bugün

battle nette oynandıgı zaman oyun ingilizcesini geliştiren süper bir warcarft haritasıdır.
hyperstone ve helm of dominator birleşimi oyunu bitiren ikilemdir.
her hero ya başka itemların güzel gittiği oyun. yani çıkılınca ortalığı dağıttığınız sabit bir item yok. ayrıca cok fena bağımlılık yapan ancak çok da zevkli oyundur.
6.59b ai map'i bug kaynayan warcraft iii haritası. garip geldi belki ama oyunu net olmadan oynamak istediğinizde örneğin antimage'i seçtiniz, kar$ınıza ya str ya agility hero'su geliyor. yada int seçtiğinizde otomatikman antimage yada agility, agility seçtiğinizde de babalar gibi str hero'su dayıyor kar$ınıza. hayır kafadan 5 levelde aradaki hp farkı 1000 olunca pek bi adaletsiz duruyor. selamün aleyküm demeden first blood.* olur da 15 level'e kadar kasabilirseniz alıp yürüyorsunuz. ha kasamazsanız zaten kar$ıdaki hero atı almı$ ne battlefury bırakmı$tır, ne heart of tarrasque. hepsini almı$, takımı taklavatı dizmi$ üzerinize geliyordur. sizin bu durumda yapabileceğiniz tek $ey salavat getirmekten öteye geçmeyen son cümlelerinizi kurmak olmalı yada inatla$ıp res-kill olmanın keyfine varabilirsiniz.*
hani eskiden akıllı i$lerdi bu oyun. $imdi bayıltma üstüne bayıltma.

favori hero: antimage(magina)
favori item: heart of tarrasque + hyperstone + sacred relic.
Gelmiş geçmiş en iyi warcraft3 custom mapi.
wow oynayan arkadaslarımın bedeva oldugunu öğrenince şaşırdakları oyun(harita).
sevenleri tarafından 6.60 haritası ve yeni heroları beklenen oyun. banlist ile tadından yenmez.
internet aleminde çok eğlenceli artwork'leri bulunan map/mod/oyun.

http://softwarcraft.com/w...ploads/2008/12/dota-2.jpg
gas powered games bu map/mod/oyun'dan etkilenip demigod adlı oyunu yapmıştır.
enfes warcaft 3 haritası. ama eurobattleda oynarsanız içeride insandan çok öküz olduğu için oyundan soğumanız muhtemeldir. yenilince hile diye küfür edenler, first blood verince çıkıp gidenler gibi piç kuruları üç kuruşluk keyfinizi de bok ediyor çünkü. hele bir de kendini süper sanıp da oyuna yeni başlamışlara daha anlamını bilmeden "noob", birazcık bilenlere de sanki ülkemizi dışarıda temsil etmiş gibi "pro" deme hastalığı var ki allah beterinden korusun.

ayrıca hakkında yazılanlara bakılınca hatırlatma ihtiyacı duyduğum bir husus var. icefrog denen adam öküz değil gençler, merak etmeyin. bug düzeltmesini bilmeyen biri olsa at yarağı kadar changelog olmazdı her versiyonda. hele biri yukarıda venge-zeus kapışmasından bahsetmiş ki peki dedim geçtim, o derece. takım oyunu için yapılmış bir haritada inatla 1v1 mevzuları açan, ve bunu da -sh* yazılabileceğini düşünmeden yapanlar oyuna bok atıyorsa şimdi daha iyi anlıyorum eurobattle neden böyle.

edit: sen git razor'a mystic staff al.
oyunu 1v1'den ibaret sananların anti hadisesine dikkat geçmedikleri oyun modudur.

ayrıca, kanımca en mantıklı takım şöyle olur: sand king, nevermore, magnataur, crystal maiden ve earthshaker. magna kasmakta biraz zorlanacak olsa da, çalışmış bir takım tarafından koordineli bir şekilde ulti kullanılırsa karşısında takım makım duramaz bu beşlinin.
haritanın en son sürümü 6.59d dir.oyuna yeni başlayanlar için noob kelimesi kullanılır.iyi oynayanlar için ise pro terimi kullanılmaktadır.sıkıntıdan bilgisayar başında birşey arayanlar için sabahlama nedenidir.
(bkz: bilmiyorsan sus adam sansinlar)
(bkz: noob)
6.60 versiyonunun çıkmasıyla ciddi anlamda birçok değişikliğe uğramış haritadır.
gecenin bir saatinde oynarken rakiplerinizin anasının ve bacısının bol bol kulağını çınlattığınız w3 tft haritası.
sinir harbi yaşatan wc3 haritası. eurobattle denilen serverda oynanmak mümkünmüş. kendimden 10 yaş küçük dallamaların ayar vermesi sinirimi bozuyor.* orb efektmiş anlamıyorum birader ne var aklımda kalmıyor. *
(bkz: noob olacağıma taş olaydım)
çok fazla bebe diye tabir ettiğimiz çoluk çocuk oynamasa süper olacak oyun. bu gerizekalılar kendileri ezilince başkasının oyununa müdahale etmeye başlar. mesela az canlı adamı kovalayıp kaçıran gondar a toss niye atmadın noob ya derler. lan ya mana yoktur ya cooldown dolmamıştır. üçüncü bir ihtimal var senin götüne sokmak için atmamıştır o toss u. gerizekalı bebe. sinirlerndim yine.

bu arada ne dediğimden bir şey anlamayanlar için
(bkz: nerd language)
Okuldan kaçmana neden olabilecek multiplayer oyun.
6.62c haritası yeni çıkmış,warcraft haritalarının arasında bence en iyisidir.Yaratıcısı IceFrog olup,insanı bağımlı eden bir haritadır.
* 3-4 GÜN ÖNCE OYNAMAYA BA$LADıĞıM VE HÂLÂ TAM OLARAK NEYiN NE OLDUĞUNU BiLMEDiĞiM BiR OYUNDUR. *

BiRiSi ALLAH RıZASı iÇiN YARDıM EDEBiLiR Mi? *

Bi DE ACABA DOTA ZiRVESi Mi YAPSAK NE? * *
yutta ki arkadaşlarımın diyalogları:
-gel bi dotak.
+tamam ag kur sen ben geliyorum.
-tamam kurdum gel.
güzelce dotulur ve bu oyunu çok uzun zamandan beri oynadıklarından dolayı
+sıktı artık bu oyun ya
-evet aynen sıktı artık derler...
yaklaşık 3 saat sonra hadi kalk bi dotak ya.
fakir wowu.
world of warcraft'ın milyarlarca bedava server'ı olmasından dolayı (ille battle.net'den orjinal oynamak zorunda değiliz yani, oyun için de işimiz torrent'e bakar) "fakir wow'u" olarak adlandırılamayacak olsa da süper bir mod.
her geçen versionda kendini daha da çirkinleştiren bir zamanların güzel warcraft haritasıydı. artık sürekli aynı mod, aynı hero yapıları ve kesinlikle değişmeyen eşyalar yüzünden monoton bir hal aldı.
multiplayer lan oyunu nedense bir türlü aoe2 the conquerors kadar zevk vermeyen, veremeyen harita. kıyaslanması bile yanlış aslında.
Çocukken aşık olduğumuz (bkz: pokemon)un oyun hali, seviyoruz kendisini, sabah akşam oynuyoruz. Garena tavsiye edilir.