) ve Paul Reffell (55) denen kişilerin savaşma seviş benle mantığıyla çıkardıkları gün. bu kişiler 22 aralıkta herkesin eve kapanmasını ve günü doyasıya kutlamalarnı istemektedirler (yaşlarından ötürü çok kuvvetli mesir macunu kullandıkları kesin).
ne ta$aklık gündür. artık e$imize dostumuza vibratör falan alırız hep beraber kutlarız bugünü.