bugün

Malsınız. Sizi kazığa oturtacaklar haberiniz yok. Bütün bu mevzular büyük israil için çıkıyor zaten vaadedilmiş toprakların peşindeler sen oranın kürtlere kalacağınımı sanıyorsun. Hala kürt halkı diyor.
Öz yönetimlerini nasıl başlarına geçirdiysek, parlamentolarını da başlarına yıkarız.
bugün grup toplantısında resmen demirtaş'ın dillendirdiği hedef.

parlementoyu partiler değil halk oluşturur. halk gerekirse 2. bir parlemento da kurar diyerek özerklik açıklayan sözde kürt kongresindeki yavşaklığı meşrulaştırmaya çalıştırmakta. ve hdp 'omo bözö hoksozlok yopoldo' diyip tümden istifaları vererek öyle bir kendilerine kumdan parlemento yaparsa şaşırmam. dokunulmazlıkları tek bir suç için değil tümden kaldırılması gereken milletvekillerinin bu anayasa 14 e suç teşkil eden hareketten idama kadar da yolu vardır. olması gereken de budur.

not: ananızı sikeyim öşex ler.
bu son hamle bundan sonra yapilabilecek bir sey var mı öz yönetim hendek vs vs denendi geriye ne kaldı ben de bilmiyorum bilen varsa söylesin. Resmen demokratik kanadı kırılmıştır pkk nın.
doğuda büyük bir genelev açılacakmış duydunuz mu?
parlemento nedir desen tanımını yapamayacak , kendi ırkından birini görünce eşeğini saklayan tipler gelmiş zulme uğruyoruz diyor ahahaha.
(bkz: orayı yıkarlar)
Orayı yıkarlar gülüm heves etme boşuna.
en son bir özerklik ilan edeceklerdi? ne oldu ki, haber alan var mı? *
hehehe mecliste biji serok apo diye bağırsınlar sonra da doğuda teröriste özel meclis mi kurulacak?