bugün

entry'ler (181)

toothwak

Misvak başlıklı diş fırçası. Kayseri'de üretilmiş. https://www.toothwak.com/

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

Ahir zamanın bozuk ahlakını sol frame de görmek. Evet dünyanın sonuna doğmuşuz biz.

sözlük yazarlarının yapmak istediği çılgınlıklar

Sapphire'in üstünden kayarak aşağı inmek.

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

istanbul üniversitesi.

thy uçağında kur an ı kerim dinletilmesi

Herkesçe anlaşılabilmesi için farklı dillerde alt yazı geçerlerse, ayetlerin anlaşılması kolay olur düşüncesindeyim. inanca saygılı insanları tebrik ederiz.

sözlük yazarlarının mezun olduğu liseler

Bingül erdem lisesi.

tenis eskrim dağcılık spor kulübü

Basketbol takımı da olan spor kulübü. Tb2l de mücadele etmektedirler.

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

Gitmediğin ders için yoklama alınmamış olması.

sinan erdem

Şu sıralar dünya büyükler güreş şampiyonası için hazırlanan salon. Potalar kaldırıldı ve minderler serildi. Koltuklar sarı merdivenlere kadar çekildi. Şampiyona 12-18 eylülde Sinan Erdem'de ve tribün gelirleri afrikaya bağışlanacak. Salondan bir görüntü : http://yfrog.com/18msz3j

adidas istanbul cup 2011

24-25 ağustos tarihinde Abdi ipekçi'de düzenlenecek olan bir Eurobasket2011 hazırlık turnuvasıdır. Karadağ, Yeni Zellanda, Ukrayna ve Türkiye mücaadele edecekler. Eurobasket2011 öncesi bu son prova. Hep beraber millilerimizi uğurlayacağız. Haydi desteğe..

sözlük yazarlarının favori içecekleri

limonata.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

çaylar benden kitabı - kenan tunç

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

Yoklamayı silinmeyecek bir kalemle atın, garanti olsun.

her gece saat 00 00 olduğunda

Sabahki ders düşünülür. Bilgisayarın sesi gecenin sessizliğini bozar, uyumak zamanıdır artık.

mikro fotoğrafçılık

Sirkeci Hayyam Pasajı içerisinde bulunan fotoğrafçı dükkanlarından biri.

hayyam pasajı

Bugün bir twitdaşın önerisiyle gittiğim pasaj, fotoğrafçılığın kalbinin attığı yer diyebiliriz. Her türlü malzeme bulunmakta. Tripod almak için gitmiştim, 5-6 dükkan gezdim en son mikro fotoğrafçılıkta 20li yaşlarda bir arkadaş çok yardımcı oldu. Tripod hakkında hatta fotoğraf çekme teknikleri hakkında bayağı bir aydınlattı beni. Unutmadan, 2. kattaki odak fotoğrafçılıktaki bey amca da yardımcı oldu sağolsun.

sözlük yazarlarının ders itirafları

Ben edebiyat dersinden sürekli 80 aldım bugüne kadar. Ne 85 ne 75, ne 90 ne 60 aldıysamda çok ender. Kendimi bildim bileli 80 alıyorum bu dersten.

kendime sarılır donarım

Derin anlamlar yüklü Sago şarkılarından daha doğrusu eserlerinden biridir.

sözlükçülerin blog adresleri

http://sporgunlugum.tumblr.com/

Basketbol ağırlıklı, gittiğim maçları değerlendirdiğim blogum.

2010 dünya basketbol şampiyonası

istanbul grubu ve final grubu maçları toplam 35 maçı canlı izleme şansı bulduğum şampiyonadır. 2. olarak tarihe geçmemiz bir yana, tribünde muhteşem bir atmosfer vardı. Farklı milletten insanları görmek, konuşmak güzeldi.

En beğendiğim taraftar grubu Litvanya ve Slovenya taraftarı oldu. Nasıl basketbol seyircisi olmalı sorusunun cevabını verdiler. ORganize bir şekilde maçlara gelip destekte bulundular.