bugün

tam anlamıyla zayıflık değildir. fakat bazen bizi zayıflaştırması kaçınılmazdır.
aynen zayıflıktır mesela ben gereğinden fazla duygusalım ...
harbiden merak ederek okuyorum , herkesin fikri mantıklı geliyor, bakalım sonuç ne olacak.
Değildir fakat başkası bunu öğrendiğinde en büyük zayıflıktır.
zayıflık olarak görülebilir ama güzel bişeydir. şahsi düşünceme göre insanı insan yapan duygularıdır. yıllar gectikçe bişeyler yasadıkca alışıyoruz olaylara ve insanlara. bu da duygusal olarak tepkisezlişleştiriyor bizi. ve insan olmaktan her an, her olay da uzaklaşıyoruz. duygusal olamak ne kadar zayıflık olsa bile insalıktır. olmalıdır. sevmeyi unutup hala insanım demek olabilir mi? bu yönden düşünülürse daha iyi anlaşılabilir düşüncelerim.
Duygulara göre hareket etmek zayıflıktır. O dıştan taş gibi duran insanların kafalarında neler dönüyor bir bilseniz. En azındam ben böyleyim. Arkadaşlarım bana dünyanın en gamsız siklemez insanı derler ama kendi başıma kaldığımda deliriyorum.

Hepimizin duyguları var. insan olmanın doğası bu, zayıflık değil. Önemli olan insanın kendini kontrol etmesi.
Hayat duygusal davranmıyor.
Hayır ama gaddar olmak şerefsizliktir.
insanlıktır arkadaşlar cevap aramayın.
Zayıflıktır. Net.
bence zayılıktır. zaaftır, kullanılmaya yatkınlıktır. kendimden biliyorum.
Zayıflıktır. insanlar kullanırlar bunu. Belli etmemek gerek.
Hayır duygusal olmak şişmanlatır.
Zayifliktir.
Dogru kararlari veremez yapacagi duygusal secim insanligi tehlikeye atacak kadar buyuyebilir.
Duygusal bir cengizhan olabilir miydi olsaydi nasil olurdu ?
Çevrenize belli etmemeniz gereken özellik.
Bence duygusallığını hangi yönde kullandığında alakalı kimi zaman seni güçlü kılar kimi zaman zavallı.
Günümüz koşullarında evet, maalesef.
Değildir ama şöyleki askeriyede ve karar vermede mantığınızı kullanmanız elzemdir. Duygusallık her zaman iyi olmadığı kanaatindeyim.
Yerine gore duygusallik yasama anlam katar. Hayati renklendirir. Rahat olup icten geldigi gibi davranmak lazim. Zaten tecrubesiz insan istese de mantigiyla hareket edemez.
duygusal olmak bir ayrıcalıktır, dünya bu kadar vicdansız ve merhametsiz insanla doluyken duygusal ve merhametli olmak bir ayrıcalıktır.
Duygusal olmak hayata iyisiyle kötusuyle daha fazla kendinden biseyler katmaktir zira hayattan da gereken tecrubeyi almaktır. Yalnız fazlaca duygusal olmak değil sorun fazlaca duygulara kendini kaptırip o yönde hareket etmektir. istemsiz sonuçlar doğurabilir bazen.
Ay bilemedim.
Zayıflıktır.

Kendimden biliyorum.
Duygusal olmak zayıflık değil aksine insani bir duygudur.insanı aşk a sevgiye doğaya aşk la bakabilmesi için gerekli olan bir duygudur.
Evet bebeğim zayıflık. Çünkü duygun olursa mantıklı düşünemezsin. Tıpkı aşık olmak gibi ve aşık olduğunda da mantıklı düşünmediğin gibi.