bugün

alıyoruz çünkü dr oetker.
kim lan bu dr oetker bu kadar güven veriyor insanlara..
-oğlum artık doktor oldun, sağımız solumuz ağrıyınca sana geliriz.
+baba ben pastane açıcam.
-ne pastanesi lan. onca sene boşuna mı okuttuk seni.
+baba doktor olacaksın dedin oldum. artık bana karışma lütfen.
-karışma ha! karışma demek, sigigit bu evden gözüm görmesin seni.
+bir gün bunun için pişman olacaksın baba
--spoiler--
dr.oetker'den esinlenerek babaannenize'bana supangle yaparmısın?'deyin,'ney, sübhaneke mi?'demezse adam değilim.
--spoiler--
Bi reklamin ekmegini yillardir yiyen marka. Babam boyle pasta yapmayi nerden ogrendi!? Yillardir ayni reklam hic degismedi.
Muhallebi yapmak için tıp fakültesini bitiren mal. *
benim nickimdir.
kendini kovdurmaya çalışan yazar kişisi. birazdan silik olacaktır. silsenize adamı efendi efendi alooo!
lshunter yazsa silinir.
(#18443709)

--spoiler--
salak hepsi odun hepsi moderasyonlar ve robot gibiler silin lan benide yeter.
--spoiler--

adam hakkaten silinmiş lan.
(bkz: onuncu nesil silik)
reklamında çok hoş bi şarkısı olan marka.
sozleri şöyle : you see me skipping down the road, im coming home, im coming home, I've got this feeling and I'll never feel alone.
light pudingini bulmak ankara'da çok zor. sadece ankamall migros'ta bulabildim.
babam böyle pasta yapmayi nerden ögrendi?
Pasta-kek yapmak için doktor olan tek mal.
bir çok ürünü verdiğiniz parayı hak ediyor. pişman eden bir ürününe neredeyse rastlamadım, denk gelmedi. En son trileçe karışımını denedim ve piyasadaki hazır karışımlara göre çok çok iyi.

çalışmak isterdim bu firmada, hem de izmir'de yerleri... mis!!!
Puding denince akla gelen marka.
Bobom boylo posto yopmoyo nordon ogrondoooo. Iticilikte yuksek lisans yapmış baba ve kızın içinde bulunduğu reklamlar bütünü.
zamanında mimarlık ısteyen puanı fazla gelince doktorluk yapan bir bilim adamıdır.
sütlü tatlı türleri faciadır, denemek için bile almayın.
Çevre tarafındaN "sen zekisin başarılısın, tıp yaz sen tıp.", "bak doktorluk mesleği hiç bitmez, hem parası da iyi, rahat..." gibisinden baskılarla zorla doktor yapılmış ve mezun olduktan sonra bunların hepsini bir kenara bırakıp hayallerinin peşinden koşarak pastacı olmuş bir ağabeyimizdir.
Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi. Yazmazsam olmazdı.
Okuyamıyorum adını amk. Olmuyo yani doktor oluyo diğer kelime de neyin nesi öyle. Aman yarabbiii.
Orgazm yasatan tek şey.

Tabiki de bitter.
Her ne kadar meslektaşımız olsan da Pharm.Dr. August Oetkercim kabartma tozunu bulmuş olmana sevindiğim kadar şimdi Türkiye'de bunu satmana üzüldüm yani seçenek sun bari isteyen istediğini alsın lezzetlisin ama nöö.
görsel