bugün

zırcahil yazar.
dokuzuncu nesil çiçeği burnunda yazar.
kendi nick altını kendi açan yazar. yeni nesiller her şeyi biliyor anacım, ben daha taze yazarken nick altı ne onu bilmiyordum. hıms hoş mu gelmiştir bilemeyiz, göreceğiz.
(#16005281) nolu entrysi ile gece gece yarıp geçirmiştir.
yüzüklerin efendisi parodisi isimli salak saçma hikayeler yazarak sözlüğü kirleten yağzar.
hikayesine devam etmesini dilediğim yazar. komik. *
--spoiler--
baktım bu çadır nereye kadar gitcek diye. senin ananı sikim çadır. birden ejderha oldu. döndü bize doğru geliyo.
--spoiler--

(bkz: yüzüklerin efendisi parodi yüzük kardeşliği)
(#16074812) gece gece yarmıştır. dur hele. *
37. enrtyden sonra bitirmiş hikayesini, devam etsene oloom.
(#16129783) doğruların yazarı.
içten, hoş sohbet bir yazar, samimiyetinden dolayı asıl ben teşekkür ederim.
(#18503985)

gülmekten öldürmüş yazardır, sırf tam olsun sandalyeden düşeyim diye, sandalyenin vidalarını gevşettim, entry'i tekrar okudum ve düştüm. harika lan. *
(#18523257) ateist de olsa (ki özgür düşüncesi saygımız var) takdirimi almıştır.
(#18534487) yazmak istediklerimin bire bir aynısını yazmış yazardır.
(#18590951)
tuttu fırlattı kalbimi, ezdi üstünü çiğnedi.
(#18547703)

hayatımı özetlemiş yazar.
nickaltına habersiz küfür yazmaları yok mu.... işte ciddiye alınmama sebebi. boşverin gitsin bu adamı.
(#19232082) güldürmüştür. sonra biraz düşündürmüştür. ama biraz, çok değil.
zeka seviyesi dahi olmayan, kahvehane tipi kemalist.

bunun gibi beş para etmez adamlar yüzünden ülke yıllarca her türlü boka bulaştı.

edit: kemalist olmadığını iddia eden kemalistin dik alası, itin teki. bunun gibi beyinsiz herifler bu ülkenin başına gelen en büyük beladır. demokratiklik adı altında her türlü çirkefliği, şerefsizliği, ikiyüzlülüğü mübah görür bunun gibi haysiyet yoksunu, ergen ruhlu tipler.
kesinlikle kemalist olmayan yazar. hilafet isteyen antidemokratik ak gençliği rahatsız etmektedir bu aralar.
(bkz: dur biraz)
liseli otuzbircidir.
#21035637 hay yaşa la, ağzın bal yesin. ne güzel dedin...
aziz dostum.
sozlukhaber'den mesaj alarak mutlu olan yazar.

http://www.sozlukhaber.com/h/2554/
bahçeşehir'den, kadıköy'e kadar yorulmuş, iyi de yapmış olan yazar.

kendisine karşı dürüst olması çekti dikkatimi bu derin adamın. bu gerçekten insanın "gelişim" için mutlaka barındırması gereken bir yetidir bana göre. aksi halde çıktığımız her maçı kaybederiz hayatlarımızda.