bugün

türkiye cumhuriyetinin düşmanı olan yazardır.
(#9510061)
akşam akşam güldürmüştür kendisi.heavenfromhell dedim içimden.
kişiliği oturmamış.
(#9819949) yarmıştır.
nesline bakmadan atıp tutan yeni yetme yazar. ne yaparsın abisi öğrenecek zamanla. hayat işte.
(#9946323) güldüren yazar.
evrim teorisine inanan yazara ; o zaman git bayramlarda ataların olan gorillerin şempazelerin elini öp dediğimde kudurup sıçan, kendini ifade etme hususunda ki zaafiyetini genelde argoya dayatarak anlatmaya çalışan yeni yetme yazardır.
yeah i think i can tell.
Welcome to the hell.
Do you know how you smell.
May the republic live long!
http://www.resimupload.com/ds120613240_adsiz.html
eskinin komünisti, şimdinin liberali. hayatı boyunca basurdan çekmiş boru sesli adam.
ulan! 2000. entry icin bisiler dusunduydum kacirdim be! beynime.
"heaven from hell" diye devam ettirilesi yazar. pink floyd hayranı zannedersem.

(bkz: wish you were here)
Türkiye düşmanı olmayan, daha iyi bir Türkiye isteyen yazar. "Daha iyisini istemek suç mu?" diye sorulur.
luzumsuz derecede her yerde olan yazar. bir acayip. *
(#8243642)entry sinde toplumsal tespite hayran kaldığım, (#10596950)entry si ile güldüren,(#8974428)entry si ile kriz geçirten*,izmirli**, misafirperver * sayılası yazar. hoşbulduk.
bi keresinde bana; "emel gülütusu lofa li so" demişti..
umumi sosyolog. (bkz: #10915156)
bravo, ya nasil bi tespit agzim acik kaldi, ayakta alkisladigim yazar.

(bkz: sakin ol sampiyon)
(bkz: ergen)
#11016267*
(bkz: bravo), nasıl farkettin bunu yahu, ya nasıl bi tespit ağzım açık kaldı, ayakta alkışladığım yazar.
lidyalidya zaten yapabildiği tek şey bok atmak onuda yapamıyor ki...

sanırım ilkokula bu yıl başlamış.
biraz daha büyüde noktalama işaretlerini öğren çocuk.

(bkz: dilbilgisi)
(bkz: noktalama işaretleri)
(bkz: bilgisayar bilgisizligi)
(bkz: ingilizce klavye)
hic olmayaydi suna (bkz: doyouthinkyoucantell/#8363273)
şahsıma ergen demiş, aklı boka yetmeyen uuser. sidik yarışına girsek; kilometrelerce eline verilme potansiyeli olan yarra yering. bizler rüştü reçber gibi yüzüncü kez milli formayı giyerken, geceleri altına işeyip de ''annneeaa altıma işemişim'' diye bağıran çocuk...

edit: zaten kendini böyle betimlemiş ben ne diyim: (bkz: sözlük yazarlarının en sevmediği huyları/#8216174)
ilk önce çuvaldızı kendine batıramayacak kadar zır cahil, okuduğunu anlamayacak kadar boş ve beyinsiz mahluktur.
not:canım ya çuvaldızı ilk önce kendine batırsaydın. varsa zorunuz gelip özel mesaja yazarsınız. yafta yapıştırmayı biliyorsunuz. bakalım ne kadar dolusunuz.
duvarıma ilk yazan yazardır.